direx7

Przyczepa zbierająca- chce się poradzić. `

Polecane posty

rene1988    2

Można tylko gorzej z wybieraniem kiszonki...

 

I ugniataniem :-/

 

Jeśli chcesz kupić to lepiej sip prp2 lub prp3, chociaż ma noże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo1970    51

To nie jest MIROSŁAWIEC tylko OPALENICA , mirosławiec ma składany dach i węższy podbierak zbierałem czymś takim nawet nieżle się sprawuje mankamentem

jest wyładunek wyrzuci na kupę i trza się szarpać ale przy niewielkim areale powinna się nadać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

mamy taką samą, lub też podobną T-072 (na kołach 9.00-20), daje sobie z nią radę c-330m, kiedyś zbieraliśmy nią trawę na kiszonkę bez problemu, tyle ze jak trawa wysoka i potem pryzma dobrze ubita to ciężko było wyrwać potem paszę z pryzmy, trzeba było siekierą dziabać na kawałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
direx7    1

no ja mam c330m i narazie dopoki c360 bym nie kupil to musze tym ciapkiem operować. Bo chyba taniej wyjdzie zwieść przyczepa zbierająca i przykryć folią niż wszystko belować i owijać(nie mam prasy ani owijarki). Jak mówicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

u nas Emka i przyczepa były kupione razem, czyli w okolicach 90r., od tego czasu chodzą razem w każde sianokosy, mocy wystarczy, nawet jak kupiliśmy C-360 dwa lata temu to nadal Emka robi z T-072, bo raz że spalanie mniejsze, a dwa C-360 ma sanki od tura i jak więcej siana to się pod ciągnikiem zapychało

na pewno wyjdzie taniej taki zbiór, tylko przy pobieraniu paszy będzie ciężko wyrwać, ale tak jak pisałem wyżej siekiera i rąbanie na kawałki

my przez ostatnie dwa lata zrezygnowaliśmy z takiej formy kiszonki, min. dlatego że udawało się wszystko zebrać na sucho (siano) a poplony zjada na bieżąco powiększające sie stado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
direx7    1

a Panowie jak w waszych okolicach kosztuje zbiór kiszonki, żeby wynająć kogoś? Chodzi mi o większy traktor i przyczepe tą juz lepsiejszą. Bo planuje zasiać trawę na 1,5-2ha żeby mieć co byczkom dać i rozmyślam nad najlepszym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene1988    2

U nas 250/ha. Steyr 6160 i schuitemaker Rapide 135 zbierał w tym roku. W tamtym roku ten pottinger co u mnie w galerii jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Adamek7
      Witam. Posiadam 3-miesięcznego cielaka, który jeszcze popija niewielkie dawki mleka.  Problem w tym ze nie chce pić w ogóle wody. Ma do niej ciągły dostęp jednak nie chce jej pić . Wiaderko w ktorej jest woda jest czyste, a woda ma temterature pokojową. Czy jest jakiś sposób aby nauczyć go pic wodę czy przyjdzie to z czasem ? 
    • Przez przemek111447
      Witam.Szukam oferty na nowa przyczepe 8 T( 2 sztuki) rozwazam kazda opcje firmowa...ktora waszym zadniem jest dobrym wyborem??Transport głownie zboża..opony nie regenerowane 385/55 r22 hm metal tech DB podobaja mi sie ale maja dosc wysoko osadzona skrzynie..w gre wchodzi pronar oraz auto tech
    • Przez Damian54
      Witam. 
      Mam problem z hamulcami w przyczepie (hamulce dwuobwodowe). Gdy podepne ciągnik (MF 6150) hamulce w przyczepie się blokują ale gdy nadepne pedał hamulca hamulce w przyczepie puszczają. Jaka jest przyczyna tego zjawiska i jak to naprawić? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • Przez kierasek16
      Witam ma ktos do sprzedania kola do Hl6011 o rozmiarze 12.5/20 
    • Przez Sqowron
      Witam jak nazywa się ta część ze zdjęć pochodzi ona z siłownika piwłaki D35-M



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj