Skocz do zawartości
Uzytkownik97

Jaka przyczepa Wielton czy zaslaw

Polecane posty

Witam. Zamierzam kupic przyczepę 14t. W gre wchodzi wielton lub zaslaw. I tu zwracam sie do was. Chcial bym sie dowiedziec ktora lepsza jakies opinie. Moze jakies awarie. Dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.

Robert97    60

z tego co słyszalem to Wieltony są nieszczelne i farba szybko schodzi. A nie myślałeś o Metaltech. Dużo użytkowników AF ma takie i raczej nie mają złych opinni.

Wiadomość z agroFakt.pl

STIG0013    406

Mam Metaltecha co prawda dużo miejsza ale nie mam z nią żadnych problemów, na sąsiedniej wsi pracują 2 12-stki i też sobie je chwalą

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Futrzak
      Ej jaką valtre powinienem wybrac na gospodarstwo 180 ha bo zamieżam kupic zastanawiam się nad seriami T/N/lub XM bo była by idealna do manewrowania w kurniku.Lecz nie wiem czy była by dobra w pracach polowych, bo transportu mam juz NewHollanda TL80A.Więc poszukuje ciągnika do prac polowych.pomóżcie z wyborm.
    • Przez wojtek900
      Witam wszystkich.
      Zastanawiam się nad kupnem używanego ciągnika Valtra. Moim celem jest taki z lat 95-02 nie nowszy. Zapotrzebowanie mocy max 120KM a najmniej 85 KM, głównie do transportu. Chciałbym się dowiedzieć jaki najlepiej wybrać i jak jest z awaryjnością w tych ciągnikach, jakie posiadają rozwiązania, przełożenia, elektronika, spalanie, jak to wygląda w kabinie, jak uciąg ?? A jeżeli nie Valtra to jaki najlepiej ekonomiczny ciągnik do transportu ?? Chciałbym żeby mi się to nie rozleciało zaraz.
      Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
      Pozdrawiam
    • Przez bambik999
      Witam,
      planuje kupić owijarkę i tu nasuwa się pytanie a mianowicie jaką?
      Szukam czegoś do 8 tyś w gre wchodzi też używana lecz nie wiem jaką wybrać. Jestem kąpletnie zielony w tym i chciałbym się poradzić. U nas są 3 Metal-Fachy i ludzie są zadowoleni ale słyszałem różne opinie o maszynach MF. Może Sipma? Owijarka będzię owijąć max 150 bel rocznie.
    • Przez Digifant
      Czy opony 15 cali z wózka widłowego sprawdzą się w przyczepie jednoosiowej ?
    • Przez corrado
      Witam.

Potrzebuję pomocy przy wyborze przyczepy objętościowej, oś typu tandem  z tym że ma być z napędem. Macie może jakieś doświadczenie w kwestii takiej przyczepy? Mam na oku Kaweco tylko na co zwrócić uwagę przy jej zakupie?