Skocz do zawartości
marian2011

Cena zboża (pszenica, żyto, jęczmień...) 2014-2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Valtra123    32

Napisałem 2500 zł / Tona a później przy wywózce wyszło 1850 zł / Tona . 750 zł zarobili . Akurat u nas przez tydzien cena wahała się między 1250 a 2500 zł / Tona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    196

popraw cyferki bo coś Ci się nie zgadza nie ma  i nie było takich cen na pszenżyto nie wyczułeś ironi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z agroFakt.pl

Szymi40    370

Człowieku  co Ty  piszesz  ! pszenżyto  po  2500 -tona....   pomyliłeś  tony z przyczepami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahten    9

Coraz wiecej tu dzieciakow. Przeciez on nawet odejmowac poprawnie nie potrafi, a co dopiero powiedziec ile to jest tona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    196

hmm 1850 netto Pany  to interes za dwa życia

swoją drogą chciałbym tyle za rzepak  brać hehe w tym roku na wolnym rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    101

co to za pszenżyto że płacą 2500 zł za tone hahaha. W centrali pszenica kosztuje średnio 1700-1800 zł tona i to zaprawiona i oczyszczona. te 2500 to cena z snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrolublin    29

Boże jeśli pszenżyto kosztowałoby "chociaż"1800 zł/t to gdyby sypnelo ok 6 ton to by zarobił ponad 10000 tysięcy z hektara odejmujac 1000-1500 na nawóz i opryski.Tak to można zarabiać:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valtra123    32

Słuchajcie ja byłem sprzedawać wiem ile było na kontrakcie to mi nie pier.......cie że mam marzenia . Zresztą wasza sprawa czy wierzycie czy nie . Ja tylko mówię jak było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valtra123    32

A dobra sory . Hahahaha jebłem się w obliczeniach . Tera wyciągnąłem kontrakt i wyszło 850 zł / Tona a było na kontrakcie 950 . Sorry chłopaki moja wina . Jeszcze raz sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankris    10

Mnie w ciula zrobili . W zeszłym roku podpisałem z wujkiem kontrakt na przenżyto za 2500 zł /t netto kiedy pojechaliśmy w dwa ciągniki po 2 przyczepy bo się opłacalo i się pytamy a tam wyskoczyli z ceną 1850 zł/t netto o 750zł nas rypneli . Masakra jestem ciekaw co w tym roku będzie .

 

 

 

HA.HA.HA.

Pytanie tylko czy po tym co tu wypisujesz w tego "Ciula" to musieli Cie robić???  Przecież odpowiedź jest oczywista. Ty jesteś "......m".

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valtra123    32

Te akurat są realne . To że wcześniejsze ceny były za duże rozumiem przeprosiłem . Ale te mam przed sobą kontrakt z ceną . Więc ta cena jest dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrozon07    9

Valtra123 poprzednimi postami udowodniłeś że nie masz pojęcia o rynku zbóż ani o rolnictwie, nie wysilaj się już więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valtra123    32

Nie chcecie mi uwierzyć to nie . Chcę tylko powiedzieć że każdemu się może rypnąć . Nawet profesjonaliście przeprosiłem za błąd więc jeszcze raz bardzo przepraszam koniec tematu . Teraz w 2015 roku cena unas w ZP wynosi 480 zł / Tona nie wierzycie to nie . Pozdrawiam wszystkich nie jestem na was zły po prostu mówicie gdzie jest błąd ale po co wyśmiewanie Trzymajcie się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valtra123    32

Nie chcecie mi uwierzyć to nie . Chcę tylko powiedzieć że każdemu się może rypnąć . Nawet profesjonaliście przeprosiłem za błąd więc jeszcze raz bardzo przepraszam koniec tematu . Teraz w 2015 roku cena unas w ZP wynosi 480 zł / Tona nie wierzycie to nie . Pozdrawiam wszystkich nie jestem na was zły po prostu mówicie gdzie jest błąd ale po co wyśmiewanie Trzymajcie się .


PS . Mam pojęcie o rolnictwie i mi tu nie wmawiaj nawet lepsze niż ty mrozon07 . Może z cenami mam problemy ale każdy początkujący ma problemy . Po 1 może 2 będzie lepiej . Każdy się uczy na błędach . Więc nara


A wysilać się będe dalej i ty mi tego nie zabronisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyga2905    19

Jak tam chłopaki zboże sprzedane? u nas podniesli woj wlkp 730 brutto za pszenice konsumpcje, lokalne skupy. Trzeba bedzie powoli szykowac magazyny na nowe zbiory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    196

koleżko valtra już zebraleś pewnie tyle punktów ostrzeżeń za klnięcie  posty pod postami itd że zaraz zostaniesz zablokowany ale może to i lepiej nie będziemy musieli czytać twojego wielkiego pojęcia o rolnictwie bo jeszcze  kogoś zainspirujesz i dopiero będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×