Skocz do zawartości
direx7

Przyczepa zbierająca- chce się poradzić. `

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rene1988    2

Można tylko gorzej z wybieraniem kiszonki...

I ugniataniem :-/

Jeśli chcesz kupić to lepiej sip prp2 lub prp3, chociaż ma noże

Pablo1970    6

To nie jest MIROSŁAWIEC tylko OPALENICA , mirosławiec ma składany dach i węższy podbierak zbierałem czymś takim nawet nieżle się sprawuje mankamentem

jest wyładunek wyrzuci na kupę i trza się szarpać ale przy niewielkim areale powinna się nadać .

Wiadomość z agroFakt.pl

bratrolnika    2414

mamy taką samą, lub też podobną T-072 (na kołach 9.00-20), daje sobie z nią radę c-330m, kiedyś zbieraliśmy nią trawę na kiszonkę bez problemu, tyle ze jak trawa wysoka i potem pryzma dobrze ubita to ciężko było wyrwać potem paszę z pryzmy, trzeba było siekierą dziabać na kawałki

direx7    1

no ja mam c330m i narazie dopoki c360 bym nie kupil to musze tym ciapkiem operować. Bo chyba taniej wyjdzie zwieść przyczepa zbierająca i przykryć folią niż wszystko belować i owijać(nie mam prasy ani owijarki). Jak mówicie?

bratrolnika    2414

u nas Emka i przyczepa były kupione razem, czyli w okolicach 90r., od tego czasu chodzą razem w każde sianokosy, mocy wystarczy, nawet jak kupiliśmy C-360 dwa lata temu to nadal Emka robi z T-072, bo raz że spalanie mniejsze, a dwa C-360 ma sanki od tura i jak więcej siana to się pod ciągnikiem zapychało

na pewno wyjdzie taniej taki zbiór, tylko przy pobieraniu paszy będzie ciężko wyrwać, ale tak jak pisałem wyżej siekiera i rąbanie na kawałki

my przez ostatnie dwa lata zrezygnowaliśmy z takiej formy kiszonki, min. dlatego że udawało się wszystko zebrać na sucho (siano) a poplony zjada na bieżąco powiększające sie stado

direx7    1

a Panowie jak w waszych okolicach kosztuje zbiór kiszonki, żeby wynająć kogoś? Chodzi mi o większy traktor i przyczepe tą juz lepsiejszą. Bo planuje zasiać trawę na 1,5-2ha żeby mieć co byczkom dać i rozmyślam nad najlepszym rozwiązaniem.

rene1988    2

U nas 250/ha. Steyr 6160 i schuitemaker Rapide 135 zbierał w tym roku. W tamtym roku ten pottinger co u mnie w galerii jest.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pio46
      Witam .Jaką nową  przyczepę polecacie  około 12 ton z skrzynia pow 5 metrów i ich ceny?
    • Przez farmersNHtd95d
      Panowie co sądzicie o nowości Fliegla ? Taka przyczepa samozbierająca z taśmą

• Przez Paweł211
      Witam co sądzicie o przyczepie samozbierajacej Kroje mx3500 gd . Czy może ktoś ja posiada i może powiedzieć coś na jej temat ? Będzie przy niej chodził Lamborghini 85KM 
    • Przez Heniu95
      Witam,
      Chcę się dowiedzieć czegoś na temat przyczep gomar, dokładnie chodzi mi o przyczepe 7t, co sądzicie o tych przyczepach, jak jest z ich  wytrzymałością, czy opłaca się wydawać pieniądze na taką przyczepę czy raczej nie.
      Pozdrawiam 
    • Przez Tomek__
      Mam pewien problem po drobnej modernizacji w starej obory a dokładniej po zamontowaniu poideł, krowy jakoś nie potrafią nacisnąć tego języka który wpuszcza wodę.
      Znacie jakieś metody żeby nauczyć je pić z tych poideł?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.