marian2011

Cena zboża (pszenica, żyto, jęczmień...) 2014-2015

Polecane posty

Taurus83    889

po ile u was owies? w moim lokalnym skupie 450 netto. paru handlarzy ma się jeszcze odezwać po weekendzie i zaproponować jakąś rozsądną cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobi77    1

Łódzkie pszenica paszowa 590, konsumpcja 630 ceny netto

centralna polska pszenica paszowa 600 konsumpcja 640 ceny netto

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz7245    1

sprzedaż 04.08 od razu po skoszeniu pszenica konsumpcyjna 650 netto  , żyto 450 netto

Edytowano przez mateusz7245

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

Jęczmień 420 a pszenica 550/t tyle u nas płacą skupy.

 

To co ty masz za skupy? mi handlarz za paszową oferuje 600nett o jęczmień nie pytalem a rzepak 1530nett


:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka23    3

czesc mam na sprzedaż pszenica jara tybalt pierwszy odsiew jak ktoś chętny..woj.kuj-pom/powiat golub-dobrzyń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolsick    5

po ile owies u was piszcie cene i woj. u mnie handlarze proponują 35 smiechu warte a skup jeszcze niebierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

To co ty masz za skupy? mi handlarz za paszową oferuje 600nett o jęczmień nie pytalem a rzepak 1530nett

 

Farmer, ale ja nie sprzedaje.Mówie po ile skup skupuje.

Ja zboża nigdy do skupów nie oddaje.Bo za takie pieniadze to śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

Ludzie, to gdzie wy sprzedajecie. Ja w zeszlym tyg sprzedalem zyto po 500netto, owies 500, jeczmien 570

 

to daj namiary gdzie. może być na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiex    24

Elewarr Gądki (ceny netto):

jęczmień (białko > 12,5%) - 560 zł/t

pszenica konsumpcyjna (białko > 12,5%) - 640 zł/t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabriel_M    0

Wipasz Międzyrzec Podlaski :

pszenica A- 600

pszenica C- 560

pszenżyto- 480

jęczmień- 500

owies- 400

żyto A- 450

Ceny oczywiście netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218

Lubelskie:

Witron Udrycze - pszenica ogólnoużytkowa 520 brutto, 3-4 ciągniki w kolejce.

Solarski Kraśniczyn 550 brutto konsumpcyjna min 12,5 białka, zero ludzi na placu

PZZ Skierbieszów - wstrzymał skup.

Nic dziwnego że w solarcornie cisza jak za białko 12,5 w werbkowicach jest 650 a w zmc była po 700 czy 720 (nie pamiętam dokładnie) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Przez sports2011
      Witam , mam pytanie pszenica od kolanka w górę idzie w bok zamiast wptost oraz kłosy są poskręcane . Nigdy nie miałem takiego przypadku i nie wiem czy to objaw choroby czy oprysk jakiś zaszkodził ?



    • Przez thor1984
      Ile krzyknąć za belę 120 x 120 trawy i trawy z koniczyną. Po mojej stronie koszenie i przesuszenie i na wałki. Po stronie kupującego folia, prasowanie i owijanie.  
    • Przez livebird
      Witam mam mieszanke jarą (pszenica i jęczmień) do tej pory zdrowa ale zakupiłem środek grzybobójczy Helicur i chcę go zastosować w dwóch dawkach 0,5l/ha teraz wraz ze skracaniem etefonem (aktualnie liść flagowy i podflagowy) i drugi raz kolejne 0.5l/jak się wykłosi. Moze być takie zastosowanie tego środka ?
      Dodam że to skracanie z tym Helicurem chciałbym wykonać już jutro jeśli tylko pogoda pozwoli .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj