marian2011

Cena zboża (pszenica, żyto, jęczmień...) 2014-2015

Polecane posty

Pawell18    13

Pszenica paszowa 68 netto

Polnocne Mazowsze


Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

680 paszowa?  U mnie to tyle nie dają za konsumpcje...

Ogólnie wszystko zaczyna się sypać, giełda dalej mocno dołuje, a na dodatek złoty się umacnia.

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

to że na północy dużo lepiej płacą za konsumpcje to jeszcze rozumie bo idzie na port i tym samy skupy tez muszą lepiej płacić aby ktoś do nich przywiózł ale czym wytłumaczyć tak wysoką cenę paszówki w porównaniu do np północy opolskiego gdzie płacą 560 w porywach 600netto?  Paszówkę porty tez skupują lub jakas inna forma eksportu tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalforsiak    0

Rolmasz Słupsk:

 

Pszenica paszowa - 700 zł netto

Pszenica jakościowa (min.11,5 bialko) - 770 zł netto za tonę

 

Pszenicę paszową również skupują na kontrakt do portu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawell18    13

to że na północy dużo lepiej płacą za konsumpcje to jeszcze rozumie bo idzie na port i tym samy skupy tez muszą lepiej płacić aby ktoś do nich przywiózł ale czym wytłumaczyć tak wysoką cenę paszówki w porównaniu do np północy opolskiego gdzie płacą 560 w porywach 600netto?  Paszówkę porty tez skupują lub jakas inna forma eksportu tam jest?

w moim powiecie jest 400 ferm drobiu, w okolicznych to samo, do tego budowane są ciągle nowe kurniki co napędza cenę. 


Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

panowie a dajcie dobra cene na jeczmien w mazowieckim ilosc jednego samochodu mniej wiecej w jakich cenach chodzi jeczimen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal225    14

pszenica kons . odbiór w przyszłym tygodniu po 800 netto , białko 14,2  , gluten 31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek37    37

po ile w lubelskim  u dyzmy i tych innych z bychawki wie ktoś

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

pszenica kons . odbiór w przyszłym tygodniu po 800 netto , białko 14,2  , gluten 31

Mnie za 15.5 białka i 32 glutenu dali 740 netto ale  to

lubelskie....


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofil    6

mam 20 ton pszenicy parametry jakie pieniądze mogę za to dostać w lubelskim

1. 31glutenu 13.7białka 

2. 27 gluten 12 białka 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batman17    1

w lubelli za: 1. 727 zł brutto

                   2. 695zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Sako, Rozwód , ok. Bychawy

650 paszówka

750 jakościówka +14 białko , + 30 gluten  ceny brutto.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Panowie firma Rossa Comercium z Krakowa jak u nich z płatnosciami ? Mam oferte 750 netto na pszenice. 


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Przez sports2011
      Witam , mam pytanie pszenica od kolanka w górę idzie w bok zamiast wptost oraz kłosy są poskręcane . Nigdy nie miałem takiego przypadku i nie wiem czy to objaw choroby czy oprysk jakiś zaszkodził ?



    • Przez thor1984
      Ile krzyknąć za belę 120 x 120 trawy i trawy z koniczyną. Po mojej stronie koszenie i przesuszenie i na wałki. Po stronie kupującego folia, prasowanie i owijanie.  
    • Przez livebird
      Witam mam mieszanke jarą (pszenica i jęczmień) do tej pory zdrowa ale zakupiłem środek grzybobójczy Helicur i chcę go zastosować w dwóch dawkach 0,5l/ha teraz wraz ze skracaniem etefonem (aktualnie liść flagowy i podflagowy) i drugi raz kolejne 0.5l/jak się wykłosi. Moze być takie zastosowanie tego środka ?
      Dodam że to skracanie z tym Helicurem chciałbym wykonać już jutro jeśli tylko pogoda pozwoli .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj