direx7

Przyczepa zbierająca- chce się poradzić. `

Polecane posty

rene1988    2

Można tylko gorzej z wybieraniem kiszonki...

I ugniataniem :-/

Jeśli chcesz kupić to lepiej sip prp2 lub prp3, chociaż ma noże

Pablo1970    6

To nie jest MIROSŁAWIEC tylko OPALENICA , mirosławiec ma składany dach i węższy podbierak zbierałem czymś takim nawet nieżle się sprawuje mankamentem

jest wyładunek wyrzuci na kupę i trza się szarpać ale przy niewielkim areale powinna się nadać .

Wiadomość z agroFakt.pl

bratrolnika    5143

mamy taką samą, lub też podobną T-072 (na kołach 9.00-20), daje sobie z nią radę c-330m, kiedyś zbieraliśmy nią trawę na kiszonkę bez problemu, tyle ze jak trawa wysoka i potem pryzma dobrze ubita to ciężko było wyrwać potem paszę z pryzmy, trzeba było siekierą dziabać na kawałki

direx7    1

no ja mam c330m i narazie dopoki c360 bym nie kupil to musze tym ciapkiem operować. Bo chyba taniej wyjdzie zwieść przyczepa zbierająca i przykryć folią niż wszystko belować i owijać(nie mam prasy ani owijarki). Jak mówicie?

bratrolnika    5143

u nas Emka i przyczepa były kupione razem, czyli w okolicach 90r., od tego czasu chodzą razem w każde sianokosy, mocy wystarczy, nawet jak kupiliśmy C-360 dwa lata temu to nadal Emka robi z T-072, bo raz że spalanie mniejsze, a dwa C-360 ma sanki od tura i jak więcej siana to się pod ciągnikiem zapychało

na pewno wyjdzie taniej taki zbiór, tylko przy pobieraniu paszy będzie ciężko wyrwać, ale tak jak pisałem wyżej siekiera i rąbanie na kawałki

my przez ostatnie dwa lata zrezygnowaliśmy z takiej formy kiszonki, min. dlatego że udawało się wszystko zebrać na sucho (siano) a poplony zjada na bieżąco powiększające sie stado

direx7    1

a Panowie jak w waszych okolicach kosztuje zbiór kiszonki, żeby wynająć kogoś? Chodzi mi o większy traktor i przyczepe tą juz lepsiejszą. Bo planuje zasiać trawę na 1,5-2ha żeby mieć co byczkom dać i rozmyślam nad najlepszym rozwiązaniem.

rene1988    2

U nas 250/ha. Steyr 6160 i schuitemaker Rapide 135 zbierał w tym roku. W tamtym roku ten pottinger co u mnie w galerii jest.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez kuba9449
      Do sprzedania kultywator dziekan 1,8m przepracował mniej niż 5ha oraz do tego nowe wałki strunowe 2m. Cena 3tyś https://www.olx.pl/oferta/agregat-uprawowy-dziekan-kultywator-sprezynowka-walki-strunowe-CID757-IDx9eIt.html

Sprzedaję również przyczepę do bel (naczepa z wózkiem dolly), stan techniczny bdb, 17tyś netto. https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-dolly-naczepa-do-bel-niskopodwoziowa-krone-tir-siodlo-CID757-IDsYL1x.html

Tel kontaktowy: 880 803 133
    • Przez Ceres96
      Witam mam problem, a mianowicie nie chce opasc podnosnik w renacie, wajcha od podnosnika chodzi luzno, i wychodzi poza zakres (wcześniej tak nie bylo) jakby cos sie zcieło. znalazlem na forum, ze mogla sciąc sie jakas śruba cięgiełka, lecz nie było gdzie ona jest dokładnie i czy trzeba wyciagac rozdzielacz, a jeśli tak to jak go wyciagnac? zdemontowałem siedzenie i podłoge pod, prosze o pomoc
    • Przez kisiol
      Witam. Mam problem z eresem 816 2004r . Ciagnik nie chcę jechać.  Zero reakcji na revers . Tarczki dobre czujniki sprzęgła wymienione po za pocentriometrem. Może ktoś dysponuje schematem elektrycznym.
    • Przez pacio
      Witam,
      Jestem zainteresowany tą przyczepą. Zauważyłem ze nie ma obrotnicy , dyszel idzie bezpośrednio do osi.
      Czy to jest jakaś wada , jak to się ma w praktyce ?
      Link do ogłoszenia:
      https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-ruska-wywrotka-CID757-IDybBtt.html#29c7c012de;promoted

Z góry dzięki za odpowiedzi
    • Przez Mariusz998
      Witam,
      Czy ktoś posiada przyczepę hakową.
      Zastanawiam się nad zakupem.
      Chciałbym poznać opinię na temat tego typu przyczep.
      Z góry dziękuję za odpowiedzi.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.