karol

Która dziewczyna na AF potrafi jeździć ciągnikiem?

Polecane posty

Laszka20    0

No wiadomo ,że fajnie ale wydaje mi się ,że każda dziewczyna na wsi powinna umieć jeździć :) takie jest moje zdanko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaS311    4

Hello :)

Mnie tez wydaje sie ze prawdziwa gospodyni powinna umiec jezdzic brum brumem ;p

Pamietam ze od malego pomagalam w polu jako kierowca Zetora przy zbieraniu ciukow :)

Oprocz ciagnika zdarzalo mi sie ujezdzac krowe :) Przyjemnie sie jechalo ale za to upadek byl bolesny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

ja w chacie konkurencji nie mam :) ale mama umie też jeździec 330, "mtz to za wysoka półka technologiczna" :)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laszka20    0

haha :) no zawsze było młoda siadaj będziesz podjeżdżać ! od tego się zaczeło :) i tak sie to pokochało;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka1989    2

ja w chacie konkurencji nie mam :) ale mama umie też jeździec 330, "mtz to za wysoka półka technologiczna" :)

zgadzam się mtz to już jest wysoka półka, umiem nim jeździć ale jak mam jechac to jestem aż chora :) za duzo tego tam niema to jak C-360 hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawciopeter    0

Moja mama jeździ perkinsem a kiedyś t 25 A. A :) :) :) moja daleka sąsiadka pomyka Lamborghini R5 130 nawet w dalekie pola.

:) :) :)


KPK Kumurn Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

dla mnie oczywiście ruskim się najlepiej jeździ biegi synchro także wsjo jest ok :)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laszka20    0
moja daleka sąsiadka pomyka Lamborghini R5 130 nawet w dalekie pola.

;):) :)

hahaha no to żeś mnie powalił :) nieźle... babki są najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniareczka    0

tak jakoś się składa, że ja potrafię obsługiwać nie tylko ciągniki, ale również inne zespoły maszyn rolniczych i nie sprawia mi to problemów... od małego jeździłam pomagałam i tak zostało:)

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tractorrrr    0

czesc wszystkim ;] ja rowniez potrafie jezdzic ciagnikami w kwietniu wybieram sie na prawo jazdy ;] uwierzcie mi jaki podziw robia kobiety na traktorach tym bardziej ze smigam nowiutkimi zetorkami ;p pozd wszystkie kolezanki z AF ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

Kurde tyle fajnych dziewczyn i wszystkie ciagnikami umią jeździć. Niech jedna przyjedzie do mnie bo trzeba mi kogoś na ciagnik z prasą :lol:

Musze sie pochwalić że moja siostra też czasem musi jak mam wtope to ją posadze na ten wyciagany ciągnik a potem musi jechać nim do domu to jak c330 jedzie to strach :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6900

Mi też potrzeba chociaż do zgrabiania siana :lol: Moja siostra to umie Zetorem Forterrą owijać sianokiszonkę a raz kazałem jej 3P cofnąć w stodole pod rozrzutnik żeby go wyprowadzić za stodołę to nawet jej wsteczny polowy wrzuciłem i miała tylko sprzęgło wcisnąć albo bez sprzęgła sama bieg wyrzucić i nie dała rady :lol: Całe szczęście że sam zdążyłem zatrzymać ciągnik :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

o do grabienia też by mi się przydała i do owijania kiszonki a gdyby mi podjeżdżała pod bale do ładowania to też by było miodzio bo samemu ganiać z balem przyczepe po całym polu to nie robota. A i jeszcze mile widziana obsługa tura albo ciagnika z rozrzutnikiem bo jak się ładuje z pryzmy na polu to na 2 ciagniki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek456788    0

Hello :)

Mnie tez wydaje sie ze prawdziwa gospodyni powinna umiec jezdzic brum brumem ;p

Pamietam ze od malego pomagalam w polu jako kierowca Zetora przy zbieraniu ciukow :)

Oprocz ciagnika zdarzalo mi sie ujezdzac krowe :) Przyjemnie sie jechalo ale za to upadek byl bolesny :)

Ania to może umnie byś znalazła zajęcie mam zetor 5340 zetor fortera 105 z 2011 roku i w niedalekim czasie deutz-fachr agrotron no i c-360-3p tym bardziej że mieszkamy niedaleko siebie :P

Edytowano przez jacek456788

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meteorek91    1

Uważajcie bo spadniecie z krzesła :lol:

 

Moja siostra nie umie jeździć ciągnikiem ale ma prawko na C+E :blink: i jeździ... ciężarówką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

w tym ze dziewczyny jeżdżą ciągnikami nie ma nic nadzwyczajnego, to samo i co c+e

w warszawie widać nawet sporo kobiet z D bo autobusami śmigają

 

moje siostry też mykają ciągnikami wszystkimi ale najbardziej lubią fendtem 716- wiadomo jeździ się jak na dobrej grze komputerowej, Ala z owijarką śmiga po polu z większa precyzją jak niejeden chłopak, szwagier zadowolony

 

z drugiej strony dziewczyny uważajcie powiem wam to co powiedział mama mojego kolegi: "ja umiem jezdzić ciągnikiem nawet dobrze, ale nie pokazuje tego dla Edka bo jak raz drugi bym pojechała to by mnie cały czas ganiał, a tak mam czas na inne sprawy, obiad dla męża ugotuje, zakupy zrobię, dom posprzątam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Co się śmiejecie :) U mnie w domu mama i siostra maja prawo jazdy kat T i śmigają wszystkim co stoi koło domu. Ja na razie zbieram pieniądze na prawko kat T bo B już mam. Ale i tak jeżdżę tym co mi wpadnie pod rękę. Ostatnio u @FINN sobie jego sprzętem pojeździłam :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meteorek91    1

Co się śmiejecie :) U mnie w domu mama i siostra maja prawo jazdy kat T i śmigają wszystkim co stoi koło domu. Ja na razie zbieram pieniądze na prawko kat T bo B już mam. Ale i tak jeżdżę tym co mi wpadnie pod rękę. Ostatnio u @FINN sobie jego sprzętem pojeździłam :)

 

@Martina a nie lepiej zrobić B+E?? bo to wtedy jest praktycznie to samo a szybciej :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

No nie wiem, jakoś będę bardziej pewna tego T, ale myślałam nad C też. Ale to jeszcze zobacze :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meteorek91    1

No nie wiem, jakoś będę bardziej pewna tego T, ale myślałam nad C też. Ale to jeszcze zobacze :)

 

Przy C masz uprawnienia na kombajn :rolleyes:

 

Co do B,E to wiem bo robie właśnie kurs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj