Skocz do zawartości
marian2011

Cena zboża (pszenica, żyto, jęczmień...) 2014-2015

Polecane posty

adrian3005    45

Jakieś opinie macie, można zaufać, brać fakturę czy gotówkę - Firma Handlowo Usługowa Monika Pietruszka - okolice Ożarowa świętokrzyskie.

 

Kolega sprzedał proso do niech na fakturę i 3 miesiąc czeka na pieniądze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    57

odnośnie do dokumentów to pamiętajcie proszę, że do postępowania sądowego potrzeba 4 dokumentów:

- umowa,

- wz,

- faktura,

- wezwanie do zapłaty

 

jeśli jakiś podmiot kombinuje coś z którymkolwiek z powyższych to już wiadomo co się kroi

 

 

Wilgotnosc 8.4???????????????

 

szkoda, strata 6% masy to jakby nie liczyć 50zł/t

 

 

ktoś tutaj kiedyś wspominał o zmianach po 19 stycznia, nagły wzrost cen, bądź coś w tym rodzaju,

nastąpiła jedna istotna zmiana na krajowym rynku rzepaku, mamy podobne poziomy na matif i kurs euro/zł jak pod koniec roku 2014, a ceny rzepaku są wyższe o 40-60zł/t, ciekaw jestem dlaczego i czy można było to przewidzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JPH2    25

A mierzyłeś jeszcze gdzie indziej wilgotnośc tej pszenicy?

Taką wilgotność to może mieć pszenica na piecu suszona , chyba że ktoś zrobił ci  figla . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z agroFakt.pl

pracus74    13

Michal26-na spokojnie możesz na wloclawek odstawiać bo u nich jest ok. Placa w terminie tyle ze u nich jest21dni a przynajmniej tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    408

Kolega sprzedał proso do niech na fakturę i 3 miesiąc czeka na pieniądze ...

 

Serdecznie dziękuję za odzew. Zasięgnąłem już języka u innego źródła i opinia jest niestety zbieżna z tym co Ty podajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    46

Michal26-na spokojnie możesz na wloclawek odstawiać bo u nich jest ok. Placa w terminie tyle ze u nich jest21dni a przynajmniej tak było.

 

a to jaka firma co i za ile skupuje we wloclawku o tym wloclawku mowicie w mazowieckim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slomek    184

Dziś sprzedałem kolejną porcję pszenicy do Agroloku, za 12,5% białka oferują 810zł netto na gospodarstwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

slomek jestes z kuj-pom? jaki przedstawiciel do ciebie jezdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerB    9

A jęczmień 500 netto...

Nędza...

 

Golpasz Janowiec miał koło 10stycznia  590 netto jęczmień, nie wiem jak teraz zobacz jeszcze de heus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macko25    5

Slomek a gluten jaki miałeś i dokąd to sprzedawałeś agrolok ale gdzie blisko ciebie i jakie ilości?????

bo ja mam z 160 ton i narazie oferty mam 730 netto

rzepak nowy kontrakt 2015 rok agro efekt 1510 netto dobra cena 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    218

opolskie pszenica konsumpcyjna 660-700 netto, paszowa 560-600netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panczo1922    68

Golpasz Janowiec miał koło 10stycznia  590 netto jęczmień, nie wiem jak teraz zobacz jeszcze de heus

 

do Janowca trochę daleko mam...

dzięki za podpowiedź!

De Heus 600zł netto jęczmień i jest to już jakaś opcja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    58

U mnie troszkę się ruszyło w okolicy ze zbożami hodowcy zaczynają się interesować bo swoje im się kończy. 

Edytowano przez miszka16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerB    9

do Janowca trochę daleko mam...

dzięki za podpowiedź!

De Heus 600zł netto jęczmień i jest to już jakaś opcja....

 

proszę, ooo jeszcze souflet Gołańcz mi się przypomniał spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michax    2

Jaka cena jęczmienia z vatem w lubelskim i kto kupuje?

Jęczmień w Łęcznej po 570zł/t ale jeszcze nie biorą.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    69

opolskie pszenica konsumpcyjna 660-700 netto, paszowa 560-600netto

I już chyba nie będzie lepiej. Ja wywiozłem wczoraj 41 ton, dali 600 i 580 netto, parametry słabizna. Cienki sezon, mi się w sumie jeszcze udało bo suszyć nie musiałem...  :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×