Zaloguj się, aby obserwować  
lipen17

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , żyto, itp.) 2013

Polecane posty

MFrolnik26    214

Po ile u was skupują pszenżyto? Mam do sprzedania ze 20 ton, cena w mojej okolicy to 800 netto myślę że trochę mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Więc się zdecydowałem i pszenica jedzie. jedno auto jutro drugie w sobotę. cena jak pisałem 980 netto. Jedzie do kurnika gdzies pod Lubartów.


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly00    26

Po ile u was skupują pszenżyto? Mam do sprzedania ze 20 ton, cena w mojej okolicy to 800 netto myślę że trochę mało...

 

u mnie podobna cena pszenzyta gadalem z gosciem tez po 800 sprzedal 25 ton tyle ze z ich odbiorem , paszowka 980 zl to tez dobra cena u mnie na skupach od 100 do 102 zl brutto. i troche ruch zaczyna sie robic jakby nie zasniezone drogi to wydaje mi sie ze wiecej osob by sie na sprzedaz zdecydowalo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277

paszowka 100 plus vat a konsumpcyjna 105 plus vat takze tylko ladowac i sprzedawac cena paszowej podana dla odbiorcy paszy dla zwyklego jest klienta 98zl plus vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly00    26

paszowka 100 plus vat a konsumpcyjna 105 plus vat takze tylko ladowac i sprzedawac cena paszowej podana dla odbiorcy paszy dla zwyklego jest klienta 98zl plus vat

 

gdzie tyle za pszenice kons. placa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokokoko    6

dzisiejsza propozycja za jęczmień 890zł/ton brutto zdecydowanie za mało

wątpie czy wiecej dostaniesz akto ci tyle za jeczmien zaproponował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

Firma prywatna z mojej okolicy. Zobaczę jeszcze jeden ma mi odpowiedzieć jaką cenę da i wtedy podejme decyzje narazie niech spokojnie leżakuje w silosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

Agro-efekt pszenica paszowa 1048 brutto, Komexagro paszowa 1040 konsumpcyjna 1080 jęczmień 830 ceny brutto, lokolny młyn pszenica konsumpcyjna 1040 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panczo1922    637

Firma prywatna z mojej okolicy. Zobaczę jeszcze jeden ma mi odpowiedzieć jaką cenę da i wtedy podejme decyzje narazie niech spokojnie leżakuje w silosach.

okolice Rogozna Wlkp.... Prywatna firma paszowa 850zl netto.... Jutro sprzedaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

nie wiem dlaczego tak tanio sprzedajecie-otręby pszenne są po 760 za tonę???


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel6485    242

Witam może mi ktoś podać namiary na Jakubowice u Strojnego.jakw woj jakiś adres strony inter co kolwiek?

 

Tutaj masz wszystkie dane JAGROST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2255

nie wiem dlaczego tak tanio sprzedajecie-otręby pszenne są po 760 za tonę???

 

Tanio?? A jaka dla ciebie cena nie będzie "tania"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

no bo wg otrąb kolega pisze 850 za jęczmień, no to weż porównaj,pszenica to ok


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankes123    6

jak narazie to w nowym roku zboze tanieje ciekawe czy zdrozeje jeszcze moze blizej wiosny taka mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elku87    26

Ja kupiłem teraz 25 ton jęczmienia po 885 netto


Pomogłem kliknij zieloną strzałkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stachu2005    5

Cena zboża niedługo powinna ruszyć. Wystarczy zobaczyć co dzieje się u naszych wschodnich i zachodnich sąsiadów. Wszędzie braki. Jak na razie to wszystko przytrzymują spekulanci, ale też nie liczmy że te ceny będą lepsze niż w ubiegłym roku!

Edytowano przez stachu2005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Przez Romek3249
      Witam, z uwagi na panującą suszę nie było możliwe wykonanie u mnie skracania w fazie BBCH 30-31 w pszenicy i pszenżycie, teraz przez weekend spadło 8mm, rośliny odżyły i powraca temat skracania, obecnie rośliny są w fazie 3 kolanka więc zaczął się wielki okres w którym nie powinno się stosować regulatorów wzrostu, pozostaje więc skracanie w fazie liścia flagowego, tylko jakimi środkami najlepiej to zrobić ? Myślałem o samym cerone w dawce 0,6-0,8, mieszance moddusa 0,2 i cerone 0,4, oraz o medaxie (max czy top ? nigdy nie stosowałem medaxu, jeżeli już to jakie dawki ?) Dodam że odmiany to Arkadia i Rotondo, w obu przypadkach nawożenie 160kg N. Ktoś z większym doświadczeniem coś poradzi ?
    • Przez Rolniczek95
      W tym roku będę pierwszy raz zakiszał żyto w baloty, co sądzicie czy po skoszeniu przewracać pokos po kosiarce czy odrazu na wałki i pod prasę, czy macie jakieś rady, doświadczenia na temat zakiszania żyta w baloty. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj