Skocz do zawartości

Polecane posty

mateuszsoja1    49

Witam zamówiłem agregat talerzowy firmy Grano-System Shark 3,0m z wałem packera do niego zamówiłem jeszczr siewnik polonez 3m czy ciągnik 86km z ładowaczem da sobie z nim radę na kl ziemi od 1 do 3 diler powiedział że mocowo da sobie rade ale trzeba założyć obciążniki i łyżkę co wy o tym sądzicie

Z GÓRY DZIĘKUJE ZA ODPOWIEDZI?

Brounter    18

Jak będzie unosił ciągnik to zawsze możesz do łyżki wrzucić kamienie/piasek czy cos innego co przyjdzie Ci do głowy i po kłopocie

Wiadomość z agroFakt.pl

jaro    163

Zapomnij-u sąsiada 312 Vario z Grano z wałem rurowym+Vitasem na stopkach nie daje rady temu zestawowi (za mała stabilność),przód często w górze.

case-jxu-95    2

Nie poradzi sobie z tym zestawem ,może raz podniesiesz ale w pracy gdy olej się rozgrzeje to na pusto będzie problem mam taki zestaw i jxu 95 nie daje rady za to maxxum 140 jest optymalnym traktorem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mateuszsoja1
      WITAM!!!

Czy FARMER 9258TE z ładowaczem czołowym uciągnie bronę wirnikową z siewnikiem o szerokości 2.70
    • Przez smokus1234
      Witam, mam zamiar kupić brone talerzową półzawieszaną 3m. Nie dokońca zdecydowałem jaką ale najprawdopodobniej padnie na Grano System z wałem oponowo transportowym bądź wózkiem transportowym hydropakiem z wałem gumowym.

Bardzo proszę, jeśli macie doświadczenia w uprawie pożniwnej jak i przedsiewnej tą maszyną podzielcie się opinią.

Jeśli ma ktoś doświadczenia z bronami talerzowymi półzawieszanymi innego producenta prosze o komentarz.
    • Przez SZWAGIER1999
      Witam mam zamiar kupić agregat uprawowo-siewny ,ma być to solidna konstrukcja na 3 rzędach zębów i z wałem pakera zastanawiam sie nad Tolmet-Polon wydają sie solidne i dobrze zrobione ale nie mam możliwości obejrzenia go na żywo najbardziej on mnie interesuje ,złych opinii nie słyszałem ,drugą ciekawą maszyną jest Grano System-Vento mają ciekawie zrobiony hydropak ale nie wiem który bedzie mocniejszy bo są dwa typy na jeden i dwa siłowniki te marki najbardziej przypadły mi do gustu możecie mi coś doradzić który bedzie lepszy ? lub jakiej firmy maszyne możecie polecić ?(oprócz unii i rolmako tych nie chcę)