Polecane posty

robert1226    1574

Kaj, to jak ty znajomych w potrzebie tak ratujesz ,to się cieszę ze cie nieznam. Ja za słomę z pokosu po 20zł ,bela 140 prasa pąsową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20CBR12    209

No a u nas 5 czy 10 to normalka . Jeszcze potrafią niedopłacić , lub twierdzić że bel było mniej . Ludzie i tak szczęśliwi , bo za sieczkarnię nie płacą i kasę dostają za nic . :P

Gdzie to taka sielanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103

Ja wgl slomy nie sprzedaje to byl jeden raz, a ceny w okolicy siegaja do 45 zlotych z pokosu. Z transportem znajomy wiosna placil po 55zl za belke to zadowolony ze po 30zl udalo mu sie troche zakupić ze zniw.


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

Kaj, to jak ty znajomych w potrzebie tak ratujesz ,to się cieszę ze cie nieznam. Ja za słomę z pokosu po 20zł ,bela 140 prasa pąsową.

Miał oddać za darmo? Po znajomości to zostawił słomę a mógł ją ściąć, uważam że znajomy to docenił.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janosik2006    0

Witam, a ja chętnie sprzedam baloty w rozmiarze 120x135 o wadze około 210 kg  w ilości całosamochodowej, Małopolska 692431173


Same Roller 60DT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

W tym roku leje ciągle, kto nie schował pod dach to i po 20 będzie chciał sprzedać wiosną  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Dobry towar zawsze będzie w cenie, a dziadostwo za grosze.


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9810

Sloma sucha z pod plandeki wiec nie wiem czy taki syf... Innego w żniwa jak pytaliśmy to nie bylo wgl rozmowy o slomie bo on wszystko ma sprzedane a teraz sie pytal czy za obornik slomy nie chcemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folenka    29

Na początku września kupiona po 60 zł/ belka 120x120 (cena z transportem), sucha spod dachu, ale trafiły się ze dwie belki całe spleśniałe. Belka wystarczała na 2 ścielenia, ale bez szału.

Obecnie zamówione spod dachu 150x130 (chyba, nie pamiętam dokładnie) po 120 zł/ szt., poprzednim razem belka wystarczała na 3,5 ścielenia (krowy wręcz "pływały" w słomie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bela 150x130 pierwsze słyszę o takim rozmiarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masio513    50

Ale cena słomy kosmiczna jak po 120zł za belkę:) :) ale myślę, że na wiosnę jeszcze będzie wyższa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folenka    29

Bela 150x130 pierwsze słyszę o takim rozmiarze

 

Napisałam, że do końca nie pamiętam rozmiaru, 130 na pewno ;) Faktycznie mocno pozbijane były. Dlatego zamówione jeszcze raz. Cena z dowozem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950

W ubiegłym roku za 150 po pasówce płaciłem 105 zł z dowozem na podwórko, i wychodziło z nich tyle z dwóch niezłych bel po polskiej belarce, a w okolicy kosztowały 60-70 zł plus własny transport mysle ze w tym bedzie taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masio513    50

W ubiegłym roku za 150 po pasówce płaciłem 105 zł z dowozem na podwórko, i wychodziło z nich tyle z dwóch niezłych bel po polskiej belarce, a w okolicy kosztowały 60-70 zł plus własny transport mysle ze w tym bedzie taniej

zależy jeszcze z jakiego regionu Polski jesteś. Na podlasiu zagłębiu bydła słomy nie mają. Znam osobiście kilka osób co mówią, że tylko do końca roku może starczy słomy, a potrzebują na cały sezon powyżej 2500 bel i będą musieli płacić wysoką cenę. :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950

Tak mieszkam na podlasiu. Juz miesiac przed zniwami sprzedający szukali jeleni po 60 zł/bele po polskiej belarce z własnym belowaniem a pod koniec zniw jak sie okazało ze słomy nie jest tak mało dzwonili po ludziach i sprzedawali po 35. Z kim bym nie rozmawiał to każdy ma zapas ale napewno są tacy co od razu nastawili sie na zakup zimą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrisKristof    6

Witam. Ma ktoś na sprzedaż słomę w dużej kostce z woj dolnośląskiego, lubuskiego lub wielkopolskiego ? Tylko normalne oferty, z cenami po 300 zł to nawet nie pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
globus512    18

Kostka kostce nie równa. Szukam kilku dostawców na dłuższy okres. Na obecną chwilę ok 180 zł za tonę z transportem wyjściowo mógłbym zaproponować lub gdy transport po mojej stronie to coś tam niżej. Chyba że słoma z pod dachu i lux torpeda to coś więcej. Zawsze można by się dogadać. 

Konto krisKristof jest moje gdyż zapomniałem hasła do obecnego ale już się przypomniało do starego. 

Edytowano przez globus512

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktosik25    11

Ja mam nadwyżkę słomy jak ktoś zainteresowany to proszę o kontakt na priv. Słoma pszenżytnia/mieszanka jara przechowywana w stodole, po prasie pasowej claas variant 280 (135x120cm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez avanttura
      Zna ktoś przyczynę owijania się słomy  szczególnie krótkiej pod pierwszy  walec w 654 , jak z tym sobie poradzić ?
      https://www.fotosik.pl/zdjecie/bd7fcee9495c4906
    • Przez wojtek93
      Witam,w tym roku po raz pierwszy będę sprzedawał wysłodki buraczane i kompletnie nie wiem o co z tym dokładnie chodzi (proszę się nie śmiać jestem nowy w tych tematach i szukam porady) Jak kształtują się ceny wysłodków? Wiem że cena w cukrowni to około 30zł ale jak to jest na wolnym rynku? I czy ktoś może wyjaśnić mi o co chodzi z tymi wysłodkami przeliczeniowymi? Jak to się przelicza? Może dla Was to podstawy ale jeszcze raz powiem że nigdy nie miałem z tym do czynienia a nie mam się kogo poradzić:/
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez danielhaker
      Kontynuacja: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj