marian2011

Cena zboża (pszenica, żyto, jęczmień...) 2014-2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jankes123    6

to statki juz przyszly do portu ? i dla jakiego kraju biora ? to moze cos ruszy sie z cenami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly00    26

zebysmy jeszcze wiedzieli jaki jest twoj region byloby super....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalina    10

Panowie Pomorskie 780 netto Pszenica Rzepak 1600 netto. Myślicie że może być jeszcze Drożej???Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly00    26

a jak kukurydza idzie cos do gory? rzepak z nowych zbiorów kontaktujecie? w jakich cenach na te chwile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

to statki juz przyszly do portu ? i dla jakiego kraju biora ? to moze cos ruszy sie z cenami

 

pszenica w porcie 830zł/t netto, ale 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QuQurydza    125

Kukurydza teraz po 680-710 netto na gospodarstwie. Pszenzyto w porcie 680 netto. Zyto 590 netto. Dużo handlarzy szuka towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

.

Edytowano przez e1leex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyks    2

orienruje sie ktos jaka cena na qq w kuj-pom i po ile rzepak kontrakruja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

Niedawno sprzedałem pszenicę w cenie 45zł/worek, ale to niewielka ilość :/ Hodowaca gołębi odemnie ją kupił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laver    5

powiat lubelski cena pszenicy z dziś 700 zł/t brutto, wciągu tygodnia spadek o 20zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johnyrs    21

Wczoraj sprzedałem pszenicę paszową 25t z podwórka, bez pomiarów, bez umowy, z przedpłatą 1 dzień wcześniej po 750 brutto. I w przyszłym tygodniu następne zestawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    152

Kontraktujecie już rzepak? Zastanawiam się czy nie zakontraktowac to 50 %. Ile u was proponują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starybudnik    221

Na razie rzepak w przeciwieństwie do innych zbóż ma tendencje wzrostową więc może lepiej jeszcze trochę poczekać z kontraktowaniem w 100% nie wiadomo jak przezimowal.

Edytowano przez starybudnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151

w przeciwieństwie do innych zbóż? a co zboża tanieją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Na opolskim 720netto, nie wiadomo co robić, zaryzykowaliśmy i czekamy czy pójdzie do góry czy nie. miesiac temu był skok wzwyż, teraz spada, może będzie jakiś skok do góry.. do kwietnia czekamy i sprzedajemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Zboża tanieją? A w sumie jak ma chętnych po tak niskich cena to czemu nie ich sprawa. A widziałeś co się dzieje na giełdach światowych dzisiaj pszenica zwyżkuje o 6E i cena osiąga 214E za tone nie wiem czy klęska jakaś czy co ale takiej ceny od tamtego rok jeszcze nie było... U nas też musi pójść do góry tylko trzeba poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goldlive    0

cena na pewno pójdzie do góry tylko żeby jeszcze wszyscy przetrzymali co najmniej do połowy kwietnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Przez sports2011
      Witam , mam pytanie pszenica od kolanka w górę idzie w bok zamiast wptost oraz kłosy są poskręcane . Nigdy nie miałem takiego przypadku i nie wiem czy to objaw choroby czy oprysk jakiś zaszkodził ?



    • Przez thor1984
      Ile krzyknąć za belę 120 x 120 trawy i trawy z koniczyną. Po mojej stronie koszenie i przesuszenie i na wałki. Po stronie kupującego folia, prasowanie i owijanie.  
    • Przez livebird
      Witam mam mieszanke jarą (pszenica i jęczmień) do tej pory zdrowa ale zakupiłem środek grzybobójczy Helicur i chcę go zastosować w dwóch dawkach 0,5l/ha teraz wraz ze skracaniem etefonem (aktualnie liść flagowy i podflagowy) i drugi raz kolejne 0.5l/jak się wykłosi. Moze być takie zastosowanie tego środka ?
      Dodam że to skracanie z tym Helicurem chciałbym wykonać już jutro jeśli tylko pogoda pozwoli .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj