Skocz do zawartości
Uzytkownik97

Jaka przyczepa Wielton czy zaslaw

Polecane posty

Witam. Zamierzam kupic przyczepę 14t. W gre wchodzi wielton lub zaslaw. I tu zwracam sie do was. Chcial bym sie dowiedziec ktora lepsza jakies opinie. Moze jakies awarie. Dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.

John Deere Power

Robert97    61

z tego co słyszalem to Wieltony są nieszczelne i farba szybko schodzi. A nie myślałeś o Metaltech. Dużo użytkowników AF ma takie i raczej nie mają złych opinni.

Wiadomość z agroFakt.pl

STIG0013    407

Mam Metaltecha co prawda dużo miejsza ale nie mam z nią żadnych problemów, na sąsiedniej wsi pracują 2 12-stki i też sobie je chwalą

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Partyzant85
      Witam. Do sprzedanaia przyczepa samozbierająca Agromet. Dokładnego modelu nie znam bo nie mogę namierzyć tabliczki - może ktoś wie gdzie jest. Przyczepa na dużych kołach, bliźniakach, igarażowana, duża. Cena 4,2 tys - do obejrzenia w okolicach Lubartowa
    • Przez Krystian4000s
      Witam.
      Od niedawna jestem posiadaczem przyczepy samozbierajacej claas sprint4000s i po zebraniu pierwszego pokosu dosc mocno rozciągnęla sie taśma i teraz chciałbym ja naciągnąć lecz nie do konca wiem jak. Slyszalem ze sie same naciagają, ale jak dla mnie to trzeba to zrobić recznie. Jesli ktos wie, czy kiedys to robił bardzo prosze o jakąś podpowiedz. Z góry dzieki pozdrawiam.
    • Przez Piotrek5060YouYube
      Witam, stoję przed wyborem przyczepy do przewozu bel. Może ktoś kto posiada jeden z tych dwóch modeli wymieni plusy i minusy. T026 mogę kupić za 50 tysięcy brutto z transportem, a T023 za 41 tyś brutto z transportem. Jestem trochę skierowany w stronę T026 bo jednak ma większe koła i grubszą blachę niż T023, która jak dla mnie ma strasznie małe koła jak na swoje gabaryty.
    • Przez Jarekx01
      Witam, w tym roku kończę gimnazjum i zastanawiam się nad wyborem szkoły średniej. Interesuje mnie rolnictwo, mechanika oraz elektronika, dodam, że w przyszłości chciałbym pracować jako sprzedawca ciągników lub części np: Case. Rolnictwo nie jest mi obce gdyż pomagam rodzicom w średnim gospodarstwie w którym mamy sprzęty dość  wyposażone w elektronikę. Zastanawiam się nad technikiem mechanikiem, technikiem mechanizacji rolnictwa i agrotronikii ewentualnie informatykiem. Jaki kierunek wybrać aby móc pracować w tym zawodzie, ewentualnie przygotować się do studiów ukierunkowanych też w tym kierunku?
    • Przez maciej2013
      witam chciałbym zapytać jakich używacie siatek do owijania sianokiszonki i słomy tymi prasami? bo kronoskie to cena 600 zl za szpule , czy na tych tańszych też dają radę? dopiero zakupiłem tą prasę i jestem ciemny w tych sprawach za wszystkie odpowiedzi dziękuję i pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.