Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lipen17

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , żyto, itp.) 2013

Polecane posty

PABLO555    12

MartineZ zgadzam sie z tobą, natura potrafi nadrobić opóżnioną wiosnę tylko jak bardzo opóżnioną jak wegetacja nieruszy na dobre w pierwszych dniach kwietnia to spadki plonow będą ,dotego brak opadów na przełomie kwietnia i maja ,bez znaczenia będzie czy ktoś saletre posiał już czy jeszcze nie ,ale czasem lepiej zebrać mniej ale sprzedac za lepszą cene .

lukaczmarek    265

a ktoś nie chce kupić jęczmienia paszowego ? jak coś to pisać na priv

Chętnie kupię 770 netto loco magazyn odbiorcy

Wiadomość z agroFakt.pl

marluk    29

chetnie sprzedam mieszanke owies+jeczmien z przewaga owsa. okolo 3t. powiat janowski , lubelskie

bialy2005    193

Ja swój ogłaszam cały czas na giełdach i do tej pory nikt nie dzwonił a w tym tygodniu 2 tel juz cos według mnie sie zmieni jesli juz zaczynaja sami szukać. Jakby mi dał 590 to bym sprzedał ale nie chcieli poprawic bo niby do portu wioza i koszt transportu wysoki. Ale ile w tym prawdy to cięzko powiedziec. słyszałem ze u mnie na targowisku juz po 450 ktos kupił niewielkie ilosci. Okoliczny handlarz tez po 550 netto kupuje.

zorro    7

a u mnie owies i mieszanki różnego typu nie do sprzedania chyba że cena zejdzie dużo poniżej 500brutto to ktoś tam sie skusi bo inaczej to nie bo takiego towaru poprostu w brud bo wszyscy póżno przesiewali oziminy i urosło dużo tego typu towaru.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

.

Edytowano przez e1leex

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

.

Edytowano przez e1leex

polakko    0

w opolskim pszenica jak na dzien dzisiejszy to jest 930netto a kukurydza 840netto. Najlepsze ceny. Osadkowski daje jakąś tam cene ale oszukują na parametrach itp. Mi na kukurydzy policzyli połówki jako zanieczyszczenie nieużyteczne a kukurydza miała 21% wilgotności to im sie nie podobało bo była za sucha. Jednym słowem mówiąc omijam tą firmę szerokim łukiem, chyba że w innym rejonie są normalniejsi na punkcie.

rafalekpum    0

witam a gdzie zbyc mokra kukurydze ziarno na podlasiu tak aby firma kontraktujaca dala kredyt na zakup sor nawozow czy nasion spłacony jesienia

prosze o dane firmy i po ile kontraktuja na sezon 2013

stachu20    0

może ktoś wie gdzie na podkarpackim jest jakas firma co kontraktuje mokrą QQ w dobrej cenie

Binladen    10

Miejmy nadzieje że jednak wymarźnie ozimina lub opóźnione terminy jarych zbóż wpłyną na cenę około 100 zł-cena adekwatna do kosztów produkcji

asharot    175

Człowieku módl się o zdrowie bo o rozum już za późno.

Jaki avart i podpis takie i pisanie.

Edytowano przez asharot

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować