Zaloguj się, aby obserwować  
lipen17

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , żyto, itp.) 2013

Polecane posty

marek1977    1275

Elewator Strzelno:pszenica 1000zł/netto,jęczmień 800zł/netto,Sprzedających jak na lekarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    103

Ta cena w Strzelnie jest już bardzo długo i nic się nie zmienia, wiem bo też się tam co jakiś czas pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZF9641    22

Z tego wynika,że albo jest mało towaru do sprzedania , albo rolnicy nie nabierają się na opinie o ogromnej podaży i panice rolników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vladoo1    9

Polskie Młyny Nakło 1020 netto chyba byłem jedyny dziś i jeden tir wracał do domu bo miał syf .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly00    26

no nie sprzedaja a za miesiac wszyscy rusza szturmem na skup szczegolnie jak rzad na doplatach chce procen ustukac... :)

 

trzeba pamietac ze z paszowki tez bedzie maka wiec jak mlyn nie kupi kons. to na pewno kupi paszowke i zjemy wszytko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogrodnikm    11

Jakieś dziwne te twoje posty nic nie wnoszą mod powinien zareagować

Edytowano przez ogrodnikm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolega1975    0

Ceny? oczywiście za niskie.A potem zdziwienie,że rolników licytują.Znalazłem,jeśli już ktoś ma poważne problemy z zadłużeniem ciekawy serwis www.oddluzaniedluznikow.pl .Warto zajrzeć i sprawdzić jak walczyć z wierzycielami.


Zielony Nurt - oleje tłoczone na zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly00    26

Jakieś dziwne te twoje posty nic nie wnoszą mod powinien zareagować

 

a to co ty napisales wnioslo cos? twoj lekarz niech zareaguje....to byla po czesci odpowiedz na to co kolega wyzej napisal poza tym pisze na temat pszenicy a nie ciagnika wiec o co ci chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly00    26

http://www.agrofoto.pl/produkcja-roslinna/zboza/zboza-bez-zmian,41243.html ceny wg agrofoto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokokoko    6

PZZ oddział strzelno to zawsze słabo płaci taka duża firma a w okolocy najnizszą stawke zawsze mają tak mi sie wydaje z moich obserwcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUMIKO    62

Pszenica Bychawka woj. lubelskie 1030zł cena spadła z 1070zł (była na początku stycznia) i chyba będzie tendencja spadkowa

Edytowano przez JUMIKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
areknn    6

Pszenica Bychawka woj. lubelskie 1030zł cena spadła z 1070zł (była na początku stycznia) i chyba będzie tendencja spadkowa

 

Na jakiej podstawie tak twierdzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huberto89    62

Rynek Stoczek Łuk. woj lubelskie

Pszenica 1000-1100zł/t wzrost o 50zł w porównaniu z grudniem

Jęczmień 1000zł/t też wzrost o 50zł a bliżej wiosny pewnie jeszcze zdrożeje bo do siania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huberto89    62

Ludzie raczej tyle to dają za jęczmień do siania. A że towaru zbytnio nie ma to i cena na rynku się trzyma. Ale nawet jak by był to jakieś wielkie ilości tu nie idą.

Ja jęczmienia na sprzedaż nie mam jedynie pszenice ale już resztki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1275

PZZ oddział strzelno to zawsze słabo płaci taka duża firma a w okolocy najnizszą stawke zawsze mają tak mi sie wydaje z moich obserwcji

Płaci tyle na ile Kruszwica pozwala i co najważniejsze w dzisiejszych czasach jest wypłacalną firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Dziś otrzymałem propozycję z Agroloku na pszenicę paszową. 980 netto z odbiorem z podwórka. Cena dobra. Sprzedawać czy jeszcze czekać? Nie mam wiele, ok 50 T


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalina    10

Kolego dobra cena jak za paszowa Mi daja 1000zl ale musze sam dowiesc ale to wczesniej podpisalem umowe a tak to gora 900 daja wiec sprzedawaj :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2201

Dziś otrzymałem propozycję z Agroloku na pszenicę paszową. 980 netto z odbiorem z podwórka. Cena dobra. Sprzedawać czy jeszcze czekać? Nie mam wiele, ok 50 T

 

Alio cena dobra myślę, że możesz sprzedawać.

 

@Adrenalina bez przesady że 900zł netto to max za paszówke umnie 910-930zł netto w jednym skupie ale za ilości do 5t więc, 950 jest realne przy wiekszej ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Przez Romek3249
      Witam, z uwagi na panującą suszę nie było możliwe wykonanie u mnie skracania w fazie BBCH 30-31 w pszenicy i pszenżycie, teraz przez weekend spadło 8mm, rośliny odżyły i powraca temat skracania, obecnie rośliny są w fazie 3 kolanka więc zaczął się wielki okres w którym nie powinno się stosować regulatorów wzrostu, pozostaje więc skracanie w fazie liścia flagowego, tylko jakimi środkami najlepiej to zrobić ? Myślałem o samym cerone w dawce 0,6-0,8, mieszance moddusa 0,2 i cerone 0,4, oraz o medaxie (max czy top ? nigdy nie stosowałem medaxu, jeżeli już to jakie dawki ?) Dodam że odmiany to Arkadia i Rotondo, w obu przypadkach nawożenie 160kg N. Ktoś z większym doświadczeniem coś poradzi ?
    • Przez Rolniczek95
      W tym roku będę pierwszy raz zakiszał żyto w baloty, co sądzicie czy po skoszeniu przewracać pokos po kosiarce czy odrazu na wałki i pod prasę, czy macie jakieś rady, doświadczenia na temat zakiszania żyta w baloty. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj