marian2011

Cena zboża (pszenica, żyto, jęczmień...) 2014-2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Heniekii    2

Witam

 

pszenica za oceanem gwaltownie rosla pote spadla a w piatek znowu skoczyla o 15%na prawie 540$/buszel a nigdzie nie moge znalesc informacji co wywolalo ta podwyzke i ogolnie te wielkie skoki cenowe

 

jak ktos zna jakas stronke co opisuje styulacje za oceanem bede wdzieczny

 

a u nas waha sie do 188e w porcie daja 805zl netto z wlasnym transportem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KennyArt    0

a możesz dać namiar na ten port na priv? 

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korando    1

Witam... wie ktoś może coś na temat ceny rzepaku bo cisza się zrobiła , chyba każdy już sprzedał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pajonk25    4

Witam Panowie Agri Plus Czarne Małe powiat drawski zyto 520 netto pszenżyto 580 netto pszenica 680netto zboza paszowe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Witam

 

pszenica za oceanem gwaltownie rosla pote spadla a w piatek znowu skoczyla o 15%na prawie 540$/buszel a nigdzie nie moge znalesc informacji co wywolalo ta podwyzke i ogolnie te wielkie skoki cenowe

 

jak ktos zna jakas stronke co opisuje styulacje za oceanem bede wdzieczny

 

a u nas waha sie do 188e w porcie daja 805zl netto z wlasnym transportem

 

Tam mają jakąś kolejną mega zimę.Może nie mogą się zdecydować czy już im wymarza czy jeszcze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Witam... wie ktoś może coś na temat ceny rzepaku bo cisza się zrobiła , chyba każdy już sprzedał

NIe wszyscy. U mnie czeka 2 auta. Ostatnia propozycja 1480 netto z podwórka. Wcześniej bywały 1520 więc chyba trzeba czekać...


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    153

Ja sprzedawałem im kilka razy i nie miałem żadnych problemów.Tylko trzeba mówić o jakości,bo dla kolegi coś potrącili za stęchnięty owies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

 

tofil niektórzy nie narzekają, inni do dziś nie mają pieniędzy, Twoje ryzyko do której grupy osób trafisz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korando    1

Sprzedawałem kilka razy do WS-TRADE mam do siedziby firmy około 15km , nie polecam ich ogólnie oszusty... pierwszym razem zapłacili inaczej za żyto jak się umawialiśmy drugim razem sprzedałem im rzepak 2 auta a 2 komu innemu i znowu cene obniżyli niby za wilgotność bo mokry a jakoś druga firma nic nie mówiła a ładowany z tego samego silosu... za trzecim razem sprzedałem samochód rzepaku bo sami zadzwonili i dobrą cenę dali tylko miała być pładność  w dniu odbioru , jak sie okazało po dwóch miesiącach poszedłem do banku po pieniądze bo były potrzebne a pieniędzy nie ma.... Jednak szczęście że bank jest w tym samym mieście co oni mają biuro..... Wpadłem tam narobiłem dymu i zapłacili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1272

Rzepak trzyma 1480-1500zł/netto i trwa wyczekiwanie.Na Matiie wykres poziomy ,a  więc czekam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofil    6

To chyba raczej ryzykował a co powiecie o firmie PMN agro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

co do agrocornu to u mnie termin  długi 30dni ( po to żeby juz nie było obsówy)  minał kilka dni temu i zaczyna sie sciemnianie. Bodaczów za rzepak zapłacił im po 14. Wyglda na to że musieli mocno popłynac i łataja dzióre poprzez nie płacenie w terminie.  Moja kasa poszła dla kogos innego a ja musze czekac jak znowu kogos wyzłoca :(


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    250

wczorajsze propozycje

rzepak 1540 netto loco tychy

pszenica 770netto loco szymanow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafiozo    31

Dziś poszła ostatnia porcja pszenicy, gluten 27, białko 11,5, po 700 brutto. Sieradz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JozeF84    1

600 netto paszówka

670-680 netto konsumpcja min 12%białka

z odbiorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
globus512    18

Fermy drobiu Woźniak, Wąsosz

pszenica 660 z Vat

pszenżyto 570 z Vat

ceny tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Popatrz na post wyżej. nie taka Tragedia....


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalinaa    14

Pomorskie :

 

Pszenica 12,5 Białka 770 netto 

Jęczmień Paszowy  600 netto 

Żyto 510 netto Loco Gospodarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Przez sports2011
      Witam , mam pytanie pszenica od kolanka w górę idzie w bok zamiast wptost oraz kłosy są poskręcane . Nigdy nie miałem takiego przypadku i nie wiem czy to objaw choroby czy oprysk jakiś zaszkodził ?



    • Przez thor1984
      Ile krzyknąć za belę 120 x 120 trawy i trawy z koniczyną. Po mojej stronie koszenie i przesuszenie i na wałki. Po stronie kupującego folia, prasowanie i owijanie.  
    • Przez livebird
      Witam mam mieszanke jarą (pszenica i jęczmień) do tej pory zdrowa ale zakupiłem środek grzybobójczy Helicur i chcę go zastosować w dwóch dawkach 0,5l/ha teraz wraz ze skracaniem etefonem (aktualnie liść flagowy i podflagowy) i drugi raz kolejne 0.5l/jak się wykłosi. Moze być takie zastosowanie tego środka ?
      Dodam że to skracanie z tym Helicurem chciałbym wykonać już jutro jeśli tylko pogoda pozwoli .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj