Skocz do zawartości
marian2011

Cena zboża (pszenica, żyto, jęczmień...) 2014-2015

Polecane posty

solek01    30

Azoty Jarosław płacą za jęczmień dobrej jakości 500 netto, soja 1100 netto. Można soję u nich zakontraktować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    373

Jęczmień 580 brutto taka ofertę dostałem

 

Przeżuć  go za  Wisłę  a dam  ci  600  gotówką.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buczek    8

matif w dół. wczoraj 2 oiro dzisiaj nawet 3 oiro myślicie że to trawała tendencja spadkowa czy korekta po podwyżkach z końcówki tamtego roku??

pszenica powyżej 12,5 białka 800 netto loco magazyn na Warmii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z agroFakt.pl

JD1188    70

Gdzie ta sprawiedliwość?!

U mnie za dostawe powyżej 50t za pszenice z białkiem 12,8- 680 zł netto  <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyz88    7

Panowie zapłaci ktoś więcej za owies niż Wipasz w Miedzyrzecu Podl? 38netto. Mam około 15 ton.Może ktoś potrzebuje owies z okolic Radzynia Podl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    326

Musisz poszukać jakiegoś hodowce gęsi. Ewentualnie trzody z dużą ilością macior. Matif ostro w dół ale waluty wysoko więc ceny na razie bez wiekszych zmian, ewentualnie na małym minusie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik-k    0

patfilmax@ to są oficjalne ceny ? dzwoniłem tydz temu do Radzikowic to 13.5 było po 680 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmielo    1

Panowie zapłaci ktoś więcej za owies niż Wipasz w Miedzyrzecu Podl? 38netto. Mam około 15 ton.Może ktoś potrzebuje owies z okolic Radzynia Podl?

sukai u hodowców koni moze kupią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buczek    8

wiem że działam niekótym na nerwy ale u nas cena owsa waha się w granicach 460 netto oczywiście ilości całosamochodowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    30

widzę nic tylko palić w piecu owsem, 2 t tego zboża  za tonę węgla, i się tak nie wybrudzi.

A górnicy strajkują że im źle i są nierentowni, a rolnik jest super na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    39

to strajkujmy, kto nam zabrania? tylko u nas nie ma żadnego silnego związku co by podjął taką inicjatywę, a rolnicy na większą skalę sami się nie zbiorą, co najwyżej jak to było m.in w szczecinie  jakimś czas temu z tą ziemią.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobek112    5

Jaka cena dla pszenżyta woj. warmińsko-mazurskie blisko mazowieckiego , aktualnie mam ofertę na 580 netto - większa ilość . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyz88    7

Ten owies to kula u nogi :) Policzyłem koszt uprawy i zbioru to około 200zł do tyłu <_< U mnie w okolicy jest sporo zboża i nie ma komu płacić. Za pszenżyto rolnik proponował mi 450zł/t :blink: ilośc 5t.

Edytowano przez xyz88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menos    4

Tylko która pszenica ma gluten 28, cena wysoka zeby było z czego zbijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwy93    2

Wczoraj dzwoniłem i dostałem taką informacje http://zzz.com.pl/

Lubelskie powiat zamojski 

W Lipsku Farmer koło Zamościa : 

620 paszowa

 710 konsupcyjna 

tylko nie wiem czy netto czy brutto 

Edytowano przez siwy93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patfilmax    7

patfilmax@ to są oficjalne ceny ? dzwoniłem tydz temu do Radzikowic to 13.5 było po 680 netto.

dołączam cennik i to akurat właśnie z Radzikowic, tez się zastanawiam czy trochę nie sprzedać, tylko muszę się z nimi dogadać żeby transport podstawili.

post-113630-0-75588900-1420821283_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    47

Jaka cena dla pszenżyta woj. warmińsko-mazurskie blisko mazowieckiego , aktualnie mam ofertę na 580 netto - większa ilość . 

 

Jeśli z odbiorem to b.dobra cena , w grudniu Wipasz płacił 510 netto u siebie , inne oferty były max. 540 w gospodarstwie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×