marian2011

Cena zboża (pszenica, żyto, jęczmień...) 2014-2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
saszeta    161

kolega wczoraj oddał pszenicę paszową po 770 netto płatne gotówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

kukurydza 720 zł netto z dowozem- Polpasz ,700 zł odbiór z gospodarstwa -Cedrob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jęczmień 720 netto

pszenżyto 600 netto

 

W mojej okolicy zboża im brakuje, biorą wszystko co się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170

Apropo transportu

 

potrzebuję pilnie przewiesc siewnik do warzyw z rejonu Zamościa do woj Pomorskiego

 

Pomoże ktoś?

Osobówką z przyczepka nieda rady ? Ja przewoziłem siewnik zbożowy z lubelskiego na warmię ( 460 km x 2) Żyto dwa auta po 580 netto sprzedałem do gorzelni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly00    26

daj gloszenie odnosnie siewnika na oferii ja juz nie jedna rzecz przewiozlem w ten sposob za dobre pieniadze teraz np kombajn zbozowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarekAre    5

chłopaki orientujecie sie jak tam kontakty terminowe na pszenice i na rzepak? bo mam okazje podpisac kontrakt na pszenice po 740 a na rzepak 1420 co o tym sądzicie? osobiscie uwazam ze to w miare dobre ceny jak na zniwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anto    14

chłopaki orientujecie sie jak tam kontakty terminowe na pszenice i na rzepak? bo mam okazje podpisac kontrakt na pszenice po 740 a na rzepak 1420 co o tym sądzicie? osobiscie uwazam ze to w miare dobre ceny jak na zniwa

netto czy brutto ? ale coś podejrzewam , że w żniwa będzie sporo niżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1012    42

Pomyśleli wszyscy i pobiegli podpisywać kontrakty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldi33    1

mam pytanko w mojej pszenicy niestety żyto wystepuje w ok 30% i pytanie brzmi sprzedam takie zboze do elewatora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarekAre    5

podałem ceny netto? gdyby to była firma z mojej okolicy to bym sie nie bał podpisac kontraktu ale firma jest z Wąbrzeźna a ja z Wrocławia. a firma nazywa sie Ampol Merol czy ktoś słyszał coś o tej firmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarekAre    5

dobry kontrakt musieli podpisac wczesniej z kims a jeszcze znajomy jest tam dyrektorem regionalnym na dolny slask to nam powiedział ze maja dobre ceny teraz ale to tylko do dzisiaj bo jutro juz pszenica w dół leci bo u Mnie w dolnym slasku to max 700zł netto moge wyciagnac za pszenice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matyziak    6
Napisano (edytowany)

mam pytanko w mojej pszenicy niestety żyto wystepuje w ok 30% i pytanie brzmi sprzedam takie zboze do elewatora?

To juz chyba mieszanka nie pszenica. Ciezko będzie Ci w ogule to sprzedac... Paszówka i to ze sporo niższa cena.

Edytowano przez matyziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293
Napisano (edytowany)

W ostanie zniwa miałem 0.60 ha mieszaniny. Było i sporo żyta i pszenzyta i pszenica. Sprzedałem oczywiscie jako paszówka i w cenie Pszenicy paszowej i bez niższej ceny.

Edytowano przez andrzej1988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jackowski11    4

Jak myslicie, koło połowy czerwca do polowy lipca pszenica jeszcze zdrożeje? Mam jeszcze troche w spiżarni, chyba poczekam

Trzymacie jeszcze zapasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U mnie od zeszłego tygodnia cena netto spadła o 20zł i nadal spada. Więc nie wiem czy jest sens czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerB    12

jakie macie propozycje kontraktu na rzepak?

Szamotuły dzisiaj 1420zł loco zakład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarekAre    5

co do rzepaku to wszystko na dolnym śląsku kreci sie w okolicach 1400 netto za rzepak odbiór z gospodarstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rupert    0
Napisano (edytowany)

wczoraj poszła pszenica konsumpcyjna 825zł/t brutto PZZ Kraków

loco odbiorca:(

Edytowano przez rupert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sim0n    27

Maciek z okolic słupska tirami odbierają HaGe, Bigus i Rolmasz, tych dwóch ostatnich nie polecam bo krętacze.

Ja z HaGe mam już podpisane kontrakty na żniwa.

Pszenica 790 netto, pszenżyto 675 netto, rzepak 1380 netto, jęczmień czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Przez sports2011
      Witam , mam pytanie pszenica od kolanka w górę idzie w bok zamiast wptost oraz kłosy są poskręcane . Nigdy nie miałem takiego przypadku i nie wiem czy to objaw choroby czy oprysk jakiś zaszkodził ?



    • Przez thor1984
      Ile krzyknąć za belę 120 x 120 trawy i trawy z koniczyną. Po mojej stronie koszenie i przesuszenie i na wałki. Po stronie kupującego folia, prasowanie i owijanie.  
    • Przez livebird
      Witam mam mieszanke jarą (pszenica i jęczmień) do tej pory zdrowa ale zakupiłem środek grzybobójczy Helicur i chcę go zastosować w dwóch dawkach 0,5l/ha teraz wraz ze skracaniem etefonem (aktualnie liść flagowy i podflagowy) i drugi raz kolejne 0.5l/jak się wykłosi. Moze być takie zastosowanie tego środka ?
      Dodam że to skracanie z tym Helicurem chciałbym wykonać już jutro jeśli tylko pogoda pozwoli .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj