Skocz do zawartości
News
raul7031

PROW 2014-2020 - dopłaty do produkcji

Polecane posty

raul7031    11

Nie złości was brak propozycji dopłat do produkcji trzody chlewnej, a przynajmniej do macior, gdy pozostałe główne gatunki zwierząt mają być objęte dotacjami?? Przecież to dyskryminacja producentów trzody chlewnej, którzy tak samo jak inni producenci czy to mleka czy mięsa wołowego poświecają mnóstwo czasu na produkcje tuczników. A podobno jest tak źle z trzodą w Polsce i dlatego jako jedyna gałąź produkcji zwierzęcej została pominięta...?

lew908    208

No oglądając dzisiaj notowania byłem zdziwiony że do wszystkiego praktycznie maja byc jakieś dotacje a do trzody nie zważywszy na to jaką role odgrywa mięso wieprzowe w Polsce

"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

raul7031    11

To jest wysoce niesprawiedliwe, bo rolnicy chowający trzodę też poświęcają mnóstwo czasu i pracy na to. Bydło, krowy, owce, kozy tylko nie trzoda. Może od razu zlikwidować produkcję w Polsce, przeciez można sprowadzic 100%, tylko do czego to prowadzi...

Wiadomość z agroFakt.pl

Drób też bez dopłat. Trzodziarze mogą starać się o PROW, w drobiu całkowity brak wsparcia.

sprzedam

opony 420/70r24    www.olx.pl/oferta/opony-420-70r24-zam-14-9-r24-480-65r24-CID757-IDtMf7z.html

Opryskiwacz Pilmet 2000 

www.olx.pl/oferta/pilmet-2018-2000l-opryskiwacz-nie-hardi-ray-berthoud-krukowiak-CID757-IDuVhk9.html

raul7031    11

Tak, drób też i to też nie jest w porządku, bo jesli dopłaty do produkcji zwierzęcej to do wszystkich tych podstawowych gatunków a nie jedni będą wynagradzani dodatkowymi dopłatami za swoją pracę przy zwierzętach a inni nie.

golobek    0

za chwile dojdzie do sytuacji że polska będzie tuczyć tylko zachodnie warchalaki w holendrzy niemcy będą sie cieszyć. nie do pomyśenia żeby pozwolić na zniszczenie polskiej hodowli i skazywać sie na import a jak nie ma się swojego to trzeba płacić ile zachcą

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rolnik22
      Czy już coś wiadomo jak będą wyglądały nabory na PROW 2014-20? Na jakich zasadach będą przyjmowane wnioski o dofinansowanie z UE? Co z Młodym Rolnikiem i Rentami Strukturalnymi na kolejne lata?
    • Przez POLKOP
      Jak widzicie przyszłość swoją w dzisiejszym swiecie pełnym wymogów i innych przeszkod jako hodowcy bydła mlecznego. Czy dacie rade sprostac wyzwanią.
    • Przez pw34
      Czy są jakieś informacje odnośnie naboru w marcu? Bedzie mozna byc ubezpieczonym z ZUSie? czy wydłużyli okres posiadania gospodarstwa? gospodarstwo zostało przepisane na mnie w pazdzierniku 2014 roku, skladalem na MR w pierwszym naborze czy w  marcu bede mogl skladac?
    • Przez dotacja_info
      Nabór wniosków na „małe przetwórstwo” 29 września – 28 października 2016 r. Ogłoszenie znajduje się tutaj
      15 września 2016 r. w siedzibie ARiMR w Warszawie, odbyło się szkolenie pt. Zasady przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji polegających na podejmowaniu wykonywania działalności gospodarczej w zakresie przetwórstwa rolno-spożywczego przez rolnika, domownika lub małżonka rolnika podlegającego w pełnym zakresie ubezpieczeniu w KRUS.

• Przez kuba18l
      Witam Poszukuje firmy która wybuduje budynek inwentarski obora dla bydła opasowego , mam to dotowane przez PROW , teraz  jestem na etapie poszukiwania firmy która zrobi mi to od podstaw od robót ziemnych po dach i sanitarkę , elektrykę oraz wyposażenie , firmy które są zainteresowane dostaną szczegółowe dane oraz projekt to zapoznania z budynkiem budowę mam wycenioną przez kosztorys który musiał być złożony do agencji jest wyceniony na 800000 tys brutto . Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.