marian2011

Cena zboża (pszenica, żyto, jęczmień...) 2014-2015

Polecane posty

cobrap    0

kolego @strzechu dzwonilem wlasnie na ten skup i sie zgadza ale po cenie 770 netto to pszenica musi spelniac bardzo wysokie wymagania, najlepiej jakby byla po czyszczalni czyli zadnych zanieczyszczen, obcych zboz itd ( po tej cenie kupili od poczatku roku 20 ton, tak mi powiedziala Pani ktora odbiera tel) a jezeli jakies sa to placa po 720 netto biora jak leci tylko trzeba przywiez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
read    22

dostałem sms pilnie szukają wszystkich zbóż

oferta pszenica paszowa 780 netto, pszenżyto

właśnie zniszczyłem 50% uprawy pszenżyta reszta ciekawie jak sie wyklaruje jak pszenica ponad 800 netto to pszenżyto 100 taniej tak to bywało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluch    4

Panowie, po ile jest owies w województwie warmińsko-mazurskim mam na sprzedaż 25t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cobrap    0

dostałem sms pilnie szukają wszystkich zbóż

oferta pszenica paszowa 780 netto, pszenżyto

właśnie zniszczyłem 50% uprawy pszenżyta reszta ciekawie jak sie wyklaruje jak pszenica ponad 800 netto to pszenżyto 100 taniej tak to bywało

daj namiar na tego kupca. Moze byc na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buczek    9

pszenica o parametrach konsumpcyjnych 800 netto war-maz . będzie drożej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    497

ja sobie jeszcze jesienią obiecałem, ze jak bedzie po 800 to srzedaję. Teraz dostałem nawet 815, wiec, żeby nie przedobrzyć, wywoże.

 

No ale wybór należy do Ciebie.Być moze jeszcze kilka dyszek uda się zyskać. Jakieś szanse zawsze są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
globus512    18

Kak ja bym chciał mieć te 800brutto. Woźniak niestety płaci tylko 725zł brutto czy to konsumpcja czy paszowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slomek    186

Agrolok na dziś 800zł netto.

W poniedziałek podpisałem umowę na 50 ton z ampol-merol po 810 netto, na dziś już spadło do 780zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
globus512    18

podwyżka z 720 na 760 brutto paszówka

Konsumpcja ta sama cena? Wiesz może czy cena pszenżyta się coś zmieniła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

konsumpcja 780 brutto, pszenżyta u nas nikt nie kupuje bo u nas tego, żyta i owsa nikt nie sieje, za dobre ziemie. koło Wrocławia Kąty Wrocławskie na cenniku mają pszenżyto po 600 brutto

Edytowano przez magnum123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1273

Na Rolpetrolu oferty sprzedaży na jęczmień i pszenicę już po 800zł netto.Jutro muszę podzwonić ile płacą koło mnie?.Ciekawe co będzie dalej?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Znajomy mowil ze podwyzka pszenicy o 10zl byla dzisiaj w gore moze cos zacznie sie wreszcie passa w gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szwagier24    38

elewator rogów , łódzkie

pszenica paszowa 770 netto

pszenżyto 670 netto

strzechu orientujesz się czy mniejsze ilości tez skupują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dino555    5

Koledzy, która z firm jest lepsza do handlowania Agrolok, czy Ampol-Merol. Mam na myśli parametry skupowe i ceny jakie obecnie płacą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rob334    66

Poszedł zestaw pszenicy konsumcyjnej po 800netto do pobliskiego młyna a później pewnie na port

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corn21    0

kukurydza sucha u lokalnej firmy skupowej dziś 650 netto, tak że ceny ruszyły, małopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati2812820    3588

Ja kupowałem ostatnio pszenicę jarą kwalifikowaną do siewu (odmiany Werbena i Tybalt) po 1500 zł/t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Przez sports2011
      Witam , mam pytanie pszenica od kolanka w górę idzie w bok zamiast wptost oraz kłosy są poskręcane . Nigdy nie miałem takiego przypadku i nie wiem czy to objaw choroby czy oprysk jakiś zaszkodził ?



    • Przez thor1984
      Ile krzyknąć za belę 120 x 120 trawy i trawy z koniczyną. Po mojej stronie koszenie i przesuszenie i na wałki. Po stronie kupującego folia, prasowanie i owijanie.  
    • Przez livebird
      Witam mam mieszanke jarą (pszenica i jęczmień) do tej pory zdrowa ale zakupiłem środek grzybobójczy Helicur i chcę go zastosować w dwóch dawkach 0,5l/ha teraz wraz ze skracaniem etefonem (aktualnie liść flagowy i podflagowy) i drugi raz kolejne 0.5l/jak się wykłosi. Moze być takie zastosowanie tego środka ?
      Dodam że to skracanie z tym Helicurem chciałbym wykonać już jutro jeśli tylko pogoda pozwoli .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj