marian2011

Cena zboża (pszenica, żyto, jęczmień...) 2014-2015

Polecane posty

tomek73    576

A gdzie sprzedałeś po 75, chyba jutro trochę podzwonię. Dają mi 73 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

że tak napisze " a nie mówiłem" to się niektórym 900 marzyło a teraz trzeba będzie po 650 sprzedać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lambogrand    52

Widzialem co sie dzieje na gieldzie i na szczescie zdazylem wywiesc wszystko w tym tygodniu po 740 netto w poniedzialek ceny poleca w okolicznych skupach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilo1888    61

Żyto /Owies - 500 zł

Pszenżyto - 650 zł

Jęczmień - 720 zł

Pszenica - 750 zł

Płatne na konto .

świetokrzyskie powiat opatów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2198

że tak napisze " a nie mówiłem" to się niektórym 900 marzyło a teraz trzeba będzie po 650 sprzedać

 

Jeszcze nic nie wiadomo i 900,- jest realne jak przyjdą 2 cyfrowe mrozy, a zima baardzo długa jeszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kukurydza 690 brutto, Białystok, Cargill płaci 670


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

Troszkę psychologii i panika na wiosce. Od wczoraj widzę że to zadziałało i wywożą zboże po wioskach. Dzisiejsza cena w okolicznym młynie 740 netto

Edytowano przez magnum123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slomek    186

Na giełdzie leci. Albo chcą, spekulacji, żeby tanio kupić bo teraz jak leci to panika większość bedzie chciała wypchnąć... Na pewno miesiąc trzeba teraz czekać, aż ewentualnie zacznie iść w górę, choć to loteria bo cena może już nie wrócić na to 800netto za pszenicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankes123    6

Kukurydza 690 brutto, Białystok, Cargill płaci 670

 

Cargill placi 670 za kuku to hyba podniosl czy oni maja rozne ceny w zaleznosci od miejscowosci bo ja do sierpca do cargilla dzwonilismy to za kuku 650 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas w Białymstoku taka cena była 2 dni temu. To cena brutto, a nie netto.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

panowie to ja płace 800 zł za tone ale za konkretną odmiane monsun jarą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

a co w niej jest tak wyjątkowego? podpisujesz umowy? może posieję na wiosnę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie na sianie 300 kg mi potrzeba tylko a mało ludzi w oklicy tą sieje praktycznie nikt znajomy niema jej

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

popatrzyłem ogłoszenia - to odmiana ksw, więc nie powinno być problemów z zakupem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

wiesz c 1 ozimą kupowałem po 1500zł tona w tym roku torasa a ta jest mi potrzebna wrazie gdyby jedna pszenica padla która jest w stnie szpilek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Monsuna posiałem jako przewódkę 15 listopada. Zobaczymy co z niej wyjdzie. Są korzenie i krótkie szpillki ale pod ziemią (specjalnie głębiej siałem).

Jeśli Cię Kolego Maniek20 interesuje mam jeszcze w zapasoe 2 big-bagi Monsuna po 1 odsiewie ( na wiosnę brałem z centeali) Sprzedam Ci po te 800 chętnie, ale przynajmniej cały big-bag ok 1 tony i odbiór własny:)

Edytowano przez Alio

Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

i dokladnie o tą sie boje bo teraz zaczeła nad ziemie wychodzić jak bylo ciepło a co ja zrobi z big bakiem camry miałem to samo jeszcze napisać

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drobny    212

kolego jesli potrzebujesz jarej to mam do sprzedania pszenice Arabelle duzo lepsza od monsuna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W jakiej cenie i jakie ilości masz? Z której str. Białej mieszkasz, od Siedlec? Ile się jej sieje na ha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drobny    212

Alio ja tez siałem 15 listopada pszenice ale arabelle w ilości 320kg na ha.obecnie jest w fazie szpilkowania i to jest najlepszy moment do przezimowania ,więc czekamy na mróz i nastepnie na poduszkę w postaci sniegu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Przez sports2011
      Witam , mam pytanie pszenica od kolanka w górę idzie w bok zamiast wptost oraz kłosy są poskręcane . Nigdy nie miałem takiego przypadku i nie wiem czy to objaw choroby czy oprysk jakiś zaszkodził ?



    • Przez thor1984
      Ile krzyknąć za belę 120 x 120 trawy i trawy z koniczyną. Po mojej stronie koszenie i przesuszenie i na wałki. Po stronie kupującego folia, prasowanie i owijanie.  
    • Przez livebird
      Witam mam mieszanke jarą (pszenica i jęczmień) do tej pory zdrowa ale zakupiłem środek grzybobójczy Helicur i chcę go zastosować w dwóch dawkach 0,5l/ha teraz wraz ze skracaniem etefonem (aktualnie liść flagowy i podflagowy) i drugi raz kolejne 0.5l/jak się wykłosi. Moze być takie zastosowanie tego środka ?
      Dodam że to skracanie z tym Helicurem chciałbym wykonać już jutro jeśli tylko pogoda pozwoli .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj