Skocz do zawartości
Piotrek6630

Pokrętło - Case 5150

Polecane posty

Piotrek6630    0

Witam, post ten jest skierowany głównie do tych co dobrze znają się na ciągnikach Case 51xx, chodzi o pokrętło zaznaczone na zdjęciu ---> http://www56.zippysh...19685/file.html , wiem że wewnętrzne pokrętło służy to szybkości pracy podnośnika ale do czego służy to zewnętrzne? mam ciągle ustawione całkiem w lewo i jest dobrze ale zastanawia mnie co zmienia przekręcenie go w prawo, jeżeli ktoś wie niech wytłumaczy jak to się stosuje w praktyce, z góry dzięki ;)

Tu jest większe zdjęcie --- http://www.agrofoto.pl/forum/uploads/monthly_05_2011/post-31230-0-68790600-1305462353_thumb.jpg

Edytowano przez Piotrek6630

Wiadomość z agroFakt.pl

xerion3800    42

Teraz masz ustawione że opuszcza do samego dołu. A jak przekręcisz to w prawo to będzie opuszczał ale nie do końca.

BENNY82    34

xerion głupoty wciskasz. to pokrętło służy do ustawiania siły docisku narzędzia zaczepionego na tylnym tuz pozycja w dół czyli pług ustawia i utrzymuje najwieksze siłowy docisk narzędzia w podłoże a głebokośc tego nacisku ustawia się dodatkowo dzwignią ze skalą połozona obok dzwigni biegów pełzających. oczywiscie to wszystko tak działa to przelączeniu podnosnika w tryb pracy czyli joystick z pozycji neutralnej przełaczamy o 1 pozycje w przód.

Edytowano przez BENNY82

kubagut445    0

Mam taki problem, że mi na pozycji na lewo wcale nie działa podnośnik. :/ Co może być przyczyną? Kiedyś działał. Wiadomo przełącznik na pozycji 1 w przód.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się