marian2011

Cena zboża (pszenica, żyto, jęczmień...) 2014-2015

Polecane posty

Zetor86    9

5 km od Wolbromia

 

Kuzyn mojego sąsiada z Miechowa sprzedał pszenice konsumpcyjną za 625 plus Vat i transport go nie obchodzi. Cenowo pasza i kons nieiwele się różnią w tym roku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

spada... jednak specjalnie bym się tym nie martwił bo akurat rzepaku było w europie mało więc cena powinna być tyle, że później grudzień bądź luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

spada... jednak specjalnie bym się tym nie martwił bo akurat rzepaku było w europie mało więc cena powinna być tyle, że później grudzień bądź luty

tak jak napisałeś myśle ze luty to będzie dobry czas na sprzedaż i pszenicy i rzepaku


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekZ058    135

paszarnia na podkarpaciu pod ropczycami płaci po 630zł/t (kukurydza sucha)

Edytowano przez tomekZ058

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

A moim zdaniem to cena bedzie na wszystko jak sie zrobi konkretna zima i z tydzien albo dwa nie bedzie sie jak ruszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Fermy Drobiu Wożniak, pszenica paszowa wczoraj z 630zł netto na 640 zł, dzisiaj znowu podwyżka na 650 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

Brat-Rol Łukowa:

pszenica paszowa 550 zł

kukurydza mokra 420 zł

ceny brutto.

 

W okolicy niedaleko kuku mokra po 450 brutto

 

Kapka Tarnogród 640 zł +vat (pszenica wysoko jakościowa)

Edytowano przez andrzej1988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekZ058    135

kukurydza-630 zł

pszenica-600zł

pszenzyto-550zł

jeczmien-530zł

 

takie ceny daje wytwórnia pasz pod Ropczycami (podkarpackie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103

Cena suchej kukurydzy po 600 z hakiem to śmiech na sali...jeśli można było dostać za mokrą od kurnikarzy po 530 do 35% wilgotności. Jednak każdy robi jak uważa.


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sybiuszek24    21

Fermy Drobiu Wożniak, pszenica paszowa wczoraj z 630zł netto na 640 zł, dzisiaj znowu podwyżka na 650 netto.

Gdzie kolego sprzedajesz do Woźniaka jaki skup?Ja też woże do Woźniaka do Wołowa

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9191

620 netto to i tak lepiej niż wszystkie skupy w okolicy, sam bym w takiej cenie zbył trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

na pszenicę cena się szybo nie zmieni, przyszła z ukrainy odbiór w okolicach hrubieszowa ilość 25-1500t cena 620 netto. 

 

oooo to po drozszej cenie przyszła niz na skupach. super hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

obecnie srednia cena pszenicy paszowej to 650 netto .Widać was dobrze doją pośrednicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

Ferma drobiu w Bidaczowie koło Biłgoraja:

pszenica paszowa - 580 zł brutto.

 

Jeśli chodzi o lubelszczyzne  to mało gdzie paszówka jest ponad 600 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIMAR    0

Witam

 

Osoby zainteresowane sprzedażą zboża zapraszam do kontaktu czy to tu czy na telefon skupujemy zboża na terenie całego kraju więc kwestia dogadania się co do ceny i oczywiście dobrej jakości. Płatność za zboże w większej części też na załadunku. Co do cen to na tą  chwilę owies dobrze się trzyma. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany współpracą to podaję numer kom i nazwę firmy.

 

W ofercie posiadamy również nawozy  

 

BIMAR -ZWOLEŃ

TEL: 517-011-781

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

@Bimar proszę o podanie ceny na pszenicę aktualnie jaka jest u Was

Edytowano przez thug

Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jano7711    65

U mnie wygląda to średnio, paszówka średnio po 600 brutto, konsumpcja gluten 30 po ok 620-630 netto. Każdy kogo znam sprzedawał do pewnego młyna, który już nie przyjmuje do świąt, więc można się spodziewać różnej ceny w zimie. Do tego ciągle słyszę o pszenicy z Ukrainy; lubelskie

Edytowano przez Jano7711

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Przez sports2011
      Witam , mam pytanie pszenica od kolanka w górę idzie w bok zamiast wptost oraz kłosy są poskręcane . Nigdy nie miałem takiego przypadku i nie wiem czy to objaw choroby czy oprysk jakiś zaszkodził ?



    • Przez thor1984
      Ile krzyknąć za belę 120 x 120 trawy i trawy z koniczyną. Po mojej stronie koszenie i przesuszenie i na wałki. Po stronie kupującego folia, prasowanie i owijanie.  
    • Przez livebird
      Witam mam mieszanke jarą (pszenica i jęczmień) do tej pory zdrowa ale zakupiłem środek grzybobójczy Helicur i chcę go zastosować w dwóch dawkach 0,5l/ha teraz wraz ze skracaniem etefonem (aktualnie liść flagowy i podflagowy) i drugi raz kolejne 0.5l/jak się wykłosi. Moze być takie zastosowanie tego środka ?
      Dodam że to skracanie z tym Helicurem chciałbym wykonać już jutro jeśli tylko pogoda pozwoli .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj