marian2011

Cena zboża (pszenica, żyto, jęczmień...) 2014-2015

Polecane posty

aro1975    324

Michaś polifoska 6 wyszła po 1750zł/t, jak chcesz kizeryt to mogę mieć po 1230zl brutto tona big-bag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1530

Michaś polifoska 6 wyszła po 1750zł/t, jak chcesz kizeryt to mogę mieć po 1230zl brutto tona big-bag

 

ja to pewnie wezmę NPKi, Kizeryt kupię w zimę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1530

ja kizerytu wezmę max 500kg także na cenie dużo nie stracę, a azoty pewnie na zimę  będę brał

Edytowano przez XTRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

widzieliście panowie co się dzieje na matifie nasi będą jechać po cenach tylko będzie trzeszczeć

 


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marques    27

Jak znam życie to jest gra na spadki, aby jak najtaniej skupić- dziady! A zimą ceny poszybują, przecież połowa kraju ma słabe plony, także Niemcy i Francja oberwała przez suszę. Część ziarna sprzedana reszta w silosach i przyczepach, na pewno zimą tak jak poprzedniego roku, sprzedamy pszenicę konsumpcyjną powyżej 800zł/t. Kto ma suche ziarno i gdzie przetrzymać niech teraz się nie spieszy ze sprzedażą oni tylko na to liczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

Już zaczynają szukać ,miałem kilka telefonów z propozycja kupna i z cenami wyższymi jak na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valtra123    33

Mi udało się sprzedać Pszenżyto za 730 zł netto/t . A reszta poszła w dół .


Uwielbiam ryk silników podczas orki , uwielbiam jeździć z pełnymi dwiema przyczepami , a także kosić bizonem i słuchać jego pomruku i wycia . Oczywiście zachęcam do polubienia moich postów . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

pszenzyto po 730 ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

widzieliście panowie co się dzieje na matifie nasi będą jechać po cenach tylko będzie trzeszczeć

 

 

Mi udało się sprzedać Pszenżyto za 730 zł netto/t . A reszta poszła w dół .

Kto tu ma rację????

Za  730,- netto mogę dostarczyć każdą ilość B)

U mnie pszenżytko po 560,- na 30 dniowy termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambrzwlkp1    40

Wczoraj kupiłem owies po 360zlza t. Ale slabej jakosci..... dobre i to do loch trochę sie cos dosypie. U mnie w okolicy ze susza owies nawet po 55zl cenią....


,,Jeżeli ktoś mówi Ci,
że jesteś nikim,
to wcale nie znaczy,
że on jest kimś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3492

Ale się podniecacie cenami to normalka żeby poszukać jeleni na sprzedaż ,teraz trzeba siąć a nie myśleć o sprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Ceny na piątek: pszenica konsumpcyjna 650 w jednym magazynie, 665 z podwórka, 690 w drugim magazynie, pszenżyto 550/t netto. Ponoć w poniedziałek cos ma skoczyć do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mi udało się sprzedać Pszenżyto za 730 zł netto/t . A reszta poszła w dół .

 

Mnie w ciula zrobili . W zeszłym roku podpisałem z wujkiem kontrakt na przenżyto za 2500 zł /t netto kiedy pojechaliśmy w dwa ciągniki po 2 przyczepy bo się opłacalo i się pytamy a tam wyskoczyli z ceną 1850 zł/t netto o 750zł nas rypneli . Masakra jestem ciekaw co w tym roku będzie .

 

Ty to chłopie masz pecha. Wtedy cię rypnęli na 750 zł/t a teraz nawet tego nie dali co cię rypnęli tylko ochłapy 730 zł/t rozbój w biały dzień. Więcej z nimi nie handluj tyle ci powiem, a no i zmień aptekę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

Mi udało się sprzedać Pszenżyto za 730 zł netto/t . A reszta poszła w dół .

 

kolego dawaj tego odbiorcę to mu ze 150 ton pszenicy po tyle opchnę

a tak na poważnie przestań pisać bzdury


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

No dzisiaj matif ładnie poszedł. Widać że idą te wasze podwyżki. Rzepak to już wogóle szlak by trafił. 100 taniej niż w żniwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buczek    9

miejmy nadzieję że to tylko chwilowa gra inwestorów żeby tanio kupić a potem drogo sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

wygląda, że to pokłosie silnych spadków na giełdzie w Chinach więc to różnie może być niestety. Szczególnie rzepak runął choć plony na świcie były niskie no ale on jest traktowany niejako surowiec, a te tez idą w dół szczególnie ropa więc perspektywy są nieciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo89    17

Mógłby jakiś moderator zareagować na tego rroooolnika, spamuje ciągle tylko. Widać odrazu, że to jakiś troll.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Przez sports2011
      Witam , mam pytanie pszenica od kolanka w górę idzie w bok zamiast wptost oraz kłosy są poskręcane . Nigdy nie miałem takiego przypadku i nie wiem czy to objaw choroby czy oprysk jakiś zaszkodził ?



    • Przez thor1984
      Ile krzyknąć za belę 120 x 120 trawy i trawy z koniczyną. Po mojej stronie koszenie i przesuszenie i na wałki. Po stronie kupującego folia, prasowanie i owijanie.  
    • Przez livebird
      Witam mam mieszanke jarą (pszenica i jęczmień) do tej pory zdrowa ale zakupiłem środek grzybobójczy Helicur i chcę go zastosować w dwóch dawkach 0,5l/ha teraz wraz ze skracaniem etefonem (aktualnie liść flagowy i podflagowy) i drugi raz kolejne 0.5l/jak się wykłosi. Moze być takie zastosowanie tego środka ?
      Dodam że to skracanie z tym Helicurem chciałbym wykonać już jutro jeśli tylko pogoda pozwoli .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj