marian2011

Cena zboża (pszenica, żyto, jęczmień...) 2014-2015

Polecane posty

starybudnik    221

Wiosna kasa potrzeba na ruszenie w pole, a dopłaty nie do wszystkich jeszcze dotarły, więc ludzie sprzedają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek37    37

prywatne firmy z lubelskiego płacą za pszenice po 700 a słyszałem ze tą samą pszenice kupioną od rolnika spszedają np do lubelli sporo drożej jak to jest z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Animex Grodków pszenica paszowa 770 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinn998    13

Pszenica 680 netto. Okolice Lublina - Majdan Kawęczyński

Edytowano przez marcinn998

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alik07    4

prywatne firmy z lubelskiego płacą za pszenice po 700 a słyszałem ze tą samą pszenice kupioną od rolnika spszedają np do lubelli sporo drożej jak to jest z tym

Być może, ale w Lubelli cena jest wyzsza raptem o jakieś 10 - 20 zł(oczywiście jeśli spełnia parametry) więc nie zarobią na tym za duzo. Z tym że przy ilości powyżej 200 ton można podpisać umowę i wtedy dorzucają 20 zł na tonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77
owies po 500 czyszczony do siewu na targu

 

 

kupię owies w tej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    103

Dziś sprzedałem część swojej pszenicy-konsumpcja 720 netto. Z resztą czekam, a teraz byłem zmuszony sprzedać, bo nie dostałem jeszcze dopłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johnyrs    21

Dziś jedno auto pszenicy paszowej po 760 brutto z domu, płatność 1 dzień wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

ile płacą u was z jęczmień paszowy, u mnie 730 netto dużo to czy mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dssn    0

Podkarpackie, gm. Kuryłówka

 

Zakład w Dąbrowicy Dużej 100

25 ton

żyto - 510 zł netto (niewymagane parametry poza wilgotnością (gorz) ew zanieczyszczenia -% na wadze, jeśli są)

 

inne zboża bez parametrów też przyjmują w różnych cenach

powyżej 5 ton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slomek    186

800 netto podpisana umowa na nowe zbiory :unsure:

Kto taką cenę oferuje na nowe zbiory na pszenicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benek100    0

dokładnie ja świnki sprzedaje tu (...)

 

Nikogo w tym temacie nie obchodzą Twoje świnki... Temat dotyczy cen zbóż

Edytowano przez murtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    498

jak ktoś by chciał z kuj-pom sprzedać przenice o dobrych parametrach za 815netto, to agro sieć tyle płaci

tu numer do przedstawiciela 728429513.

Dziś dzwonił do mnie z tą propozycją.

 

bo jak widzę wyżej kolega Marek za 720 sprzedawał, to trochę słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Ja dziś miałem propozycję na konsumpcyjną po 680 netto!! :o Jak zapytałem jakie musi spełniać parametry to powiedzieli że ma być czysta i sucha :D . Reszty nie badają. Mimo nie wygórowanych wymagań nie skorzystam. Mały skup w starym lubelskim.


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Przez sports2011
      Witam , mam pytanie pszenica od kolanka w górę idzie w bok zamiast wptost oraz kłosy są poskręcane . Nigdy nie miałem takiego przypadku i nie wiem czy to objaw choroby czy oprysk jakiś zaszkodził ?



    • Przez thor1984
      Ile krzyknąć za belę 120 x 120 trawy i trawy z koniczyną. Po mojej stronie koszenie i przesuszenie i na wałki. Po stronie kupującego folia, prasowanie i owijanie.  
    • Przez livebird
      Witam mam mieszanke jarą (pszenica i jęczmień) do tej pory zdrowa ale zakupiłem środek grzybobójczy Helicur i chcę go zastosować w dwóch dawkach 0,5l/ha teraz wraz ze skracaniem etefonem (aktualnie liść flagowy i podflagowy) i drugi raz kolejne 0.5l/jak się wykłosi. Moze być takie zastosowanie tego środka ?
      Dodam że to skracanie z tym Helicurem chciałbym wykonać już jutro jeśli tylko pogoda pozwoli .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj