Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lipen17

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , żyto, itp.) 2013

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

krychu    43

Po ile u was jest owies? Pytam ponieważ chcę kupić tonę i nie wiem ile zaproponować.

sybiuszek24    3

Zależy jaki region,tak około 450zł za tonę myślę nie więcej,ja pod koniec sierpnia też kupowałem i płaciłem po 400zł teraz troszkę drożej.

FarmerB    9

na razie raczej na wzrost ceny bym nie liczył, żniwa kukurydziane się rozkręcają, pszenica kons 710zł netto Komplexmłyn

lukasz27    2

ceny u mnie zachodniopomorskie

pszenica 720

pszenżyto 580

jęczmień 720

owies 480

żyto 490

sprzedam kombajn fortschritt E 517

Servio    2

podkarpacie

pszenica Kolbuszowa 680

Góra Ropczycka 635

Młtyn Ocieka, Chrząstów 700

CargilL Odddział Ropczyce 640 ceny netto

jeczmień Góra Ropczycka 630 brutto

Naskom    10

Witam Panowie. Czy ktoś orientował się jaka jest cena mokrej kukurydzy, i gdzie najlepiej płacą. Okolice Bielska Podlaskiego?

20CBR12    56

po 500zł/1tonę też bym raczej się nie zastanawiał- jeśłi nie sprzedjesz przyśłij kupca do mnie 30 ton chętnie sprzedam! :)

PawelWlkp    339

Z jakiego rejonu wlkp jesteś kolego, może się dogadamy bo ja bym potrzebował kupić.

Z jakiego rejonu wlkp jesteś, może bym kupił od Ciebie.

dwojakowski    1

Z jakiego rejonu wlkp jesteś kolego, może się dogadamy bo ja bym potrzebował kupić.

Z jakiego rejonu wlkp jesteś, może bym kupił od Ciebie.

Witam mam około 15t po 500t świetokrzyskie pozdrawjam

KRISS75    39

Sprzedawać czy nie to zależy od finansów gospodarza.Ja myślę że cena pójdzie do góry choć trochę.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Miki7211
      Po wstępnych oględzinach działu zboża stwierdziłem ze jest masa podobnych tematów. Dla tego zakładam ten temat i go przyklejam po to zeby wszystkie wasze problemy dotyczace zbóż ozimych opisywac własnie tu
    • Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez zetorek7211
      Witam od wielu lat uprawiam owies zazwyczaj sieje po zycie lub kukurydzy zawsze sie udaje raz lepiej raz gorzej plonuje ale w tym roku na jednym z pol mam takie dziwne zjawisko ze sa plamy jasnozielone przechodzace w zolte. Klasa ziemi IV stanowisko po zycie sprzatnieta sloma pod korzen 350 kg Lubofoski 250 kg Salmagu nasiona nie zaprawiane. Po zniwach bylo wapnowane. Obok na kawalku ktory wydzierzawilem byl to odlog zaorany w listopadzie tez posialem owies i jest taki ladny ze ten na moim polu wyglada marnie troche. Czym mu pomoc ? Druga dawke nawozu dac dolistnie czy sypnac na owies po ugorze juz pryskalem a tego nie chce narazie bo moze cos mu dodam dolistnie tylo co polecacie ? Co tym zrobic ?