marian2011

Cena zboża (pszenica, żyto, jęczmień...) 2014-2015

Polecane posty

read    22

jak dobrze słuchałem TV: nie będzie obniżki w dodawaniu biododatków do paliwa w UE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly00    26

jakby ktos chcial moge dac namiar na jeczmien po 750 netto odbior z gospodarstwa preferowane swietokrzyskie....100 % wyplacalny gosc odbior calosamochodowy cena na poczatek tygodnia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianus2222    119

Zyto po 630 brutto, u mnie juz wszystkie wywiozlem. A 2 tiry owsa po 580 poszły:) teraz tylko czekac na nastepnego. Cen zeszlorocznych nie bedzie raczej moze jeszcze z 5 zl max pojdzie w gore cena...


sprzedam rozsiewacz amazone 800l 1600zł. Talerzówke famarol 1,8m siewnik poznaniak 2,7m tanio! pisać na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

gdzie jest żyto po 600netto czyli 630 brutto ? bo na teraz mam oferte najlepsza 550-560


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek98    1175

ostatni skład jęczmienia 770 netto , za pszenice zaoferował 700 netto będe czekał podlaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryssr    52

w młynie zyto jest po 590 (netto) ale parametry musi przejśc i trzeba zawieść :P a to kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QuQurydza    125

Gdzie te żyto po 600 netto. Na kukurydze jakie macie ceny. Dostał ktoś może ofertę po 700 netto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
read    22

znajomy ładował pszenicę na paszarnię w centralnej Polsce 770 netto prędzej miał 780 netto więc obniżka nie znaczna, wydaje się że idą nowe wstawienia kurczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristof82    1

Żyto z 540 na 560 zł pół wlkp Krajenka, jedyne co podskoczyło.

Kolego 'Krýhu te 560 to jest cena netto? W tej cenie skupuje lech-pol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly00    26

kolego qq 700 netto? ja sprzedalem jedno auto po 650 netto a to i tak dobra cena bo nikt wiecej niz 630 netto nie chce dac twierdza ze z ukrainy maja tansza niz w kraju i to z dostawa wiec dyskusji nie ma....

 

poki co na wiecej niz 650 netto bym nie liczyl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PanJoker    4

Dzisiaj byłem na szkoleniu i mówili że qq ukraińską można kupić za 580+vat Także u mnie w lubelskim jest to poważny problem bo ceny na qq nie ma :/ A podobno na tą qq z Ukrainy nie ma cła i dlatego tyle jej przychodzi.

Edytowano przez PanJoker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, widziałem ofertę kuku po 800 zł :D


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2xandrzej360    66

witam pszenżyto sprzedane 15.01 woj Pomorskie powiat Pucki mieszalnia i skup pasz schap-pol 716,9zł\t cena brutto oczywiście :)

Edytowano przez 2xandrzej360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabrysiek    82

lubelskie

 

Mieszanka: owies 50%+ jęczmień 50% odjechała dzisiaj do rolnika dla trzody chlewnej za cenę 650 zł/t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek98    1175

niech ta banda pseudoposłów nie ważne jakiej opcji ukraine do uni przyjmie to ugory u nas będą i puste obory. jeszcze sie pchają demokracje zaprowadzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly00    26

a no tak bedzie bo jeszcze doplaty uzupelniajace zabiora i bedzie komplet....na razie jeszcze sadownicy i krowiarze dobrze zyja ale jak rosja zacznie wymyslac to i to sie skonczy....

 

dwa takie sezony jak ten i ciekawie co powiedza ci co ziemie po 50 tys za ha kupowali na kredyt albo nowe maszyny jeden przed drugim.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Zboze tanie to dopiero może być. Na razie cena jest dość dobra. Zobaczymy jak następne żniwa wyjdą ale jak równie dobrze to będzie można wtedy naprawde narzekać.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Przez sports2011
      Witam , mam pytanie pszenica od kolanka w górę idzie w bok zamiast wptost oraz kłosy są poskręcane . Nigdy nie miałem takiego przypadku i nie wiem czy to objaw choroby czy oprysk jakiś zaszkodził ?



    • Przez thor1984
      Ile krzyknąć za belę 120 x 120 trawy i trawy z koniczyną. Po mojej stronie koszenie i przesuszenie i na wałki. Po stronie kupującego folia, prasowanie i owijanie.  
    • Przez livebird
      Witam mam mieszanke jarą (pszenica i jęczmień) do tej pory zdrowa ale zakupiłem środek grzybobójczy Helicur i chcę go zastosować w dwóch dawkach 0,5l/ha teraz wraz ze skracaniem etefonem (aktualnie liść flagowy i podflagowy) i drugi raz kolejne 0.5l/jak się wykłosi. Moze być takie zastosowanie tego środka ?
      Dodam że to skracanie z tym Helicurem chciałbym wykonać już jutro jeśli tylko pogoda pozwoli .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj