Skocz do zawartości
marian2011

Cena zboża (pszenica, żyto, jęczmień...) 2014-2015

Polecane posty

Mathieu92    112

Woj Lubelskie Abramowice Prywatne pan Dyzma 780zł brutto. Jutro sprzedaje. Więcej w tym roku moim zdaniem nie ugram.

jaco25    262

Taaaa, Elewarr.... A w żniwa płacił ładnie za pszeniczke... 650-680?? dobrze pamiętam? ładna przebita

a już nawet nie wspomnę o rzepaku...

Wiadomość z agroFakt.pl

matyziak    6

Może wiecie kto w pow. Pultuskim, ciechanowskim, makowski bądź w tych okolicach kontraktuje pszenicę?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

zajrzyj do Cedrobu, skontaktuj się z Polskimi Młynami, w tych rejonach nie ma problemu ze sprzedażą towaru jest dużo osób prywatnych skupujących całym rokiem. Jak masz magazyny to czekaj na cenę.

Cytowanie poprzedniego postu !

Edytowano przez murtek

strzechu    33

sprzedałem a w zasadzie podpisałem takie kontrakty na zboże:

pszenica 813 , pszenżyto 690 , żyto 610 . Ceny netto z podwórka.Łódzkie

knoro93    165

według mnie bardzo dobry interes. A ja chyba nie bede sprzedawał znacznej części trzymam do nastepnego roku może będzie droższe ;)

nunu85    82

Rami, ty mieszkasz w tych kisielicach koło Łasina?

To ty masz zaledwie 20 max 25km do Szczepanek, gdzie płąc aza pszenice 790 a jak sie ma nieco wiecej, to i 800 dadzą netto.

Jaki zatem sens sprzedawać za 730.

honker    1

To jest maksymalna cena?

A jak placą elewatory? Wymagania?

Tak maksymalna, moja miała gluten 36, opadanie 375, wyr. 88 a jak masz rozkruszka to potrącają 10pl z tony, a w byłej Aurorze sie nie dowiadywałem.

warchest    44

jak myslicie po zniwach tj po nowych zbiorach zboza beda drozsze bo w ukrainie nieciekawie sie dziej to zboza moga nienaprodukowac to powinno byc drogie

knoro93    165

Heh a kto im produkować zabrania? U nas podskoczyło pszenzyto 700. Mysle że za rok droższe za wiele to nie będzie chociaż sam przechowam z 30 ton do nastepengo roku.

warchest    44

tylko jak bedziesz prezechowywac t odobrze zabezpiecz et zboze by sie nie wdala wolka lub innew dziadostwo

zyga2905    19

Poszło pare ładnych ton pszenicy po 780 netto kilka dni temu gdzie w tym samym momencie spadła o 10zł na tonie, I tak nie mam gdzie przechować bo miejsce musi być na nowe zbiory także myśle że cena lepsza nie będzie ani nie była w moich okolicach po ostanim zbiorze :D

knoro93    165

tylko jak bedziesz prezechowywac t odobrze zabezpiecz et zboze by sie nie wdala wolka lub innew dziadostwo

W jaki sposób mam je niby zabezpieczyć. Jak było suche skoszone i ma dobre warunki do leżakowania to będzie leżeć. Teraz to juz chyba za późno na zabezpieczanie ;)

michax    2

Magazyn w Łęcznej płaci za pszenicę paszową 749zł/t brutto.

koszos1    1

dzisiaj pojechało 20t pszenicy po 780 zł/t netto odbiorca PZZ Świecie woj. KUJ-POM, nie znam się na parametrach ale nie mieli żadnych zastrzeżeń, zboże suche, czyste, a oto co napisali: Wilgotność 13,80%, zanieczyszczenia ogólne 6%, gęstość 77,10, gluten 26, liczba opadania 380, białko 12,30, liczba sedym. 32. Nie wiem czy to dobre parametry czy nie może ktoś mógłby podpowiedzieć. Pszenica odmiana KRIS

solek01    30

Organiki AZOTY Jarosław 740zł netto paszowa 750netto konsumpcyjna.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.