Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lipen17

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , żyto, itp.) 2013

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Tomek90    196

1300,- netto. Trzeba było sprzedawać w żniwa bo teraz policzyć koszty przechowania to do tyłu i tak.

ramona    2

Rzepak sprzedany w żniwach po 1420 i święty spokoj, teraz to albo rybka albo pi...ka.Trudno doradzić ,cena netto.

Adrenalina    10

Jeszcze na głowe nie upadłem aby po żniwach za grosze sprzedawac i bym był Ponad 80 tys w plecki a tak jestem do Przodu .Przechowanie jak narazie nic mnie nie kosztuje kolego Mam swoje Biny i magazyny .Cene na dzis mi Proponuja 1510 z gospo ale myle ze to za malo a ma być Lepsza w Lutym a mam okolo 300 ton wiec kazde 10 zł robi róznice .Pozdrawiam

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

.

Edytowano przez e1leex

ramona    2

Jak ty jesteś taki obszarnik to czemu nie podpisałeś kontraktu bo były podpisywane na 1700 zł ,a teraz to chyba nie do osiągnięcia .Wszystkiego Najlepszego w 2014 r dużych plonów wysokich cen, a teraz ide na Sylwestra

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Miki7211
      Po wstępnych oględzinach działu zboża stwierdziłem ze jest masa podobnych tematów. Dla tego zakładam ten temat i go przyklejam po to zeby wszystkie wasze problemy dotyczace zbóż ozimych opisywac własnie tu
    • Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez zetorek7211
      Witam od wielu lat uprawiam owies zazwyczaj sieje po zycie lub kukurydzy zawsze sie udaje raz lepiej raz gorzej plonuje ale w tym roku na jednym z pol mam takie dziwne zjawisko ze sa plamy jasnozielone przechodzace w zolte. Klasa ziemi IV stanowisko po zycie sprzatnieta sloma pod korzen 350 kg Lubofoski 250 kg Salmagu nasiona nie zaprawiane. Po zniwach bylo wapnowane. Obok na kawalku ktory wydzierzawilem byl to odlog zaorany w listopadzie tez posialem owies i jest taki ladny ze ten na moim polu wyglada marnie troche. Czym mu pomoc ? Druga dawke nawozu dac dolistnie czy sypnac na owies po ugorze juz pryskalem a tego nie chce narazie bo moze cos mu dodam dolistnie tylo co polecacie ? Co tym zrobic ?