Skocz do zawartości

Polecane posty

Adi96    875

Jak byś zajrzał i pomachał wajchą to byś się domyslił bo tam jest jedną nakrętka.Tam na dole po prawej stronie na wysokości mniej więcej pokrywy skrzyni jak dobrze pamiętam znajduje się nakrętka koronkowa z zawleczką.Zawleczkę wyjąć i dokrecić tylko z głową bo jak dokręcisz mocniej to wajcha będzie ciężko ruszyć.

koksstb    1

Kolego , było ciezko ale znalazłem dziekuje :D

Edytowano przez koksstb

Adi96    875

Dam foto i tak bo nie jeden pewnie nie będzie wiedział

post-22621-0-89127400-1474458326_thumb.jpg

post-22621-0-95706600-1474458427_thumb.jpg

Edytowano przez Adi96

Wiadomość z agroFakt.pl

jackob1997    0

Witam,a najlepszym rozwiązaniem nie byłoby usunięcie gazu ręcznego,a pozostawienie tylko nożnego,ja tak zrobiłem u siebie w c360 i od tego momentu nie mam żadnych problemów ani z nakrętką koronkową ani ze spadaniem obrotów silnika

izydor6280    485

przy wysiadaniu kładziesz cegłę na dźwignię, a co przy hamowaniu, masz trzecią nogę ?

jackob1997    0

podczas hamowania(nie używam hamulca nożnego,ponieważ nie mam takiej potrzeby-normalnie zatrzymuję traktor)  niema żadnego problemu a przy wysiadaniu nie trzeba kłaść żadnych cegiej itp. gdyż gazem nożnym bez najmniejszego problemu ustawię takie obroty silnika na jakich mi zależy i jest gites

zatrzymuje oczywiście zmniejszając obroty silnika

Lukaszursus360-nie posiada gazu ręcznego w swoim ciągniku

Adi96    875

Ciężko dokręcić jedną głupią nakrętkę  raz 5  lat lub zależnie kiedy się cofa  a lepiej usuwać gaz ręczny.Dodam tylko że w dzisiejszych ciągnikach zawsze jest gaz ręczny  nie wiem jak operujesz ciągnik przy blokadzie bo na pewno nie masz przerobionej lub jak korzystasz z zależnego Womu

jackob1997    0

Z dokreceniem nakrętki niema żadnego problemu a jeżeli chodzi o gaz ręczny to jedynym powodem jego usunięcia byl fakt iz uzywalem tylko gazu nożnego

Karol445    32

Ciekawe jak by takim z  cyklopem operować albo rozwadniaczem w opryskiwaczu ? Bez ręcznego gazu to według mnie nie ciągnik.

Witam prosiłbym o to, zeby ktoś podesłał mi zdjęcie jak jest zbudowany gaz ręczny w 60-siątce, bo mam gaz na kierownicy, a sytuacja zmusza mnie do jego przerobienia. 

Jakby to była 60-siatka może i tak,ale korpus skrzyni jest z 4011 został uciety i zespawany, a ja chcę dokładnie zobaczyć jak to wygląda, żeby ewentualnie wiedzieć co dorobic

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez versus
      jak mozna wzmocnic podnosnik w 60-ce????
    • Przez tyj123
      Temat dotyczący ogólnych pytań w sprawie jakiegokolwiek remontu Ursusa C-360 i pochodnych
    • Przez tumek19
      Posiadam ursusa c360 3p. Mam zamontowaną w nim sprężarke od stara(foto w dziale wynalazki).
      Ale zaczyna się psuc. Przykładając ręke do odolejacza pojawia sie olej.. I to dośc dużo.
      Co może byc winne? Prosze o pomoc.
    • Przez RycerzNocy
      Chciałbym założyć felgi i opony 10/15 (takie jak są w rozrzutniku obornika) do c-360 i co muszę przerobić aby móc je założyć.
    • Przez raf21
      hej koledzy co moze byc przyczyna , ze wybija mi 1 bieg podczas np kopania kartofli po pewnym czasie wajcha sie cofa ,aż wyskoczy bieg rok temu było ok. Nic nie było grzebane w skrzynii, a 4 bieg to np jak jade z góry to wybija mi na tej dzwigni co sie zmnienia polowe na szosowe. co moze byc nie tak????? edit Ursus c 360