Skocz do zawartości

Polecane posty

Fircyk81    18

prasy różnią się wielkością belek które robią. Zetorek pewnie da rade, ale może być mu ciężko.Prasy te nie mają zamków na klapie, ma je model 550.

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołączam się to tematu:) Otóż prasa jd 540 a jd 545 robią taką samą wielkość beli.Większe bele robi już jd 550. Różnica jest w nich taka że jd540 podaje sznurek elektrycznie a jd 545 ma podawanie hydrauliczne. Następna różnica to taka że w jd 540 nie masz możliwości regulacji stopnia zgniotu a jd 545 posiada taką możliwość.Czy zetor 5245 da rade ciężko mi powiedzieć:(Ja mam jd 545 i pracuję przy niej zetor 7245 i powiem ze ma ciężko ale chyba u mnie w tej prasie jest coś nie tak(niestety nie mogę zlokalizować przyczyny ze ciągnik na max zbiciu ledwo z nią daje rade)Dużo osób mówi mi ze te z tymi prasami śmiało powinien dać rade C-360.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Radek000111
      ile kosztuje pompa wodna do zetora 6718??? wymieniał ktoś? jakie były objawy jej zepsucie i konsekwencje??
    • Przez Ciastko
      Witam otóż zastanawiałem się czym różnią się modele Zetorów 5211 robionymi na eksport i tymi krajowymi. Nie mam na myśli różnice w wyposażeniu czy wspomaganiu bo tyle wiem. Chodzi mi o jakieś większe udogodnienia związane z mechaniką (silnik, skrzynia biegów).
      P.S. Czy w ciągnikach eksportowych była różnica mocy? Jeśli taki temat istnieje to ja go nie znalazłem.
      Z góry dzięki za odpowiedzi.
    • Przez krzysiek5245
      Witam wszystkich mam problem z zetorem a mianowicie chodzi mi o stuki w silniku. Stuki są na zimnym silniku i podczas obciążenia . a stało się to po regulacji luzu zaworowego . Czy to oznacza że panewki do roboty . Zetorek ma moc i nie słabnie tylko stuka pod obciążeniem . Robić remont kapitalny ?????????? czy nie tylko panewki ???????????
    • Przez gruby12345
      Witam serdecznie, od dłuższego czasu poszukuję prasy zwijającej która będzie współpracować z Zetorem 5245 (51KM). Zastanawiam się nad prasą stało komorową Agram 9210 lub zmienno komorową Hesston 5670. Pieniądze jakie mogę przeznaczyć na zakup to kwota ok. 10 tys. zł. Dodam jeszcze że prasa będzie wykorzystywana głównie do siana i słomy a sporadycznie także do sianokiszonki. W sezonie przewiduję zrobić ok. 200 bel wszystkiego. Co sądzicie o tych prasach, jakie są ich zalety i wady oraz jak wygląda cena części zamiennych? Może macie jakieś inne propozycje?
    • Przez Puszmen12
      Ostatnio zakupiłem zetor-a 5245. Problem jest taki, że nie mam kontaktu z poprzednim właścicielem, więc nie wiem jaki był w nim wcześniej olej. <_<

Doradzicie coś?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.