marian2011

Cena zboża (pszenica, żyto, jęczmień...) 2014-2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bialy2005    582

i gdzie tu sprawiedliwosc 200-300km i ceny całkiem inne w tej samej firmie :(


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmielo    1

 liczą koszt transportu i masz inna cenę ha ha 

 

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.1 +1p. ostrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1530

Z Rosja jak juz chyba pisałem chodzi o to że teraz za 1€ mozesz kupic 2x tyle co rok temu rubel padł na pysk. I panstwo dzieki wprowadzeniu ceł chce zablokowac export zbóż do UE bo poprostu stało sie to bardzo opłacalne i mogło doprowadzic do sytuacji że rosja nie miałby co jeść., 

 

Dzis pojechał rzepak 1410 netto

 Mam oferte na  pszenice paszowa 620, konsumpcja 730

 

 

Biały gdzie taka oferta na pszenicę ?

 

AgroHandel Polubicze:

 

Pszenica paszowa- 600

konsumpcja min 11,5- 650-6xx- min 24 t

pszenżyto- 480

jęczmień- 580

rzepak- 1410 

 

Ceny netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś Rola Człuchów ceny mi podesłała:

rzepak-1490

pszenica 12,5 białka 800

pszenica 11,5 białka 770

kukurydza 590

żyto kons. 520

ceny netto minimum 25 ton

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lambogrand    52

Do osob ktore laduja tira przenosnikiem slimakowym jaka wysokosc maja burty od ziemi naczep, musze sprawdzic czy dam rade zaladowac takiego pszenica, lub czy da rade zaladowac turem na ursusie 1224?

Edytowano przez lambogrand

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

Z Rosja jak juz chyba pisałem chodzi o to że teraz za 1€ mozesz kupic 2x tyle co rok temu rubel padł na pysk. I panstwo dzieki wprowadzeniu ceł chce zablokowac export zbóż do UE bo poprostu stało sie to bardzo opłacalne i mogło doprowadzic do sytuacji że rosja nie miałby co jeść., 

 

Dzis pojechał rzepak 1410 netto

 Mam oferte na  pszenice paszowa 620, konsumpcja 730

 

i do jakiej firmy oddałeś  w końcu rzepak?

Biały gdzie taka oferta na pszenicę ?

 

AgroHandel Polubicze:

 

Pszenica paszowa- 600

konsumpcja min 11,5- 650-6xx- min 24 t

pszenżyto- 480

jęczmień- 580

rzepak- 1410 

 

Ceny netto.

 

z tym Panem z Polubicz  to wolałbym zgubić jak znaleźć

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmielo    1

Naczepy wywrottki mają wysokość do 3,80m.

 Jak nie mozna turem to wybudowac rampe załadowcza lub postawic przyczepe obok naczepy i ładowac przenosnikiem slimakowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

jak to Arek ? :D

 

bo jak znajdziesz z mądrym to się jakoś sprawiedliwie podzielisz, a z nim na pewno nie

 

Z Białej Podl.

 

też tu mieszkam na osiedlu przy wiadukcie :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf25    13

Gdzie w Lubelskim lub na podkarpaciu najlepiej paszowke sprzedac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Rzepak pojechał jednak do agro-cornu. A oferta o któej pisalem jest od handlarza z włodawy jutro ma dac znac jaka bedzie cena na żyto i pszenżyto.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1530

Biały a ile Twoja pszenica ma białka?

i czy on bierze tylko 24t ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Tak 24t bo on wynajmuje auta w ubiegłym roku woziły dla niego auta agro-cornu. Moja ma niby 14,5 białka w 2 badaniach


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

w zniwa auta agrocornu woziły rzepak, a ze kumpel jest tam kierowcą pokazał mi kwity, okazało się że ws trade Puławy sprzedawało rzepak dla agrocornu prosto z pola od rolnika.

zadzwoniłem do Puław myśląc że maja lepszą cenę (np. kontrakt z agrocorn) była niższa o 60 zł na tonie.

 

Biały nie masz swojej patelni aby to wywieźć to w Polskę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Włąsnie nie mam wywrotki tylko plandeki. Tak to włąsnie jest ze jeden kupuje dla grugiego a jak bys sam chciał sprzedac temu drugiemu to da ci gorsza cene niz pośrednik :(

 

To samo jest u żaby w Łukowie. Ja sprzedawałem indywidualnie dostałem 750 a kuzyn przez  handlarza i 780 dostał :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rabe    3

panowie mam oferte na paszówke 640 jak uważacie srzedawac czy poczekac pszenica ma troszke grzyba

 

Edytowano przez Rabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankris    12

biały to w końcu po ile sprzedałeś ten rzepak?

Czy Agrocorn już kontraktuje na ten rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patfilmax    7

Agro-as

kontrakt: rzepak 1400 netto,

Skup:

pszenica 11,5 białko - 695 netto, 12,5 białko - 705 netto, białko 13,5 - 715 netto

pszenica paszowa 620 netto

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    103

Dzisiaj sprzedałem pszenicę 11,9 białka, cena 720 netto/t Lewator Strzelno, kujawsko-pomorskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sybiuszek24    21

Woźniak u mnie za pszenicę podniósł cenę na dziś,było 600zł+vat teraz o 30zł więcej.Jutro wiozę nie ma co czekać ^^ Tak ogólnie to wszystkie zboża poszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Przez sports2011
      Witam , mam pytanie pszenica od kolanka w górę idzie w bok zamiast wptost oraz kłosy są poskręcane . Nigdy nie miałem takiego przypadku i nie wiem czy to objaw choroby czy oprysk jakiś zaszkodził ?



    • Przez thor1984
      Ile krzyknąć za belę 120 x 120 trawy i trawy z koniczyną. Po mojej stronie koszenie i przesuszenie i na wałki. Po stronie kupującego folia, prasowanie i owijanie.  
    • Przez livebird
      Witam mam mieszanke jarą (pszenica i jęczmień) do tej pory zdrowa ale zakupiłem środek grzybobójczy Helicur i chcę go zastosować w dwóch dawkach 0,5l/ha teraz wraz ze skracaniem etefonem (aktualnie liść flagowy i podflagowy) i drugi raz kolejne 0.5l/jak się wykłosi. Moze być takie zastosowanie tego środka ?
      Dodam że to skracanie z tym Helicurem chciałbym wykonać już jutro jeśli tylko pogoda pozwoli .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj