Zaloguj się, aby obserwować  
lipen17

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , żyto, itp.) 2013

Polecane posty

grzepo    32

pszenica 760 brutto konsumpcja, 720 brutto paszowa, czyli bez zmian, lubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek98    1175

jęczmień 770 netto z podwórza, pszenżyto 660 netto u skupującego, ilości samochodowe (dla mniejszych pszenżyto 620) podlaskie

Edytowano przez pawelek98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1534

bialy2005 mógłbyś mi wysłać na priv kontakt do tego co za żyto Ci tyle daje ? :)

jestem z okolic także wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90daniel    15

na wtorek 770t/brutto za przenice ilości samochodowe

Edytowano przez 90daniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4053

Czy Ktoś może po dać ceny pszenicy w młynie Stoisław ? pytam bo KSC ma kupić ZZZ Zamość i chcę wiedzieć jak będą nas traktować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

cena na żyto u mnie z okolic kołobrzegu tyle płacił w zeszłym tygodniu osadkowski i agromarket wiewiecko


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panczo1922    637

sam zawoziłem...

nie mam ilości cało samochodowych. Poza tym nawet nie wiem czy ta firma przyjeżdża po zboże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

a na matifie pekła bariera 210 euro ciekawe co będzie dalej


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalina    10

Panowie czy warto sprzedawac już Rzepak po 1540 netto cena na dziś ? Czy czekać do lutego ? Poradzcie cos:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krisma    17

@Adrenalina, masz luks cenę ja rozliczyłem się miesiąc temu po 1480 netto. A co z pszenicą podrożeje jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

Niech ktoś zalinkuje stronę do wykresów zbóż oraz rzepaku na MATIFie. Myślę że jeżeli cena powyżej 210euro utrzyma się dłuższy czas to coś może drgnąć choć na pewno nie liczyłbym na cuda typu 950zł/t pszenicy :))


Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalina    10

Pszenica na dziś 770 netto w Pomorskim :) zostało mi mało 100 ton mysle sprzedam bo dużo drozsza nie będzie co myślicie?:)

Rzepak puszcze polowe 150 ton po te 1540 a reszte w styczniu :") Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankes123    6

ao a takie pytanko skad wiecie ze np statki przychodza do portu i wtedy jak przychodza statki to cena drozeje wiec skad wiecie keidy przychodza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly00    26

u mnie szkoda gadac po 600 plus vat jakas porazka mam kilku kupcow na worki po 750 zl nikt nie chce wiecej dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Przez Romek3249
      Witam, z uwagi na panującą suszę nie było możliwe wykonanie u mnie skracania w fazie BBCH 30-31 w pszenicy i pszenżycie, teraz przez weekend spadło 8mm, rośliny odżyły i powraca temat skracania, obecnie rośliny są w fazie 3 kolanka więc zaczął się wielki okres w którym nie powinno się stosować regulatorów wzrostu, pozostaje więc skracanie w fazie liścia flagowego, tylko jakimi środkami najlepiej to zrobić ? Myślałem o samym cerone w dawce 0,6-0,8, mieszance moddusa 0,2 i cerone 0,4, oraz o medaxie (max czy top ? nigdy nie stosowałem medaxu, jeżeli już to jakie dawki ?) Dodam że odmiany to Arkadia i Rotondo, w obu przypadkach nawożenie 160kg N. Ktoś z większym doświadczeniem coś poradzi ?
    • Przez Rolniczek95
      W tym roku będę pierwszy raz zakiszał żyto w baloty, co sądzicie czy po skoszeniu przewracać pokos po kosiarce czy odrazu na wałki i pod prasę, czy macie jakieś rady, doświadczenia na temat zakiszania żyta w baloty. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj