Skocz do zawartości
marian2011

Cena zboża (pszenica, żyto, jęczmień...) 2014-2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

FarmerB    9

gdzie i kto?

Chemirol wozi to do portu czy wrzucają to na magazyn?

do portu i ostateczna cena z analizy w porcie

FarmerB    9

agrolok

pszenica kosn.

białko 12,5 720 zł/netto

11,5 675 zł/ netto

Soufflet Agro Polska

12,5 % białko 720 zł/ netto

orientuje się może ktoś jak Dalgety lub Osadkowski?

Wiadomość z agroFakt.pl

brawo    1

Świętokrzyskie, pszenica kons. 600zł ,  paszowa 540zł ,  pszężyto 440zł,  wszystkie ceny brutto!!! :(

boku27    222

Świętokrzyskie, pszenica kons. 600zł ,  paszowa 540zł ,  pszężyto 440zł,  wszystkie ceny brutto!!! :(

o Boże toż to jak za darmo  :(  Zach-pom  Pszenica kons. 720-760 paszowa 680 pszenżyto 560 jęczmień 590. Ceny netto.  ;)

o Boże toż to jak za darmo  :(  Zach-pom  Pszenica kons. 720-760 paszowa 680 pszenżyto 560 jęczmień 590. Ceny netto.  ;)

jaco25    262

boku ja po 600 plus vat  sprzedałem dwa i pół tira został mi jeszcze jeden ale u nas nikt więcej nie da za konsumpcje...

takie same ceny w lubelskim powiat tomaszowski, no może kons. z 20 zł droższa 

Fajack    0

brawo a mozesz napisać gdzie konkretnie biorą pszenicę po 600 w świętokrzyskim ?

warchest    44

a to jak jak pszenice sie ma i na konsumpcje jest 28 glutenu to co jak ma nizsze parametry to biora na konsumpcje ale troche z ceny zjezdzaja ?

i jakie ogolnopolskie sa parametry na pszenice konsumpcyjna chodzi mi o bialko i gluten itd

grego    218

na gluten najczęściej norma to 26 jak ma mniej to też wezmą powiedzmy tak do 24% po niższej cenie i pod warunkiem, że gęstość i opadanie dobre bo bez tego to nawet nie będą glutenu badać. Podobnie jest z białkiem norma to powiedzmy 12,5 choć rożnie z tym bywa, a 11,5 biorą na konsumpcje tylko już po niższej cenie. Dla przykładu u mnie norma na białko wynosi 13, a za każde rozpoczęte 0,5% jest 15 zł mniej

marcin9084    0

Witam :) orientuje się ktoś jak wyglądają ceny na Dolnym Śląsku kotlina kłodzka chodzi mi o pszenicę jęczmień i owies oczywiście całe składy.

grego    218

hmm coś jakoś południowa Polska jakby mniej się wypowiada w temacie cen pszenicy, ciekawe czemu ?

michax    2

Mi  przy 13% białka  zaproponowali 600 zł brutto :( Porażka !!! Wschód jak zwykle dostaje po d*pie. Podobno zboże z Ukrainy idzie do Lubelli całymi pociągami wiec i cena marna.  

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.