Zaloguj się, aby obserwować  
lipen17

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , żyto, itp.) 2013

Polecane posty

pracus74    15

mi zaproponowali 980-1000 netto za pszenice paszowa z odbiorem z domu .Myślicie ze to dobra cena?? Pomorskie

No raczej dobra cena bo w okolicach Wloclawka to za konsp.max 98netto można dostać. A kto placi 1000netto za paszowa?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knoro21    8

u nas ludzie dopiero zaczynaja sprzedawac wiec nie piszcie ze nie ma zboza zaraz zboza pojda w dol bo ludzie sie obrobia z polami i kazdy ruszy srzedawac drozej juz nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

Ostry skok cen zbóż na giełdzie http://www.barchart.com/charts/futures/MLK13 Notowania na poziomie takim jak z początku stycznia.


Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    103

Lewator Strzelno pszenica 980, jęczmień 740, ceny w dół. Pszenica do góry a jęczmień w dół!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BartekM    17

Panowie wiecie może ile płaci się z km za transport zboża łódką? Od km czy od tony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jęcznien paszowy Animex Grodków 840z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Panowie wiecie może ile płaci się z km za transport zboża łódką? Od km czy od tony?

Zależy od tego czy płyniesz z prądem rzeki czy pod prąd.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Sie nie ma z czego śmiać .Ciągle pada, jedynie łódką da się pod bina podpłynąć :) a w temacie kupiłem żyto hybrydowe po 690 i ładną mieszankę paszową po 750 za tone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szynszyl    0

Gdzie w lubelskim można sprzedać jęczmień,raczej wschodnie rejony lubelskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BartekM    17

a może by tak łódka siać też:D Ile tego jęczmienia masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szynszyl    0

Problem że nie cały skład ,inaczej dawno było by sprzedane 12 ton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margoo78    533

Powiedzcie jak kształtuje się obecnie cena owsa, zależy mi na pilnej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
feliks135    3

owies w łódzkim u handlarzy po 50 złotych. Dodzwoniłem się do jakiejś firmy w Opolskiem to kupuje po 600 zł/tona. Mam 20 ton i będę czekał. Po żniwach miałem propozycję po 610, a po roku cena spadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel250    2

Powiedzcie jak kształtuje się obecnie cena owsa, zależy mi na pilnej odpowiedzi.

U firm handlujących cena waha się od 450-520 netto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Przez Romek3249
      Witam, z uwagi na panującą suszę nie było możliwe wykonanie u mnie skracania w fazie BBCH 30-31 w pszenicy i pszenżycie, teraz przez weekend spadło 8mm, rośliny odżyły i powraca temat skracania, obecnie rośliny są w fazie 3 kolanka więc zaczął się wielki okres w którym nie powinno się stosować regulatorów wzrostu, pozostaje więc skracanie w fazie liścia flagowego, tylko jakimi środkami najlepiej to zrobić ? Myślałem o samym cerone w dawce 0,6-0,8, mieszance moddusa 0,2 i cerone 0,4, oraz o medaxie (max czy top ? nigdy nie stosowałem medaxu, jeżeli już to jakie dawki ?) Dodam że odmiany to Arkadia i Rotondo, w obu przypadkach nawożenie 160kg N. Ktoś z większym doświadczeniem coś poradzi ?
    • Przez Rolniczek95
      W tym roku będę pierwszy raz zakiszał żyto w baloty, co sądzicie czy po skoszeniu przewracać pokos po kosiarce czy odrazu na wałki i pod prasę, czy macie jakieś rady, doświadczenia na temat zakiszania żyta w baloty. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj