Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lipen17

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , żyto, itp.) 2013

Polecane posty

piotrek912    7

A czy coś w tym dziwnego że ma 20% ? odmiana to fabella dosyć wczesna badyl to praktycznie już usechł urwałem pare kolb wykruszyłem ziarno zbadałem i wykazało 20% jak nie wierzysz to zapraszam do mnie na oględziny :P

Wiadomość z agroFakt.pl

Powiedzcie mi jak to jest ? kolega wyżej pasterz podał cennik i chodzi mi tylko o owies i tam ceny wynoszą ok 470 - 480 zł/t. ja produkuje materiał kwalifikowany owsa i stacja do której odstawiam proponuje mi w tej chwili 450 zł/t to jest po prostu śmiech... ceny paszowego już są większe a co dopiero materiał siewny...

Dla ciekawych odmiana owsa to Bingo u mnie średni plon to 5 t. wiadomo zależy od kawałka i jaka gleba. pozdrawiam

aro1975    114

nie wiem kolego jak to jest, ale na wiosnę kupowałem bingo kwalifikat w strzelcach po 1840zł/t - ale k...y maja przebitkę, a na po żniwach w tamtym roku sprzedawałem do kruszwicy przez pośrednika za 650zł/t z odbiorem z podwórka.

też zbieram powyżej 5t/ha.

czekam na wyższą cenę

Krzysztofb    0

u nas na dzień dzisiejszy żyto bez zmian 470 brutto a pszenica w jednym skupie 700 brutto bez zmian a w drugim spadek z 705 brutto na 680 brutto

kissmy...    57

Zapomniałem dopisać że to cena suchej kukurydzy.Szamotuły

kto płaci 670zł/t netto za suchą kukurydzę? ADM?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować