marian2011

Cena zboża (pszenica, żyto, jęczmień...) 2014-2015

Polecane posty

buczek    9

i co z tego że matif zielony jak Euro kosztuje 4 zł a w styczniu kosztowało 4,30 i to jest własnie powód słabych cen w firmach skupujących zboże na naszym rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majes    5

W jakich cenach u Was skupują pszenżyto? Proponują mi 500+vat powiat ciechanowski.


.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie taką mam propozycję na pszenicę 12,5 białka na nowe zbiory- 700netto woj. pomorskie, co myslicie podskoczy jeszcze troche? jak radzicie podpisywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

Panowie taką mam propozycję na pszenicę 12,5 białka na nowe zbiory- 700netto woj. pomorskie, co myslicie podskoczy jeszcze troche? jak radzicie podpisywac?

 

u nas ze starych po tyle nie chcą dać ja napewno na część podpisałbym


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek37   
Gość mirek37

W jakich cenach u Was skupują pszenżyto? Proponują mi 500+vat powiat ciechanowski.

w jakiej firmie tyle dają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

W jakich cenach u Was skupują pszenżyto? Proponują mi 500+vat powiat ciechanowski.

Po swietach wywoze po550netto

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris352    2

A macie jakies propozycje na jęczmień na nowe zbiory? Mi proponują 550netto woj. pomorskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wirfarm    2

Witam 

 

Panowie co powiecie o firmie Ws-Trade warto z nimi handlować ?. Proponują za pszenżyto 500 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati332    0

witam.koledzy nie wiecie może gdzie w okolicach krakowa moge sprawdzic zanieczyszczenie pszenicy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

jak tak dalej pójdzie to Euro poniżej 4 zł będzie, masakra jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zom3    0

Witam

Ile teraz za żyto można wziąść ?.

Warmińsko-Mazurskie

Edytowano przez zom3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tromba222    8

Dzisiejsze kontrakty 2015 "Rola" Człuchów:

 

żyto 450zł

pszenica 12,5% białka  670zł

pszenżyto 500zł

rzepak 1330zł

 

jednym słowem kpina

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1298

Dzisiaj oferta Agroloku za rzepak ze starych zbiorów - 1480zł netto.Ciekawe jak Kruszwica?.

Edytowano przez marek1977

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pajonk25    4

Ceny po kosztach dosłownie....pszenzyto po 550zł brutto pojechało dzis

I tak dałes d*py??? przecież mowiłem CI 3 razy ze u nas w agri plus jest po 580 netto po 620 brutto to masz 70 zł na tonie przy 24t masz 1680 zł zysku i dlaczego po tyle sprzedałes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Przez sports2011
      Witam , mam pytanie pszenica od kolanka w górę idzie w bok zamiast wptost oraz kłosy są poskręcane . Nigdy nie miałem takiego przypadku i nie wiem czy to objaw choroby czy oprysk jakiś zaszkodził ?



    • Przez thor1984
      Ile krzyknąć za belę 120 x 120 trawy i trawy z koniczyną. Po mojej stronie koszenie i przesuszenie i na wałki. Po stronie kupującego folia, prasowanie i owijanie.  
    • Przez livebird
      Witam mam mieszanke jarą (pszenica i jęczmień) do tej pory zdrowa ale zakupiłem środek grzybobójczy Helicur i chcę go zastosować w dwóch dawkach 0,5l/ha teraz wraz ze skracaniem etefonem (aktualnie liść flagowy i podflagowy) i drugi raz kolejne 0.5l/jak się wykłosi. Moze być takie zastosowanie tego środka ?
      Dodam że to skracanie z tym Helicurem chciałbym wykonać już jutro jeśli tylko pogoda pozwoli .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj