marian2011

Cena zboża (pszenica, żyto, jęczmień...) 2014-2015

Polecane posty

thug    236

prawie 180 euro dzisiaj na grudzień za pszenicę  ładnie zaczyna to wyglądać  mam nadzieję że za jakiś czas zobaczymy 2 z przodu


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracus74    15

prawie 180 euro dzisiaj na grudzień za pszenicę  ładnie zaczyna to wyglądać  mam nadzieję że za jakiś czas zobaczymy 2 z przodu

 

Na pewno. :) Matif już na czerwono i za oceanem to samo wiec nie ma co się "podniecać"

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Pomału do stycznia -lutego sporo czasu

Każdy na to po cichu liczy. I coś się chyba jednak rusza, Ja na cuda nie liczę, ale choćby jęczmień był po te 600 netto... U nas obecnie 540, skoczył o 30 zł. To już jest coś.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogrodnikm    11

nieśmiało, ale idzie powolutku do góry , centralne Mazowsze 460 , 470 netto i widać ze towaru malutko, zawsze były podawane wyniki plonowania kukurydzy w skrzelewie a tu narazie cicho chyba nie ma czym się chwalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

no raczej nie ma się czym chwalić, znajomy kolegi pracuje w dużej firmie gdzieś na południu opolskiego to zbierają poniżej 3 ton..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ofertę na rzepak po 1600 netto, sami przyjadą, Tomar. Czekać czy sprzedawać jak myślicie?

 

Dziś można było nawet 1630zł netto uzyskać na naiektóych zakłądach przetwórczych i być może więcej gdyby ktoś decydował się na sprzedaż.

 

 

 

Kukurydza mokra na południu Polski płaci już ponad 510zł netto za trochę większe partie w Bioagrze w Goswinowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczas    80

To słabe ceny na kukurydzę macie. Ja osobiście nie sieję ale na skupie koło Kutna(centrum Polski) kukurydza 30% wilgoci 500 netto. +/- 5 zł za każdy procent wilgotności poniżej/powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Owies sprzedałem wczoraj po 400 za tonę.


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buczek    9

Owies sprzedałem wczoraj po 400 za tonę.

 

nie myl słowa sprzedałem ze słowem oddałem bo po takiej cenie to oddałeś u nas po 500 netto war-maz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

Ja owies sprzedałem 2 tygodnie temu po 600 za tone

a ile tego owsa nie obraź się ale pewnie kilka ton lub nawet mniej u nas po tyle pszenica chodzi na ten czas


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

śasiad kupił odemnie pszenżyto chyba na siew /nie pytałem/z zapłacił po 80 zł sam zaproponował taka cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrekstok    37

wiecie może czy koło Piotrkowa Trybunalskiego sa jakieś skupy zbóż i po ile płacą, bo dowiedziałem się że tam handlarz wozi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik1986    36

To słabe ceny na kukurydzę macie. Ja osobiście nie sieję ale na skupie koło Kutna(centrum Polski) kukurydza 30% wilgoci 500 netto. +/- 5 zł za każdy procent wilgotności poniżej/powyżej

 

podaj namiar ja mam blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Przez sports2011
      Witam , mam pytanie pszenica od kolanka w górę idzie w bok zamiast wptost oraz kłosy są poskręcane . Nigdy nie miałem takiego przypadku i nie wiem czy to objaw choroby czy oprysk jakiś zaszkodził ?



    • Przez thor1984
      Ile krzyknąć za belę 120 x 120 trawy i trawy z koniczyną. Po mojej stronie koszenie i przesuszenie i na wałki. Po stronie kupującego folia, prasowanie i owijanie.  
    • Przez livebird
      Witam mam mieszanke jarą (pszenica i jęczmień) do tej pory zdrowa ale zakupiłem środek grzybobójczy Helicur i chcę go zastosować w dwóch dawkach 0,5l/ha teraz wraz ze skracaniem etefonem (aktualnie liść flagowy i podflagowy) i drugi raz kolejne 0.5l/jak się wykłosi. Moze być takie zastosowanie tego środka ?
      Dodam że to skracanie z tym Helicurem chciałbym wykonać już jutro jeśli tylko pogoda pozwoli .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj