marian2011

Cena zboża (pszenica, żyto, jęczmień...) 2014-2015

Polecane posty

drobny    212

teraz wszystko zależy od pogody,wiec miejmy nadzieje ze dobrze przezimuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaul    16

witam !

jezeli sa jacys chętni do sprzedaży to podaje nr 518-895-128

potrzebuje około

150ton pszenicy

100 ton jeczmienia

150 ton pszenżyta

30 ton żyta

25 ton owsa

prosze o tel z dostawą na miejsce skupującego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JacoVR6    1

Witam u nas w skupach pszenica 750 brutto na konto 30dni woj.Lubelskie powiat Hrubieszów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

Misiaul zapytać się mogę ile zapłaciłbyś za pszenżyto cena z piątku WLKP skup prponuje 680 zł plus wat i co pamiętam podobną cenę mają od pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heniekii    2

Dzisiaj w agrobiznesie podali nieciekawe wiadomosci dla zboz,pszenicy jest sporo i to nie koniec spadku ceny i niby ci co jeszcze trzymali zaczynaja otwierac magazyny

 

Zaciekawila mnie cena na pszenice konsumcyjna bo podali 800-820 czy 830 niepamietam dokladnie

ale widzial ktos 830 netto?bo ja sprzedalem po 800 netto z wysokimi parametrami a max propozycja 805 netto

 

aby 2014 niezaskoczyl nas niskimi cenami przez bardzo dobre przezimowanie

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

Heniekii, dobra cena 800. u mnie mimo ze bardzo dobre parametry to udało się dojechać tylko do 760zł

dużo zależy od regionu i odbiorców.

U mnie już magazyny puściutkie, zobaczymy czy to była dobra decyzja


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    3936

Mam nadzieje że to była zła decyzja bo ja mam magazyny pełne i czekam do końca zimy,tej w USA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondziu1832    202

Ja tam panowie połowę wywiozłem, a drugą połowę zostawiłem. Pożyjemy zobaczymy co się będzie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Czas pokaże, narazie wydaje mi się że yacenty lepiej wyszedł na tym. Ale do końca zimy daleko, u nas nawet się zacząć nie chce i wiele się może wydarzyć jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Cena na dziś na pszenicę 710 netto max, o wożą jak w żniwa. Podzwoniłem trochę nikt nie da więcej niż 720 netto.

Jakie notowania dzisia jna Matif.

Edytowano przez tomek73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igor03    4

Ja mam ofertę na 730 zł netto woj Opolskie , sprzedawać czy czekać?.

Edytowano przez Igor03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja czekam, co ma być to będzie. do żniw daleko i wiele sie jeszcze wydarzyć może :) jak będzie zobaczymy ale ja liczę że około kwietnia/maja coś drgnie. Takie moje nadzieje, pobożne życzenie, jak będzie zobaczymy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    497

byłem dziś sprawdzic ceny u Michalczyka i za przenice 730-750 netto

zyto 550-570.

 

Nie wiem jak ceny wyblądały do piątku, ale sądze, że musieli trochę opuścic, bo cennik był wywieszony z datą wydruku dzisiejszą.

 

Ruchu żadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

dzis mam oferty na pszenice jako paszówka 740netto, pszenzyto 660 netto, żyto 550netto . pszenzyto sie w miare trzyma i żyto ale pszenica poleciała o 20zł


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starybudnik    221

Moim zdaniem skupujacy na chwile obecna będą obniżać stawki i jeżeli przezimowanie upraw będzie dobre na świecie to cena będzie spadać. Nie ma co się oszukiwać zboża na rynku światowym jest duzo, a to wpływa i na nasz rynek. Ale nie należy panikowac do następnych żniw jeszcze daleko a pogoda jest coraz bardziej nieprzewidywalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

Ale co dziwne dzis kontrakty na marzec podrożały o 2% doszły do 195e a styczniowych chyba juz nie ruszaja bo dzis w ogóle bez aktualizacji i tez około 195e. Cięzko cos przewidziec. mogła to byc celowa zagrywka + TV żeby ludzie zaczeli troszke sprzedawac bo do tej pory wszyscy trzymali praktycznie bez wyjatków.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekUA    961

Też tak myślę a już na pewno za darmo z Ameryki tej zboże nie przypłynie. Wycofują biopaliwa i producenci rzepaku i zbóż mają przez to po kieszeni. Handel zbożem to jak gra w pokera kto nie ryzykuje ten nie ma. Zresztą jak to całe rolnictwo u nas 720 netto cena cały czas bez zmian Lubelskie.


"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

Dzisiaj w agrobiznesie podali nieciekawe wiadomosci dla zboz,pszenicy jest sporo i to nie koniec spadku ceny i niby ci co jeszcze trzymali zaczynaja otwierac magazyny

 

Zaciekawila mnie cena na pszenice konsumcyjna bo podali 800-820 czy 830 niepamietam dokladnie

ale widzial ktos 830 netto?bo ja sprzedalem po 800 netto z wysokimi parametrami a max propozycja 805 netto

 

aby 2014 niezaskoczyl nas niskimi cenami przez bardzo dobre przezimowanie

 

pozdrawiam

 

w czym problem możesz sobie obejrzeć ten i wiele innych odcinków

http://www.tvp.pl/informacje-rolnicze/agrobiznes/wideo/13012014-1210/13435952

Edytowano przez thug

Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Przez sports2011
      Witam , mam pytanie pszenica od kolanka w górę idzie w bok zamiast wptost oraz kłosy są poskręcane . Nigdy nie miałem takiego przypadku i nie wiem czy to objaw choroby czy oprysk jakiś zaszkodził ?



    • Przez thor1984
      Ile krzyknąć za belę 120 x 120 trawy i trawy z koniczyną. Po mojej stronie koszenie i przesuszenie i na wałki. Po stronie kupującego folia, prasowanie i owijanie.  
    • Przez livebird
      Witam mam mieszanke jarą (pszenica i jęczmień) do tej pory zdrowa ale zakupiłem środek grzybobójczy Helicur i chcę go zastosować w dwóch dawkach 0,5l/ha teraz wraz ze skracaniem etefonem (aktualnie liść flagowy i podflagowy) i drugi raz kolejne 0.5l/jak się wykłosi. Moze być takie zastosowanie tego środka ?
      Dodam że to skracanie z tym Helicurem chciałbym wykonać już jutro jeśli tylko pogoda pozwoli .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj