marian2011

Cena zboża (pszenica, żyto, jęczmień...) 2014-2015

Polecane posty

maly00    26

a jak cena kukurydzy obecnie? polepszylo sie cos? ja mam propozycje po 680 zl netto pszenica sprzedana po 750 netto z odbiorem swietokrzyksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jackowski11    4

Fajnie nastawilem sie natego Lotusa/Leandera na maczniaka - niestety nie do kupienia w mojej okolicy ...... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja wczoraj sprzedałem owies po 600zł netto, a w przyszłym tygodniu wywożę pszenicę po 780zł netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cobrap    0

a jak cena kukurydzy obecnie? polepszylo sie cos? ja mam propozycje po 680 zl netto pszenica sprzedana po 750 netto z odbiorem swietokrzyksie

 

daj jakis namiar na tego kupca, bo mi tez tyle proponuja za qq tylko brutto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Wczoraj sprzedałem ostatnie 10t pszenicy konsumpcyjnej do Mixt Góra/Poniec za 780 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwis2    14

Wczoraj sprzedałem ostatnie 10t pszenicy konsumpcyjnej do Mixt Góra/Poniec za 780 netto

A jak z terminem płatności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Tak jak zawsze u nich czyli 45 dni. Mogłem sprzedać za pomocą pośrednika z 30 dniowym terminem ale wtedy cena ok 750-760 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwis2    14

Tak jak zawsze u nich czyli 45 dni. Mogłem sprzedać za pomocą pośrednika z 30 dniowym terminem ale wtedy cena ok 750-760 netto

Czyli standardowo widze, nic z tym niezrobili, ja sprzedałem też teraz ale do kurzaja po 760 netto, kasa na drugi dzień była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Rumaniec w Dobrem brał po 820 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh... tam juz pytałem to powiedzieli ze na razie zakończyli kontrakty 09.05 po 600netto ale mowili zeby pytac za tydzien, pozniej jeszcze sie wywiedziałem dalej to jednak moja lokalizacja troche za daleko.. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbycho77    11

Cena przenicy z dzisiaj 735,98 brutto dla vatowca ,lubelskie firma skupująca SAKO w Kraśniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heniekii    2

koledzy jakie znacie strony z bierzacymi notowaniami pszenicy rzepaku na matifie i USA?

 

ja patrzalem na hgca ale teraz nie ma tam matifu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knoro93    215

pszenzyto 680 na reke 700 przy ilości około 25 ton. Okolice bielska podlaskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwozd    104

woj Lubelskie

zakrzew

pszenica 750brutto na konto a za towar 760brutto

jęczmień 700brutto, za towar 710brutto

okolice Bychawy

pszenica 750brutto

jęczmień 700-720brutto

młyn w Starej Wsi

pszenica 750brutto wymagane wyrównanie co najmniej 75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerB    12

pszenica kons. 790 zł netto

ps. kiedyś ktoś tutaj się ogłaszał, że może załatwić transport,

powrót spedycji czy coś w tym temacie,

mogę prosić o jakiś namiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropo transportu

 

potrzebuję pilnie przewiesc siewnik do warzyw z rejonu Zamościa do woj Pomorskiego

 

Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    832

nie wiem jak to u Was z kontraktacją rzepaku, ale pytałem w okolicznych poważnych firmach to kontraktują na cenę rynkową jaka będzie w żniwa+ jakiś dodatek za kontraktację..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

ostatnie auto pszenicy paszowej pojechało dziś z podwórka. 740 +vat


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Przez sports2011
      Witam , mam pytanie pszenica od kolanka w górę idzie w bok zamiast wptost oraz kłosy są poskręcane . Nigdy nie miałem takiego przypadku i nie wiem czy to objaw choroby czy oprysk jakiś zaszkodził ?



    • Przez thor1984
      Ile krzyknąć za belę 120 x 120 trawy i trawy z koniczyną. Po mojej stronie koszenie i przesuszenie i na wałki. Po stronie kupującego folia, prasowanie i owijanie.  
    • Przez livebird
      Witam mam mieszanke jarą (pszenica i jęczmień) do tej pory zdrowa ale zakupiłem środek grzybobójczy Helicur i chcę go zastosować w dwóch dawkach 0,5l/ha teraz wraz ze skracaniem etefonem (aktualnie liść flagowy i podflagowy) i drugi raz kolejne 0.5l/jak się wykłosi. Moze być takie zastosowanie tego środka ?
      Dodam że to skracanie z tym Helicurem chciałbym wykonać już jutro jeśli tylko pogoda pozwoli .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj