Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lipen17

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , żyto, itp.) 2013

Polecane posty

damianzbr    987

Twoje obliczenia być może są poprawne (nie sprawdzałem nie przeliczałem) ale nie rozumiem dlaczego kilometry są razy 2. Przecież zboże miało jechać z Lub do GD a nie Lub - Gd - Lub. Podaj proszę firmę spedycyjną która zapłaci mi w kółku mimo to że ich towar wiozę tylko w jedną stronę z pt A do B. Ja niestety takich nie znam.

BartekM    17

Zalezy jak dogadzasz sie z transportem bo faktycznie niektórzy liczą i powrót, najlepiej to jakby cos z tego portu jeszcze przywieźc i zarobić..

Wiadomość z agroFakt.pl

andrzej123456k dobrze pisze niemal wszystkie firmy chcą kasę za dwie strony chyba że mają jakiś ładunek z powrotem ale to już trzeba trafić.

lubelskie powiat tomaszowski pszenica konsumpcyjna 748 brutto przy 7% vat elewar lubycza, u handlarza 760 -770 ale przelew 30 dni

przemol87    43

Auto w jedna strone to mozna znalesc na gieldzie transportowej bo prawie kazdy przewoznik liczy koszt w obie strony. User andrzej123456k obliczył tylko koszty przewożnika

U mnie w okolicy transport (w jedna strone z towarem w druga na pusto) to ok 3zł/km,

Jak u was na północy kraju cena pszenzyta?

Edytowano przez przemol87

lukasz27    2

pszenżyto na dzis 660 zł netto z podwórka ponoć jakbym się zdecydował to mogą coś dorzucić. myśle wyczekać do środy, czwartku może ceny jeszcze podskoczą i wtedy sprzedać. pozdrawiam

maly00    6

mam oferte na jeczmien po 770 zl netto odbior z podworka dobra cena? chyba sprzedam bo czy moze byc lepiej?

damianzbr    987

andrzej123456k dobrze pisze niemal wszystkie firmy chcą kasę za dwie strony chyba że mają jakiś ładunek z powrotem ale to już trzeba trafić.

lubelskie powiat tomaszowski pszenica konsumpcyjna 748 brutto przy 7% vat elewar lubycza, u handlarza 760 -770 ale przelew 30 dni

Niemal wszystkie, sprawdzałeś to? Mowa była o handlarzu który skupuje zboże w Lubelskim aby go wywieźć gdzieś dalej np. do portu. Jeśli posiada swoje auta na pewno nie wraca na pusto. Jeśli nakupi dużo zboża i nie wyrobi się zawieźć go swoimi autami wtedy najmuje przewoźnika i myślisz że płaci mu za kilometry w obie strony? Więc koszt transportu nie jest tak duży jak podajecie.

maromaro    9

mam oferte na jeczmien po 770 zl netto odbior z podworka dobra cena? chyba sprzedam bo czy moze byc lepiej?

B.Dobra cena

tobago    6

pszenżyto na dzis 660 zł netto z podwórka ponoć jakbym się zdecydował to mogą coś dorzucić. myśle wyczekać do środy, czwartku może ceny jeszcze podskoczą i wtedy sprzedać. pozdrawiam

orientujesz sie jak u nas stoi żyto? Miesiąc temu podpisałem umowę na jedno auto z Maerką. Dziś dostałem fakturę - wyszło 630zł brutto.

Alio    61

Ooo!! po tyle to bym chyba i ja sprzedał. Gdzie tak dobrze płacą?:)

maly00    6

chyba pchne ten jeczmien watpie czy wejdzie na 80 netto jak mysliscie? cena pszenicy 800 netto? kto tyle daje z dobiorem? osadkowski 730 netto na dzien dzisiejszy

kukurydza pod psem nikt nawet 70 brutto nie chce dac.....swietokrzyskie

agroutasz    5

Witam. Wie ktos jaka cena jęczmienia w Wielkopolsce netto?brutto?

emplex słupca miał trzy tygonie temu jeczmien po 780-800 brutto a teraz po ile maja to nie wiem może cena podskoczyła

krychu    43

Na matif jak cena rzepaku spadła pszenica również spada w dół. Czyżby tendencja spadkowa się szykowała?

johnyrs    20

Dzisiaj sprzedałem żyto z podwórka przelew na konto w dniu załadunku 575 zł brutto.

Dolnośląskie

BENNY82    34

650zł netto z podwórka odbierają pszenżyto j. warto?

Edytowano przez BENNY82

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Miki7211
      Po wstępnych oględzinach działu zboża stwierdziłem ze jest masa podobnych tematów. Dla tego zakładam ten temat i go przyklejam po to zeby wszystkie wasze problemy dotyczace zbóż ozimych opisywac własnie tu
    • Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez zetorek7211
      Witam od wielu lat uprawiam owies zazwyczaj sieje po zycie lub kukurydzy zawsze sie udaje raz lepiej raz gorzej plonuje ale w tym roku na jednym z pol mam takie dziwne zjawisko ze sa plamy jasnozielone przechodzace w zolte. Klasa ziemi IV stanowisko po zycie sprzatnieta sloma pod korzen 350 kg Lubofoski 250 kg Salmagu nasiona nie zaprawiane. Po zniwach bylo wapnowane. Obok na kawalku ktory wydzierzawilem byl to odlog zaorany w listopadzie tez posialem owies i jest taki ladny ze ten na moim polu wyglada marnie troche. Czym mu pomoc ? Druga dawke nawozu dac dolistnie czy sypnac na owies po ugorze juz pryskalem a tego nie chce narazie bo moze cos mu dodam dolistnie tylo co polecacie ? Co tym zrobic ?