marian2011

Cena zboża (pszenica, żyto, jęczmień...) 2014-2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Zetor86    9

Handlował ktos z was z firmą  Umex z lublina?

 

ja co roku im coś sprzedaję ale to Unex jak to samo mamy na myśli? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

 

Ale to jest 7 lat bezwzględnego pozbawienia wolności czy zawiasy? Bo jak zawiasy to kara jest znikoma. Przecież tych pieniędzy nie oddadzą bo na pewno nie mają żadnego majątku. U nas jest podobna sytuacja, upadła spółka Mixt, mająca dwa młyny w Górze i Poniecu, prawie 10 mln zł. długu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Ale to jest 7 lat bezwzględnego pozbawienia wolności czy zawiasy? Bo jak zawiasy to kara jest znikoma. Przecież tych pieniędzy nie oddadzą bo na pewno nie mają żadnego majątku. U nas jest podobna sytuacja, upadła spółka Mixt, mająca dwa młyny w Górze i Poniecu, prawie 10 mln zł. długu...

 

Niby  bezwzględne  ale  wyrok  jeszcze nie prawo-mocny   tak że  wszystko możliwe,  dodam jeszcze  że  ci  bracia  to  ,,wielcy''  działacze   P.S.L. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Nie wiem czy ogłosili upadłość. Sytuacja jest bynajmniej taka, że młyny stoją, są prowadzone rozmowy z wierzycielami. Wielu znajomych umoczyło tam po kilkadziesiąt tysięcy złotych, z ich relacji wynika, że jest tam już pozamiatane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eheskey    2

Mój sąsiad narzekał tylko na to że na odbiór czekał miesiąc i wszystko się przeciągało. A na kase drugi miesiąc więc ogólnie powiedział, że pierwszy i ostatni raz. Ale to było jakiś czas temu. Teraz ogólnie razem sprzedajemy komu innemu, lepsza współpraca i komunikacja... A jakie ceny Jakpol teraz daje i za jakie ilości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofil    6

Dzis rano do mnie dzwonili Z JAKPOL twierdzili ze 14 dni płatość  660 brutto za pszenice

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

 osadkowski sa  pszenica konsumpcyjana 630 netto cena max  co to ma być ja się pytam


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25492

Mi z Jakpolu zaproponował 610 netto za pszenicę. Kasa rzekomo może być wplacana przy mnie w banku po zważeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor86    9

Czyli ten jakpol każdemu co innego mówi i proponuje :/ ale nie żałuję bo też mam 660 brutto za paszówkę od swojej firmy i odbiór kiedy chcę a kasa najpozniej w dwa tyg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eheskey    2

Piszecie o Jakpolu z Gołymina?

 

Nie, ja pisałem o tym z lubelskiego.. nie polecam. a ten z Gołymina to zdania nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

juz sprzedajecie zboze ? nie lepie jpoczekac na lepsza cene bedzie lepsza cena bo w agrobiznesie mowili ze takei duze zapasy ma usa i w chicnach tez duzo maja zboza i ze bedzie taniec ale ja im nie wierze ale jak myslicie duzo zdrozeje  zboze bo na sprzedaz jest jeszcze czas najlepei jw lutym sprzedac chyba jak wy myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

Ja myślę tak samo jak ty ale sprzedaje w przyszłym tygodniu paszówka 660 plus wat płatne na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

to wszystko sprzedajesz juz ja mysle zeby jeszcze troche poczekac choc za paszowke jedna firma juz palci 680 netto ale to tylko jak nei maja towaru to tak placa ale jeszcze mozna poczekac koniec grudnia zawsze torche sie sprzedawalo pszenicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

paszówke sprzedaje całość ale mam jeszcze konsumcyjną w depozycie sprzedam 15 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

zdane do młyna określone paramety ale będą fakturoewane po cenie z dn 15 lutego przyszłego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Przez sports2011
      Witam , mam pytanie pszenica od kolanka w górę idzie w bok zamiast wptost oraz kłosy są poskręcane . Nigdy nie miałem takiego przypadku i nie wiem czy to objaw choroby czy oprysk jakiś zaszkodził ?



    • Przez thor1984
      Ile krzyknąć za belę 120 x 120 trawy i trawy z koniczyną. Po mojej stronie koszenie i przesuszenie i na wałki. Po stronie kupującego folia, prasowanie i owijanie.  
    • Przez livebird
      Witam mam mieszanke jarą (pszenica i jęczmień) do tej pory zdrowa ale zakupiłem środek grzybobójczy Helicur i chcę go zastosować w dwóch dawkach 0,5l/ha teraz wraz ze skracaniem etefonem (aktualnie liść flagowy i podflagowy) i drugi raz kolejne 0.5l/jak się wykłosi. Moze być takie zastosowanie tego środka ?
      Dodam że to skracanie z tym Helicurem chciałbym wykonać już jutro jeśli tylko pogoda pozwoli .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj