Zaloguj się, aby obserwować  
Kosmo357

Lamborghini Nitro 120 T4i - cena

Polecane posty

Kosmo357    0

Witam serdecznie jaka jest cena Lamborghini Nitro 120 T4i wyposażony w klime, 4 wyjścia hydrauliczne, przedni tuz i wom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antoni1    12

no bo ja nie miałem zdolności i problemy ze zrozumieniem więc z konieczności jestem rolnikiem bo tu nie jest wymagane wyksztalcenie a tylko dobre zdrowie i mięsnie do pracy a rolnictwa się uczę obserwując innych a oni mówią iż najlepszym ciągnikiem jest john dere

Edytowano przez antoni1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

A co do wypowiedzi powyżej owe stwierdzenie odnosi się do rolnika 50-60 lat ubiegłego wieku gdzie ożywano konia i jak to "mądrze" określiłeś "dobre zdrowie i mięsnie do pracy ". A co do całego stwierdzenia takich pyszałków którzy uważają ze wiedza wszystko i gdy komuś adekwatnie zwróci się uwagę ze źle to jeszcze własnie teksty podobnego znaczenia i niby uświadamianie danej grupie zawodowej jakimi sa. nieudacznikami >?<

Edytowano przez janczar810

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati00733    25

Antoni1 a ty jakiej marki ciagnik masz?rozumiem ze JD-skoro sie wypowiadasz jako ,,znafca,,.tak sobie tylko sie domyslam,bo w galerii pustka,wiec albo uzupelnij galerie o zdjecia co potwierdzi Twoje rozeznanie w kwesti danej maszyny,albo poprostu zamknij mor...,bo dosc denerwujacym jest fakt,ze ktos ma najwiecej do powiedzenia w kwestii maszyn,z ktorymi wcale nie maja doswiadczenia.

Kosmo357 w jednym z odcinkow Agromachiny,byl wlasnie test Nitro,polecam:)odcinki online sa na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

oj widzę iż kolega ma kopleksy

 

 

 

 

 

 

e

 

powiem tak internet ma owszem wielkie zalety m.in. dostęp do ogroma wiedzy ale jak człowiek natyka takie teksty to az krew sie burzy a tWOJE głupio mądre od-pyskówki nic nie wnoszące i reprezentujące (nie ubliżając przedszkolu) przedszkolny poziom.

Dyskusja z takimi oryginalnymi osobowościami nic nie da.

 

Co do ciagnika nasuwa sie jedno pytanie czy to nie za drogo jak na 120km ale stylistyka nitro powala wszystkie marki jak i ten kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nawet rolnik potrzebuje wiedzy i szkoły bo głupi to ziele ze zbożem pomyli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez wojtek93
      Witam,w tym roku po raz pierwszy będę sprzedawał wysłodki buraczane i kompletnie nie wiem o co z tym dokładnie chodzi (proszę się nie śmiać jestem nowy w tych tematach i szukam porady) Jak kształtują się ceny wysłodków? Wiem że cena w cukrowni to około 30zł ale jak to jest na wolnym rynku? I czy ktoś może wyjaśnić mi o co chodzi z tymi wysłodkami przeliczeniowymi? Jak to się przelicza? Może dla Was to podstawy ale jeszcze raz powiem że nigdy nie miałem z tym do czynienia a nie mam się kogo poradzić:/
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez matius04
      Jak w tytule. Piszcie po ile kupujecie zbiorniki dwupłaszczowe o jakiej pojemności i jakiej firmy. Wielu osobom to się przyda biorąc pod uwagę że co raz więcej osób szuka zbiorników patrząc na różnicę cenową oleju napędowego między ceną detaliczną a hurtową.
    • Przez Siwecki97
      Witam,
      Potrzebuje opinii o kombajnie zbożowym Fendt 5220E/5225E jak i o całym koncernie produkującym Laverdę, Fendta i Massey'a Fergusona. Prosze podsuwać również opinie i ceny innych marek kombajnów.
      Pozdrawiam!  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj