Zaloguj się, aby obserwować  
lipen17

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , żyto, itp.) 2013

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
walkol    34

niedawno pisales z jakims jeszcze gosciem ze dobrze jak bedzie nieurodzaj bo mniej sie narobisz i zboze bedzie drogie wiec teraz nie narzekaj

 

w sumie gdzie tak pisałem bo cos nie kojarze? -owies po żniwach bedzie w cenie jęczmienia -ponad 100 zł


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

dzisiaj komex z kątów wrocławskich 10 zł w góre pszenica czyli 1010zł


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

Ceny pszenicy w Lubelskiem na dziś:

 

Zarówno w Bychawce u Rozwoda jak i u Dyzmy w Abramowicach Prywatnych ceny te same - pszenica paszówka 1010zł brutto.


Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

.

Edytowano przez e1leex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

.

Edytowano przez e1leex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

chyba sie pospieszyłes z tym owsem :) Skąd jestes ? Do mnie juz wydzwaniaja codzinnie tel o owies firmy któe niedawno płaciły 500netto daja 590. z tego co wiem na czerwiec przypływa ststek po owies i wiekszość firm wiezie towar do portu do magazynów :) Cena rosnie z dnia na dzien. Pod Elblagiem skup juz płaci ponad 650 netto. Do niedawna moje minimum było 600 netto ale teraz sie zastanawiam czy za tyle sprzedac jak sie trafi kupiec :)

 

Jestem z centrum. Może i sie pospieszyłem ale u mnie okoliczni gesiarze płaca 500netto i są zasypani owsem a na dodatek posiadałem ilość nie cało samochodową


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
feliks135    3

Strzechu, czy piszesz o Rogowie koło Brzezin? Po ile płacą tam teraz za jęczmień?

 

Kto w łódzkim kupuje owies, mam ponad 20 ton, czytam że cena w czerwcu ruszy, czy czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elku87    26

Młyn Proboszczowice skupuję. Tel. 438294836


Pomogłem kliknij zieloną strzałkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krisma    17

Jakoś nieciekawie ostatnio pszenica 950 +vat, tak jakby spadła złotówkę :o Sam się zastanawiam co to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

ja juz przestałem wierzyc w możliwość wyraźnych podwyżek i sprzedałem w pon, wtorek i dziś resztę zbóz, które miałem (troche żal, że nie zdecydowałem sie sprzedać wszystkiego w lutym, jak ceny były o 60zł/tonie wyższe, no ale jak i część z was myślałem, ż ejeszcze trochę podrośnie)

zyto poszło za 700

pszenica 1000

netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
read    22

nunu85 konsumpcja czy paszowa 1000 netto i jaki region jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

konsympcyjne wszystko. parametry bardzo dobre.

odstawiałem do Młynów Szczepanki (niedaleko Grudziadza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
read    22

przecież on lepiej płacił chyba że loco miałeś 1015 netto słyszałem cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

Michalczyk?

Cena już od dobrego miesiąca bez zmian. Pszenica 970/1000 a żyto 670/700 w zależności od parametrów.

 

Być moze ktos dostał 1015 jak miał parę tirów zboża dobrej jakości i poszedł ponegocjować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam 100 ton pszenicy, na młyny przechodzi ale myślę ze 250 opad raczej nie nie ma,Cena jaka mnie interesuje to 980 netto na miejscu okol.Pisak Lubelskich Pisać jak coś PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    209

Jak według was zachowają się ceny zbóż po żniwach w perspektwie do końca roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

Zdrozeje, troche pozniej jak sie obudza, ze juz nikt zboza nie ma. Wszyscy znajomi juz posprzedawali zboza. W skupach jedynie wiatr kurz zawiewa...


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Przez Romek3249
      Witam, z uwagi na panującą suszę nie było możliwe wykonanie u mnie skracania w fazie BBCH 30-31 w pszenicy i pszenżycie, teraz przez weekend spadło 8mm, rośliny odżyły i powraca temat skracania, obecnie rośliny są w fazie 3 kolanka więc zaczął się wielki okres w którym nie powinno się stosować regulatorów wzrostu, pozostaje więc skracanie w fazie liścia flagowego, tylko jakimi środkami najlepiej to zrobić ? Myślałem o samym cerone w dawce 0,6-0,8, mieszance moddusa 0,2 i cerone 0,4, oraz o medaxie (max czy top ? nigdy nie stosowałem medaxu, jeżeli już to jakie dawki ?) Dodam że odmiany to Arkadia i Rotondo, w obu przypadkach nawożenie 160kg N. Ktoś z większym doświadczeniem coś poradzi ?
    • Przez Rolniczek95
      W tym roku będę pierwszy raz zakiszał żyto w baloty, co sądzicie czy po skoszeniu przewracać pokos po kosiarce czy odrazu na wałki i pod prasę, czy macie jakieś rady, doświadczenia na temat zakiszania żyta w baloty. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj