Zaloguj się, aby obserwować  
lipen17

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , żyto, itp.) 2013

Polecane posty

pierzo    19

Kupiłem pszenżyto jare Milkaro w strzelcach - 205 zł, netto/q z dowozem - dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARABUS    6

ceny z wczoraj AgriPlus paszarnia Szamotuły (WLKP)

 

pszenica 900 zł

jęczmień 790 zł

żyto 670zł

 

ceny netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

dziwne to wszystko wczoraj ostro w górę dziś jeszcze lepiej w dół i bądź tu mądry. Dziś miałem propozycję sprzedaży pszenicy po 960 brutto, oczywiście odmówiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonoh    194

Na matiffie ciagle do gory idzie Komex placi 100 konsumkcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ahahha żebyście się znowu nie przeliczyli takich mądrych było wielu co trzymali i hu. z tego.Ja sprzedałem pocz styc po 106 neto zobaczymy czy wam do tego wróci.Ja obstawiam że w najbliższym czasie po św odpuści śnieg i pszenica spadnie na łeb teraz wzrosły ceny delikatnie bo tak jak u mnie jest 1,5 do 2m śniegu w niektórych miejscach i 0 ruchu zmieni się to jak będzie przejezdne !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

Na matiffie ciagle do gory idzie Komex placi 100 konsumkcje

 

obawiam się, że przeoczyłeś 4% zjazd, za oceanem był jeszcze głębszy - zobaczymy co się dzisiaj stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonoh    194

No rzecywiscie dzisiaj rano zobqczylem:-/:-/ co sie polepszy to sie spie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    3936

Koledzy -myjcie jajka do święcenia a cena wróci i to jeszcze jaka ! że oooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2199

Cena może i wróci do tej co kolega pisał 106 netto ale nie przed zbiorami tylko po. Dzis oglądałem pszenice, nie za ciekawie pleśń i przymarznięta ostro więc rewelacji nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    497

980 netto nie realne brutto owszem

 

 

realne realne

U mnie wczoraj, jak z ciekawosci sprawdziałem, to po 1000/970 netto była (w zależności od parametrów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

To b dobra cena, jestem za. dzis w sprawdzalem paszowa 984 konsumpcja 1010 ceny brutto, druga fima 960 i 1000 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerB    12

980 netto nie realne brutto owszem

dlaczego miałbym bajerować Komplexmłyn taką cenę oferuję, jak nie wierzysz to zadzwoń po świętach i zapytaj po ile konsumpcyjna była 29.03.2013r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

Wierze. zwracam honor myslalem ze to pomylka, bo pospadalo fest wszedzie, to ladna u Ciebie cena u nas tak jak napisalem wyzej. Dlatego tak duza roznica wydawala mi sie niemozliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Przez Romek3249
      Witam, z uwagi na panującą suszę nie było możliwe wykonanie u mnie skracania w fazie BBCH 30-31 w pszenicy i pszenżycie, teraz przez weekend spadło 8mm, rośliny odżyły i powraca temat skracania, obecnie rośliny są w fazie 3 kolanka więc zaczął się wielki okres w którym nie powinno się stosować regulatorów wzrostu, pozostaje więc skracanie w fazie liścia flagowego, tylko jakimi środkami najlepiej to zrobić ? Myślałem o samym cerone w dawce 0,6-0,8, mieszance moddusa 0,2 i cerone 0,4, oraz o medaxie (max czy top ? nigdy nie stosowałem medaxu, jeżeli już to jakie dawki ?) Dodam że odmiany to Arkadia i Rotondo, w obu przypadkach nawożenie 160kg N. Ktoś z większym doświadczeniem coś poradzi ?
    • Przez Rolniczek95
      W tym roku będę pierwszy raz zakiszał żyto w baloty, co sądzicie czy po skoszeniu przewracać pokos po kosiarce czy odrazu na wałki i pod prasę, czy macie jakieś rady, doświadczenia na temat zakiszania żyta w baloty. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj