Zaloguj się, aby obserwować  
lipen17

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , żyto, itp.) 2013

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Adrenalina    10

Jak pojdzie to kolo Lutego pewnie :) Ja bardziej czekam na ceny Rzepaku ale jakos stoi na tych 1510 i niechce sie ruszyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    208

Po ile mieliście kukurydzę mokrę 30% i suchą w jednym punkcie skupu?tylko proszę pisać czy cena netto czy brutto i koniecznie obie ceny z jednego skupu!

Jeszcze ma pytnie czy ktoś sprzedawał kukurydzę mokrą do Grupy prodcentrolnch FARMER w Wietlnie 3 koło Jarosłwia i po ileoni płacili.

Edytowano przez solek01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elku87    26

 

 

Na giełdach w kontraktach marcowych spadek o blisko 2 %, moim zdaniem cena aktualna się utrzyma do końca lutego a później zacznie tanieć...

Edytowano przez elku87

Pomogłem kliknij zieloną strzałkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarekAre    5

kuzyn podpisal teraz kontrakt na kukurydze 740 netto z własnym dowozem i tez prawdopodobnie sie zdecyduje na taka cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondziu1832    202

Dzisiaj jęczmień poszedł za 820zł/t, pszenica 780zł/t. Ceny brutto oczywiście. ;D

Edytowano przez Kondziu1832

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankes123    6

kuzyn podpisal teraz kontrakt na kukurydze 740 netto z własnym dowozem i tez prawdopodobnie sie zdecyduje na taka cenę

to piekna cena a jakie wojewodztwo i jaka firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Dzisiaj jęczmień poszedł za 820zł/t, pszenica 780zł/t. Ceny brutto oczywiście. ;D

Gdzie sprzedałeś w tej cenie pszenicę i czy z własnym transportem czy nie?


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elku87    26

kuzyn podpisal teraz kontrakt na kukurydze 740 netto z własnym dowozem i tez prawdopodobnie sie zdecyduje na taka cenę

Kolego moglbys podac firme ?


Pomogłem kliknij zieloną strzałkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierzo    19

Dziś sprzedawałem jęczmień - 730 zł netto (pszenica w tej samej cenie) lubelskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alik07    4

@pierzo a dokładniej to gdzie za tyle skupują? U mnie w okolicy pszenica po 720 zł netto, woj. lubelskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierzo    19

@pierzo a dokładniej to gdzie za tyle skupują? U mnie w okolicy pszenica po 720 zł netto, woj. lubelskie.

Ja sprzedawałem w Borzechowie, ale ta sama cena jest w Bełżycach u Szymczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menos    7

To słabo płacą u was za jęczmień mam oferte po 800netto z gospodarstwa (tylko musi być gruby jęczmień)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Przez Romek3249
      Witam, z uwagi na panującą suszę nie było możliwe wykonanie u mnie skracania w fazie BBCH 30-31 w pszenicy i pszenżycie, teraz przez weekend spadło 8mm, rośliny odżyły i powraca temat skracania, obecnie rośliny są w fazie 3 kolanka więc zaczął się wielki okres w którym nie powinno się stosować regulatorów wzrostu, pozostaje więc skracanie w fazie liścia flagowego, tylko jakimi środkami najlepiej to zrobić ? Myślałem o samym cerone w dawce 0,6-0,8, mieszance moddusa 0,2 i cerone 0,4, oraz o medaxie (max czy top ? nigdy nie stosowałem medaxu, jeżeli już to jakie dawki ?) Dodam że odmiany to Arkadia i Rotondo, w obu przypadkach nawożenie 160kg N. Ktoś z większym doświadczeniem coś poradzi ?
    • Przez Rolniczek95
      W tym roku będę pierwszy raz zakiszał żyto w baloty, co sądzicie czy po skoszeniu przewracać pokos po kosiarce czy odrazu na wałki i pod prasę, czy macie jakieś rady, doświadczenia na temat zakiszania żyta w baloty. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj