marian2011

Cena zboża (pszenica, żyto, jęczmień...) 2014-2015

Polecane posty

solek01    208

Azoty Jarosław płacą za jęczmień dobrej jakości 500 netto, soja 1100 netto. Można soję u nich zakontraktować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Jęczmień 580 brutto taka ofertę dostałem

 

Przeżuć  go za  Wisłę  a dam  ci  600  gotówką.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buczek    9

matif w dół. wczoraj 2 oiro dzisiaj nawet 3 oiro myślicie że to trawała tendencja spadkowa czy korekta po podwyżkach z końcówki tamtego roku??

pszenica powyżej 12,5 białka 800 netto loco magazyn na Warmii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1188    126

Gdzie ta sprawiedliwość?!

U mnie za dostawe powyżej 50t za pszenice z białkiem 12,8- 680 zł netto  <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyz88    7

Panowie zapłaci ktoś więcej za owies niż Wipasz w Miedzyrzecu Podl? 38netto. Mam około 15 ton.Może ktoś potrzebuje owies z okolic Radzynia Podl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Musisz poszukać jakiegoś hodowce gęsi. Ewentualnie trzody z dużą ilością macior. Matif ostro w dół ale waluty wysoko więc ceny na razie bez wiekszych zmian, ewentualnie na małym minusie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik-k    0

patfilmax@ to są oficjalne ceny ? dzwoniłem tydz temu do Radzikowic to 13.5 było po 680 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmielo    1

Panowie zapłaci ktoś więcej za owies niż Wipasz w Miedzyrzecu Podl? 38netto. Mam około 15 ton.Może ktoś potrzebuje owies z okolic Radzynia Podl?

sukai u hodowców koni moze kupią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buczek    9

wiem że działam niekótym na nerwy ale u nas cena owsa waha się w granicach 460 netto oczywiście ilości całosamochodowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    208

widzę nic tylko palić w piecu owsem, 2 t tego zboża  za tonę węgla, i się tak nie wybrudzi.

A górnicy strajkują że im źle i są nierentowni, a rolnik jest super na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    830

to strajkujmy, kto nam zabrania? tylko u nas nie ma żadnego silnego związku co by podjął taką inicjatywę, a rolnicy na większą skalę sami się nie zbiorą, co najwyżej jak to było m.in w szczecinie  jakimś czas temu z tą ziemią.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobek112    23

Jaka cena dla pszenżyta woj. warmińsko-mazurskie blisko mazowieckiego , aktualnie mam ofertę na 580 netto - większa ilość . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyz88    7

Ten owies to kula u nogi :) Policzyłem koszt uprawy i zbioru to około 200zł do tyłu <_< U mnie w okolicy jest sporo zboża i nie ma komu płacić. Za pszenżyto rolnik proponował mi 450zł/t :blink: ilośc 5t.

Edytowano przez xyz88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menos    7

Tylko która pszenica ma gluten 28, cena wysoka zeby było z czego zbijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwy93    2

Wczoraj dzwoniłem i dostałem taką informacje http://zzz.com.pl/

Lubelskie powiat zamojski 

W Lipsku Farmer koło Zamościa : 

620 paszowa

 710 konsupcyjna 

tylko nie wiem czy netto czy brutto 

Edytowano przez siwy93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patfilmax    7

patfilmax@ to są oficjalne ceny ? dzwoniłem tydz temu do Radzikowic to 13.5 było po 680 netto.

dołączam cennik i to akurat właśnie z Radzikowic, tez się zastanawiam czy trochę nie sprzedać, tylko muszę się z nimi dogadać żeby transport podstawili.

post-113630-0-75588900-1420821283_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170

Jaka cena dla pszenżyta woj. warmińsko-mazurskie blisko mazowieckiego , aktualnie mam ofertę na 580 netto - większa ilość . 

 

Jeśli z odbiorem to b.dobra cena , w grudniu Wipasz płacił 510 netto u siebie , inne oferty były max. 540 w gospodarstwie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Przez sports2011
      Witam , mam pytanie pszenica od kolanka w górę idzie w bok zamiast wptost oraz kłosy są poskręcane . Nigdy nie miałem takiego przypadku i nie wiem czy to objaw choroby czy oprysk jakiś zaszkodził ?



    • Przez thor1984
      Ile krzyknąć za belę 120 x 120 trawy i trawy z koniczyną. Po mojej stronie koszenie i przesuszenie i na wałki. Po stronie kupującego folia, prasowanie i owijanie.  
    • Przez livebird
      Witam mam mieszanke jarą (pszenica i jęczmień) do tej pory zdrowa ale zakupiłem środek grzybobójczy Helicur i chcę go zastosować w dwóch dawkach 0,5l/ha teraz wraz ze skracaniem etefonem (aktualnie liść flagowy i podflagowy) i drugi raz kolejne 0.5l/jak się wykłosi. Moze być takie zastosowanie tego środka ?
      Dodam że to skracanie z tym Helicurem chciałbym wykonać już jutro jeśli tylko pogoda pozwoli .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj