Skocz do zawartości
raul7031

PROW 2014-2020 - dopłaty do produkcji

Polecane posty

raul7031    8

Nie złości was brak propozycji dopłat do produkcji trzody chlewnej, a przynajmniej do macior, gdy pozostałe główne gatunki zwierząt mają być objęte dotacjami?? Przecież to dyskryminacja producentów trzody chlewnej, którzy tak samo jak inni producenci czy to mleka czy mięsa wołowego poświecają mnóstwo czasu na produkcje tuczników. A podobno jest tak źle z trzodą w Polsce i dlatego jako jedyna gałąź produkcji zwierzęcej została pominięta...?

lew908    207

No oglądając dzisiaj notowania byłem zdziwiony że do wszystkiego praktycznie maja byc jakieś dotacje a do trzody nie zważywszy na to jaką role odgrywa mięso wieprzowe w Polsce

raul7031    8

To jest wysoce niesprawiedliwe, bo rolnicy chowający trzodę też poświęcają mnóstwo czasu i pracy na to. Bydło, krowy, owce, kozy tylko nie trzoda. Może od razu zlikwidować produkcję w Polsce, przeciez można sprowadzic 100%, tylko do czego to prowadzi...

Wiadomość z agroFakt.pl

raul7031    8

Tak, drób też i to też nie jest w porządku, bo jesli dopłaty do produkcji zwierzęcej to do wszystkich tych podstawowych gatunków a nie jedni będą wynagradzani dodatkowymi dopłatami za swoją pracę przy zwierzętach a inni nie.

golobek    0

za chwile dojdzie do sytuacji że polska będzie tuczyć tylko zachodnie warchalaki w holendrzy niemcy będą sie cieszyć. nie do pomyśenia żeby pozwolić na zniszczenie polskiej hodowli i skazywać sie na import a jak nie ma się swojego to trzeba płacić ile zachcą

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dfagroplus60dt
      witam. mam pytanie czy ma ktoś bizon sampo 2020? jeśli tak to gdzie znajdę do niego części? pozdrawiam
    • Przez rolnik22
      Czy już coś wiadomo jak będą wyglądały nabory na PROW 2014-20? Na jakich zasadach będą przyjmowane wnioski o dofinansowanie z UE? Co z Młodym Rolnikiem i Rentami Strukturalnymi na kolejne lata?
    • Przez POLKOP
      Jak widzicie przyszłość swoją w dzisiejszym swiecie pełnym wymogów i innych przeszkod jako hodowcy bydła mlecznego. Czy dacie rade sprostac wyzwanią.
    • Przez wojtek161
      mam pytanie czy trzeba podać cały sprzęt który się posiada czy też te maszyny co się chce kupić za młodego rolnika (56250zł) a za reszte chce kupić c360 i niewiem czy ją wpisać na wniosku że planuje kupić (napewno ją kupię) bo z własnych pieniędzy to ciężko chyba ze wziąśc kredyt i potem tymi pięniędzmi go spłacić co wybrac pomocy?
    • Przez padelec
      Mam pytanie do osób, które brały prasoowijarki na MGR bądź starały się o dofinansowanie, lecz z powodu np. małego areału odmówiono im przyznania wsparcia. Otóż czy ktoś się orientuje jaki jest minimalny areał żeby prasoowijarka przeszła? Nie znalazłem wytycznych na tą maszynę, więc czym oni się kierują przy rozstrzyganiu czy przyznać czy nie? Piszcie swoje doświadczenia z tym związane, będę wdzięczny