Skocz do zawartości
tnaglak

Czy warto kupić bagnety za 11zł?

Polecane posty

tnaglak    0

Witam, od dłuższego czasu mam problem z wyrabiającymi się przegubami w zo-56. Z racji tego że mam powyrabiane bagnety i jeszcze co jeden to innego typu (część ze stalką, część bez), postanowiłem je wymienić na nowe. Cena w sklepach ok 20pln, na OLX.pl znalazłem bagnety za 11pln:

http://olx.pl/oferta/bagnet-bizon-bezstalkowy-nowy-CID757-ID5IURT.html#9ff2ffdf39

Są to baagnety polskiej produkcji. Czy warto je kupić?

karol210    12

Moim zdaniem ja bym nie kupił

potrzebujesz caly komplet czy tylko czesc? posiadam polowe bagnetow ze stalka,po jednym sezonie

Edytowano przez karol210

Wiadomość z agroFakt.pl

karol210    12

Tak musisz sprawdzic, aby z dobrej stali byly.Bardzo sie nie znam mialem bez stalki i byly z kiepskiego metalu,szybko wycieraly sie

tnaglak    0

Wydaje mi się że wszystko zależy od ustawienia kosy, bo jak nożyk będzie ciążył na bagnet to go wytrze bez względu z jakiej stali on jest. Czy bagnety nie są ż żeliwa czasami?

Edytowano przez tnaglak

tnaglak    0

Domyślam sie LOCKE że słowo "TAK." oznacza odpowiedź na pytanie czy są one z żeliwa. A co powiesz na ceny tych bagnetów?

Edytowano przez tnaglak

Sadek    449

My kilka lat temu kupiliśmy najtańsze jakie znalazłem w sieci obkosiły do dziś ok. 200 ha i nie widzę z nimi żadnego problemu, dostałem kurierem ale jakbym zadzwonił kilka dni wcześniej to był w mojej okolicy z towarem i te same bagnety w lokalnym sklepie były prawie 2 razy droższe.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez nikt933
      Mam zamiar pozmieniac wszystkie oleje w moim ciagniku. Czy ktos moze mi powiedziec jakiej firmy mam kupic? Kolega zaproponawał mi do silnika: Mobil Delvac HP 15W/40, a do skrzyni Agrol- U.
      Czekam na inne propozycje.
    • Przez kony88
      Witam mam pytanie ;] Mam zamiar kupic kombajn New Holland sprowadzony z Francji wszystko jest ok rok 1985 , kabina z klimatyzacja, sieczkarnia do słomy rura wysowana hydraulicznie , ale jest mały problem widac ze kombajn kosił kukurydze byl on do tego przystosowany ponieważ nie ma szczelin miedzy cepami no i widac jeszcze ziarna kukurydzy a słyszalem ze kombajn ktory kosil kukurydze jest z lekka zajechany... czy to prawda? prosze o wasze opinnie ;] pozdrawiam
    • Przez gospodarny1992
      Witam, chciałbym poruszyć kwestię przedniej miękkiej osi w Valtrze. Przybliżcie swoją wiedzę na ten temat. Mam wątpliwości jutro zamawiam Ciagnik N121H z podstawą do tura. Dealer mówił że miękkiej osi używa się tylko w transporcie, z kolei w internecie czytałem że stosują się ją w również w uprawie poprawiając tym samym uciąg i kontakt kół z podłożem. Czy warto ją kupić i może ktoś z doświadczenia zna jej zalety i wady??
    • Przez kamyk86
      Poszukuje koła zębatego 18 ząbków do ustawiania obrotów bębna młócącego do kombajnu fahr m1000 .
    • Przez Grzesiek2604
      Witam. Poszukuję części do silnika DEUTZ F4L 812D Do kombajnu Fahr M88, Chodzi mi o tłok, cylinder i głowicę. Będę wdzięczny za wszelkie info o wyżej wymienionych częściach. Są to trudno osiągalne części w Polsce. Średnica tłoka 95mm, na 4 pierścienie, średnica sworznia to 35mm, tłok jest z komorą. Jest to poprzednik serii FL912. Jeśli temat nie w tym miejscu niech admin przeniesie gdzie trzeba. Tonący brzytwy się chwyta...