Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez matr182
      witam orientujecie się może jaką cene mogę wołać za ha łąki z góry dzięki za odpowiedz
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez BercikFarm
      A wy już coś macie posiane ? Jare  

• Przez tomek2201
      Witam. Mam problem. W dniach 27-28 kwietnia wykonałem zabieg T1 w pszenicy ozimej. Zastosowałem fungicydy: 1) 0,75 Mirage (prochloraz) 2) 0,5 Mystic (tebukonazol) 3) 0,5 Aplord ( difenokonazol) Do tego regulatory: 1) 0,8 Stabilan 2) 0,4 Cuadro (zamiennik Modusa) Dodatkowo dałem też 12kg mocznika. Do czasu tego zabiegu zboża były całkowicie zielone i nie wiedziałem żeby rozwijały się jakies choroby. Dzisiaj tj. 3 dni po tym zabiegu zauważyłem że dolne liście bardzo pożółkły jakby zostały silnie zaatakowane przez choroby grzybowe. Nie mam pojęcia co się dzieje i co dalej robić. Czy pryskać jeszcze raz na grzyba jakimś środkiem np. Soligor? Proszę o jakieś porady.

• Przez Kalub
      Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się na jakiej klasie ziemi można uprawiać jęczmień hybrydowy? Posiadam 2 ha słabej ziemi chyba klasa VI i zastanawiam się czy urośnie tam jęczmień hybrydowy? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.