marian2011

Cena zboża (pszenica, żyto, jęczmień...) 2014-2015

Polecane posty

bialy2005    581

To nie jest strona tylko aplikacja- program. Koszt 300 netto miesiecznie trzeba sie zarejestrowac wysłąd dokumenty swojej firmy i jak pamietam to trzeba miec referencje od kilku innych firm juz z giełdy aby aktywowali konto. TO dotyczy młodych firm. jako osoba chyba nie da sie zarejestrować. Nie wiem czy gospodarstwo vatowiec może ale raczej tez nie. JAk CIe interesuje jakis konkretny transport odezwij sie na PW to moze cos pomoge :) Mam transa wykupionego na stałe


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

a z oferii się nie zgłoszą? orientujecie się ile płaci golpasz na bramie za pszenicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renovoltage    474

Golpasz golub dobrzyń cennik z dnia 11.02.2014 ceny netto

 

Pszenica paszowa* 745,00 zł/t

Pszenżyto* 670,00 zł/t

Jęczmień* 770,00 zł/t

Żyto* 540,00 zł/t

Kukurydza* 650,00 zł/t

Rzepak* 1500,00 zł/t

 

 

Jęczmien trzyma cenę natomaist pszenica spadła o 15 zł ale to i tak dobra cena za paszówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Jakie prognozwy z cenami pszenicy na opolskim? Czekać na wzrost, czy sprzedawać, bo spadnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

heh, a kto to może wiedzieć na Matif od poczatku lutego niby cena wzrosła o 7 euro, ale u nas ceny raczej na tym samym poziomie lub spadają. Podzwoń popytaj się ile w opolskim. Ja jestem z okolic Kluczborka i tydzień temu płacili od 730-750 netto w zależności od młyna. Ja większość sprzedałem po te 750, jeszcze jęczmień został szkoda tylko, że mam go tak mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

To chyba do góry już nie pójdzie.. Teraz ludzie zaczną wyprzedawać, bo trzeba szykować małymi krokami silosy na lipiec więc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

Cena pszenicy na MATIFie idzie mozolnie do góry, dziś 197,75 euro za tonę lecz leci kurs euro w dół ..

Edytowano przez Mathieu92

Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151

nie tak znowu mozolnie, ponad +2% 198,50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp255    7

Wczoraj sprzedane żyto do Szamotuł.Cena 565 netto konsumpcja,paszówka o 5 zł.Ogólnie tendencja spadkowa wszystkie zboża spadły o 5zł na tonie.

Edytowano przez mp255

Jeśli pomogłem daj zieloną strzałkę ;) Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

chyba o 100 sie pomyliłes z tym zytem :)

  • Like 1

Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin9084    0

Dolny Śląsk kotlina kłodzka pszenica konsumpcyjna na dziś 750 brutto spadła o 10 zł za tydzień tylko dowóz we własnym zakresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp255    7

Sorry.Dzięki za sprostowanie.Fajnie by było jakby taka cena była :D


Jeśli pomogłem daj zieloną strzałkę ;) Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goldlive    0

to końcu jaka ta cena za żyto?? szamotuły? możesz podać adres ? odbierają sami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matava    20

No w końcu tanieje. ;) Jeszcze z miesiąc poczekam i będę robił zapasy na przednówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lewy410    15

Na matifie nowy szczyt notowań pszenicy 198.50 euro cały czas do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil96    37

Koledzy jak wygląda cena pszenicy w lubelskim bo straszą, że ma cena spadać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

U mnie efekt domina ludzie już z tydzień czasu jeżdżą jak oszalali ale jak wyglądaja ceny to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawell18    13

Jak kształtuje się cena pszenicy w północno-zachodniej części Mazowsza?


Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lewy410    15

Dzisjaj zawoziłem pszenice 780 z vat paszowa i konsumpcja.Woj łódzkie okolice Kutna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444

Dzisjaj zawoziłem pszenice 780 z vat paszowa i konsumpcja.Woj łódzkie okolice Kutna

 

Może do Oporowa do Silopolu czy do Smiechowa do Grzelaka?


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp255    7

<p>Cena w Szamotułach na 13 lutego po obniżkach o 5zł na tonie.Konsumpcja 565 a paszówka 560.Ceny netto i trzeba samemu zawieść.Kalinowski miał 540 netto nie wiem jak teraz."To są ceny żyta!!!"

Edytowano przez mp255

Jeśli pomogłem daj zieloną strzałkę ;) Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Przez sports2011
      Witam , mam pytanie pszenica od kolanka w górę idzie w bok zamiast wptost oraz kłosy są poskręcane . Nigdy nie miałem takiego przypadku i nie wiem czy to objaw choroby czy oprysk jakiś zaszkodził ?



    • Przez thor1984
      Ile krzyknąć za belę 120 x 120 trawy i trawy z koniczyną. Po mojej stronie koszenie i przesuszenie i na wałki. Po stronie kupującego folia, prasowanie i owijanie.  
    • Przez livebird
      Witam mam mieszanke jarą (pszenica i jęczmień) do tej pory zdrowa ale zakupiłem środek grzybobójczy Helicur i chcę go zastosować w dwóch dawkach 0,5l/ha teraz wraz ze skracaniem etefonem (aktualnie liść flagowy i podflagowy) i drugi raz kolejne 0.5l/jak się wykłosi. Moze być takie zastosowanie tego środka ?
      Dodam że to skracanie z tym Helicurem chciałbym wykonać już jutro jeśli tylko pogoda pozwoli .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj