Skocz do zawartości

Polecane posty

gruby12345    0

Witam, jak myślicie czy zetor 5245 (51 KM) da radę z prasą JD 540 lub 545, i czym te prasy się różnią?

Fircyk81    18

prasy różnią się wielkością belek które robią. Zetorek pewnie da rade, ale może być mu ciężko.Prasy te nie mają zamków na klapie, ma je model 550.

zajac1    26

Z tego co mi wiadomo to 545 ma owijanie hydrauliczne a 540 elektryczne.

Ja z JD 545 dawalem rade C-360 wiec zetor powinien tez w niej latac ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołączam się to tematu:) Otóż prasa jd 540 a jd 545 robią taką samą wielkość beli.Większe bele robi już jd 550. Różnica jest w nich taka że jd540 podaje sznurek elektrycznie a jd 545 ma podawanie hydrauliczne. Następna różnica to taka że w jd 540 nie masz możliwości regulacji stopnia zgniotu a jd 545 posiada taką możliwość.Czy zetor 5245 da rade ciężko mi powiedzieć:(Ja mam jd 545 i pracuję przy niej zetor 7245 i powiem ze ma ciężko ale chyba u mnie w tej prasie jest coś nie tak(niestety nie mogę zlokalizować przyczyny ze ciągnik na max zbiciu ledwo z nią daje rade)Dużo osób mówi mi ze te z tymi prasami śmiało powinien dać rade C-360.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Radek000111
      ile kosztuje pompa wodna do zetora 6718??? wymieniał ktoś? jakie były objawy jej zepsucie i konsekwencje??
    • Przez W0jcik
      Witam, potrzebuje pomocy ponieważ jestem zinteresowany kupnem Zetor'ka i nie wiem jaki model będzie mi bardziej odpowiadał zastanawiałem się na początku nad 52XX ale doszedłem do wniosku że jak kupywać traktor to coś większego <bo po co mi traktor o podobnej mocy do c-360> i teraz nie wiem jaki będzie lepszy 7245 czy 7745? Traktor ma pracować przede wszystkim przy prasie rolującej ale prawdopodobnie też przy agregacie 3,6m oraz przy podorywce talerzówką 3,15m. Proszę o pomoc i z góry dziękuje
    • Przez Piotruniu25
      Zakładał ktoś napęd do 5211 i czy trzeba zakładać tryba w skrzyni który napędza przystawkę napędu?
    • Przez damiano20000
      Witam,
      poszukuję pilnie kompletną przystawkę napędu do Zetora 7245, przeszukałem allegro i tablice ale lipa nic nie ma .Jak już to są całe komplety przedniego napędu.Jeśli ktoś ma jakieś namiary na takie cudo lub potrafi podpowiedzieć czy będzie pasować od innych starszych zetorów np.5545.6748,6945 itp. będę wdzięczy.
    • Przez krzysiek5245
      Witam wszystkich mam problem z zetorem a mianowicie chodzi mi o stuki w silniku. Stuki są na zimnym silniku i podczas obciążenia . a stało się to po regulacji luzu zaworowego . Czy to oznacza że panewki do roboty . Zetorek ma moc i nie słabnie tylko stuka pod obciążeniem . Robić remont kapitalny ?????????? czy nie tylko panewki ???????????