Zaloguj się, aby obserwować  
lipen17

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , żyto, itp.) 2013

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mathieu92    122

Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Muszą być solidne fundamenty do wzrostu. Pomijając analizę fundamentalną i techniczną jestem dobrej myśli i trzymam pszenicę tak jak to wspominałem wcześniej.

  • Like 1

Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalina    10

A gdzie sa Ci co mowili że zboże drozsze bedzie niz na poczatku roku??? Ja sprzedalem w styczniu a teraz sobie moze taniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonoh    194

Ja juz swoje sprzedalem, ale to.nie jest jeszcze nic powiedziane ze nie bedzie drozsze do zniw daleko jeszcze takze maj czerwiec moze pojsc do gory;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

Ja też trzymam. Drożeć ma ponoć pod koniec kwietnia. Zobaczymy co na wschodzie wyniknie Rosja Ukraina tam tyle śniegu ponoć że moze wyparzyć, pleśń śniegowa, nagłe roztopy itp Zobaczę do połowy kwietnia co się będzie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2248

Nie gadaj głupot, bo jak zacznie tanieć to bedziesz miał problem że tanie ceny na plony 2013 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

Możesz jaśniej. Bo to nie będzie jak już tylko mój problem, ale jak Ciebie cieszy 600zł za tonę to powodzenia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Cały czas zboże nie może drożeć, kiedyś muszą być korekty.Oby nie były poniżej kosztów produkcji.

 

Ja sprzedalem w styczniu a teraz sobie moze taniec :)

Typowy egoizm przeciętnego rolnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2248

Możesz jaśniej. Bo to nie będzie jak już tylko mój problem, ale jak Ciebie cieszy 600zł za tonę to powodzenia życzę.

 

Sorry magnum za późno wyslałem posta, miało być pod postem adrenaliny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia87    9

Nie chodzi mi o bezpośrednią sprzedarz. ładuje samochód zbożem i wioze do odbircy

 

u nas we wsi babka skupowała gryka na wanne ok 25t płaciła po ok 70 zł zastanawia mnie po ile sprzedawła??????????????//

 

znając życie dostała 1000 netto minimum zależy kiedy brała


Wypełniam kompleksowo dokumentację związaną z działalnością gospodarstwa. Wnioski o dopłaty bezpośrednie, wnioski za materiał siewny, prowadzę ewidencję ŚOR, i inne. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

Sprzedany samochód na Niemcy przez pośrednika za 1000 zł/t netto. Po rozmowie z pośrednikiem można sadzić, że cena po 3-4 tygodniach powinna zacząć rosnąć i Niemcy znów będą chętni na Naszą polską pszenicę.


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razak62    0

 

znając życie dostała 1000 netto minimum zależy kiedy brała

brała we wrzesniu gdzieś w połowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

sprzedam mieszankę owies -przenżyto (przemarzniete przenżyto przesiane owsem i wyszła mieszanka) na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

tomek2111 a po co ci az tyle bedziesz siał czy na pasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokokoko    6

grobla-agri proponuje cene za jęczmien 710+vat paszowy 730+vat kons.. he he najlepiej to za darmo oddac i im jeszcze zawieźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Jakby ktoś miał na sprzedaż jęczmień paszowy z wlkp i okolic to może jakąś oferte na priw przysłać. Cena do dogadania, może też być żyto pszenżyto mieszanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

W Agrobiznesie sieją ferment dalszą tendencją spadkową... Czytaj ktoś musi nakupić zboża w dobrej cenie i na tym zarobić :D


Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
read    22

Agrobiznes jasno dał do zrozumienia że teraz jest dobry czas na kupno! A w porównaniu do piątku 10zł taniej.

 

Ja tam mam chęć na schabowego a wy? Tucznik drożeje :)

zboże tanieje. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Przez Romek3249
      Witam, z uwagi na panującą suszę nie było możliwe wykonanie u mnie skracania w fazie BBCH 30-31 w pszenicy i pszenżycie, teraz przez weekend spadło 8mm, rośliny odżyły i powraca temat skracania, obecnie rośliny są w fazie 3 kolanka więc zaczął się wielki okres w którym nie powinno się stosować regulatorów wzrostu, pozostaje więc skracanie w fazie liścia flagowego, tylko jakimi środkami najlepiej to zrobić ? Myślałem o samym cerone w dawce 0,6-0,8, mieszance moddusa 0,2 i cerone 0,4, oraz o medaxie (max czy top ? nigdy nie stosowałem medaxu, jeżeli już to jakie dawki ?) Dodam że odmiany to Arkadia i Rotondo, w obu przypadkach nawożenie 160kg N. Ktoś z większym doświadczeniem coś poradzi ?
    • Przez Rolniczek95
      W tym roku będę pierwszy raz zakiszał żyto w baloty, co sądzicie czy po skoszeniu przewracać pokos po kosiarce czy odrazu na wałki i pod prasę, czy macie jakieś rady, doświadczenia na temat zakiszania żyta w baloty. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj